kilometr kilometr komentáře u knih

Saša Saša Aimee Harper

Pokračování se nese ve stejném duchu jako první díl o Pepříkovi.
Jako čtení na dobrou noc to obstojí.A to hlavně spíš u děvčat.

01.06.2012 5 z 5

Tatínkova holčička Tatínkova holčička Mary Higgins Clark

Pouze lehce nadprůměrná kniha.Prvních 160 stran bylo výborných,ale od požáru domu,to začalo váznout.
Což je škoda.Snad příště paní Mary.60%.

19.05.2012 3 z 5

Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Nataša Gollová. 2 - Černobílé vzpomínání Aleš Cibulka

Nádherná kniha věnovaná filmovým a divadelním rolím Velké herečky.
První díl mě minul,ale pokračování je uděláno s velkou láskou.100%.

17.05.2012 5 z 5

Železná řeka Železná řeka T. Jefferson Parker

Kritikou vysoce hodnocená kniha,má slušný spád.Já ji hodnotím jako lehce nadprůměrnou.
Nepobral jsem,kdo je Mike Finnegan-ďábel(?).Ani jeho schopnosti nejsou tak zázračné,jak měli být.60%.

17.05.2012 3 z 5

Bezdětný otec a syn Bezdětný otec a syn Miloň Čepelka

Není to tak povedené,jako Příliš mnoho pohřbů,ale stále velmi dobrá kniha.90%

15.05.2012 4 z 5

Příliš mnoho pohřbů aneb Když květiny promluví Příliš mnoho pohřbů aneb Když květiny promluví Miloň Čepelka

Kniha,která se mi velmi líbila a mile mě překvapila.Pan Miloň Čepelka umí.100%.

15.05.2012 5 z 5

Cesta slávy Cesta slávy Jeffrey Archer

Strhující kniha,kterou nejde odložit z ruky dříve,než ji dočtete.100%.
Letos jsem lepší knihu nečetl.

15.05.2012 5 z 5

Pepřík Pepřík Aimee Harper

Kniha vhodná spíše pro dívky.Rád ji čtu svým dcerám na dobrou noc.Líbí se jim moc.
Mé hodnocení by bylo přísnější,ale o něj tu nejde:-)).Dobrou noc,Pepříku.

Pavučina snů Pavučina snů Stephen King

Sám autor přiznává,že se mu tato kniha velmi dobře psala.Já přiznávám,že jsem byl opět pohlcen Světem,který vytvořil pan King.100%.

Slavné nohy pokračují Slavné nohy pokračují Zdeněk Šálek

Velmi hezky udělaná kniha,mapující mezinárodní zápasy a všechny reprezentanty od roku 1920 až do roku 2002.100%.

06.05.2012 5 z 5

99 filmů moderní kinematografie Od roku 1955 do současnosti 99 filmů moderní kinematografie Od roku 1955 do současnosti Václav Holanec

Zajímavá kniha,kterou by milovníci filmu neměli přehlédnout.80%.

30.04.2012 4 z 5

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Výborná kniha,zatím nejlepší od pana Koontze.Dobře vymyšlený příběh,který má spád.95%.

30.04.2012 5 z 5

Kainovo znamení (2. část) Kainovo znamení (2. část) Jeffrey Archer

Výborná kniha,která po vlažnějším začátku nabrala strhující tempo.100%.

25.04.2012 5 z 5

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Druhé letošní zklamání,asi jsem čekal,že si opět sednu na zadek.Ovšem nestalo se tak.Zajímavý nápad,ale nic víc.
Film se mi líbil více.60%.

25.04.2012 3 z 5

Advokát chudých Advokát chudých John Grisham

Hodně nezáživná kniha,ve které jsem změnu životního stylu Michaela Brocka,těžce rozdýchával,ale hlavně jí nevěřil.
Ani jako pohádka by to neobstálo.20%.

25.04.2012 1 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Karin Alvtegen

Výborná kniha,která získala nejedno ocenění.A to po zásluze.100%.

25.04.2012 5 z 5

Nemáš co ztratit Nemáš co ztratit Lee Child

Jack Reacher v dalším průměrném příběhu.Jack je borec,který seřeže na hromadu v pohodě i 6 chlapů.Nemá tedy v podstatě soupeře a Lee Child mu až okatě nahrává.Zajímavý rozjezd se opět ve finále mění v přeplácanou prapodivnost.60%.

12.04.2012 3 z 5

Miloš Kopecký - Důvěrný portrét Miloš Kopecký - Důvěrný portrét Pavel Kovář

Další kniha věnovaná životu a dílu pana Herce Miloše Kopeckého.Ale zdaleka není tak dobrá,jako předchozí kniha JÁ.50%.

05.04.2012 3 z 5

Vyjednávač Vyjednávač Pavel Frýbort

Asi nejslabší kniha pana Frýborta,který nezachránila ani přítomnost Bebeho.Hodně se tu mluví,občas filozofuje a je tu velmi málo akce.60%

05.04.2012 3 z 5

V pasti V pasti David Morrell

Výborná špionážní novela,která se odehrává o Vánocích.Je to napsáno s neuvěřitelným nadhledem,má to spád a ve finále skvělý tah na branku.Nejvíce mě pobavilo povídání o mudrcích.Bravo.100%.Díky,pane Morrell.

30.03.2012 5 z 5