Running Man přehled

Running Man https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11496/bmid_running-man-GhP-11496.jpg 4 2064 2064

Vítejte v Americe roku 2025, kde nejlepší muži hrají o život – ve Hře smrti. Každou noc jsou všichni Američané naladěni na nejsledovanější TV hru – show Running Man. Každou noc sledují, zda soutěžící najdou smrt z rukou Lovců právě tento den. Pokud přežijí třicet dní, získají cenu – milion dolarů. Dosavadní rekord je osm dní... Ale nyní je ve Hře nový muž, Ben Richards, který dokáže porazit krutou nepřízeň osudu, podvodnou hru, surový Systém. A proti tomu sází vše, co má...... celý text

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Laser-books (Laser)

The Running Man , 1982

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Running Man. Přihlašte se a napište ho.

Joannebro
14.05.2024 5 z 5

Kniha mě velmi bavila a hlavní postava byla výborně napsaná. U knihy jsem se pobavila ale zároveň jsem hltala s napětím každou stránku. Je to kniha k zamyšlení ale zároveň velmi akční. Mile mě překvapila, vzhledem k tomu, že se tomuto a podobným tématům spíše vyhýbám.

Ma1keL
03.05.2024 5 z 5

Depresivní, napínavé, vtipné, smutné, akční, dechberoucí .. Užil jsem si to hodně, přesně můj šálek čaje (kávu nepiju).

ject9a
16.03.2024 4 z 5

Running Mana s Arniem vždycky rád zhlédnu, a netušil jsem, jak čtivá je jeho knižní předloha! Dystopický futuristický svět jak z mixu ´Alice in Borderland´ a ´1984´ mě dostal svojí bezvýchodností a krutostí. Naspeedovaný hlavní hrdina Ben, který mě nejdřív na začátku moc nepřesvědčil, ale skrz jeho nekonečné útrapy se z něj nakonec stal brilantní hráč pokeru (jak popsáno níže). Možná, že časem tomu dám dokonce 5 hvězd, až se mi to rozleží v hlavě :)

Knižní novinky (27. týden)

28.06.2020

Kniha Running Man v seznamech