Výhra v loterii

Výhra v loterii https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15147/mid_vyhra-v-loterii-R61-15147.jpg 3 42 10

Alvira a Willy série

Alvira Meehanová (uklizečka) se svým manželem Willym (instalatér) jednoho dne v loterii vyhraje 40 milionů dolarů. Přestěhují se ze svého starého bytu do centra New Yorku mezi slavné lidi. Knížka je rozdělena na několik částí / povídek: Mrtvá ve skříni Instalatér Willy Smrt na mysu Nový život Výhra v loterii Únos v zavinovačce... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

The Lottery Winner , 1994

pegasek
20.05.2023 3 z 5

Tuhle spisovatelku mám velmi ráda,její knihy jsou opravdu super.tahle bohužel patří k těm slabším.

čef
10.09.2022 4 z 5

Soubor několika jednoduchých detektivních povídek dle jednoho mustru. Čte se to dobře, čtenář se nemusí příliš zamýšlet ani řešit složité hádanky. Druhý plán také neexistuje, takže lze jenom trochu obdivovat profesní zručnost. Ostatní je nutno nechat na jiný druh literatury.

Aghatte
05.07.2022 1 z 5

Vážně velmi odpočinkové čtení, do vlaku, přečíst bez větších emocí či nároků na cokoliv, a nechat ve vlaku.

jarin58
14.04.2018 1 z 5

Primitivní,bez napětí a poslední povídka tomu dala jak se říká korunu.

EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Čtivé, mám ji hned přečtenou. Všechny povídky jsou super.

Daryll.x
19.07.2016

Oddychovka

TaLu
30.09.2015 4 z 5

Příběhy Alviry a Willyho v této knize začínají.
Autorka tuto manželskou dvojici, která vstoupila do jiného světa díky výhře v loterii, použila i v dalších knihách.
Většinou v těch, které napsala spolu se svou dcerou.
Jde hlavně o jejich společně napsané vánoční příběhy.
Musím se přiznat, že z mnou přečtených knih, se mi líbí tato série nejméně.
Ani nevím přesně proč, přemýšlím, zda tuto dvojici hrdinů autorka nevytvořila pro starší generaci svých čtenářů.
Ale to je jen můj dojem.
A rozhodně to neznamená, že by se u těchto knih člověk nebavil.
Ať tak, či onak, jde o vynikající královnu tohoto žánru a její knihy se čtou jedním dechem.

polly43
24.02.2014 2 z 5

Již jsem od této autorky četla hezčí knihy

Kubíííína
07.02.2014 5 z 5

Byl jsem velice spokojen, všechny povídky na jedničku.

kilometr
05.03.2012 odpad!

Paní Mary H. Clarková napsala,že Alvira Meehaner,měla v první povídce zemřít,ale na popud své dcery,tak neučinila.Za sebe můžu napsat jen to,že je škoda,že tak neučinila.Napsáno je to otřesným způsobem,detektivní napětí nulové(takový Čtyřlístek je napínavější!).0%.