kilometr kilometr komentáře u knih

Petr Čech Petr Čech Petr Čermák

Kniha o Vladimíru Šmicrovi se mi líbila daleko více.Big Peter není sice mím idolem,ale vynikajícím brankářem je bezpochyby.
Autor na stránkách své knihy dělá z našeho reprezentačního brankáře téměř Boha.Suma sumárum,kniha mohla být mnohem vydařenější.50%.

25.04.2013 2 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

O moc lepší než první díl pokračováni Temné věže nebylo.Ale pár stránek jsem doslova hltal....a už se začítám do Pustin.85%.

25.04.2013 4 z 5

Popravy slavných Popravy slavných Libor Budinský

Nemastná neslaná kniha,která se snaží zaujmout (ne)známými popravami slavných.Zoufale se jí to nedaří.20%.

16.04.2013 1 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Úvodní kniha k fantasy sérii příjemně naladila čtenářské choutky,tak uvidíme,co přijde dál.90%.

16.04.2013 4 z 5

Čo bolo,to bolo,terazky som majorom.....100%.

16.04.2013 5 z 5

Fotbalový anděl Vladimír Šmicer Fotbalový anděl Vladimír Šmicer Petr Čermák

Výborná kniha,která se vrací k úspěšné fotbalové kariéře Vladimíra Šmicera.Čte se to pěkně a ani na chvíli nenudí.100%.

08.04.2013 5 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Tak si můžu odškrtnout další vydařený román Mr.Kinga.Není to sice top,ale i tak jsem knihu z ruky nepustil a výborně se bavil.Díky za to.99%.

04.04.2013 5 z 5

Jára Cimrman – Génius, který se neproslavil Jára Cimrman – Génius, který se neproslavil Zdeněk Svěrák

Vymazlená kniha.100%.

03.04.2013 5 z 5

Tomáš lví srdce Tomáš lví srdce Petr Čermák

Zajímavá kniha,bohužel se spoustou překlepů a chyb.Tomáš Dvořák by si zasloužil lepší!
(Asi nejvíc mě dorazilo tvrzení,že Luže leží u Poličky!!).70%.

27.03.2013 3 z 5

Jan Koller Jan Koller David Šváb

Výborná kniha,věnovaná kanonýrovi,který se stal pro český tým nepostradatelný.100%.

26.03.2013 5 z 5

Podivný Thomas Podivný Thomas Dean Koontz

Prvních 100 stránek výborných,potom to bylo místy slabší,ale celkově zatím nej kniha od tohoto autora.80%.

26.03.2013 4 z 5

Srdce v Atlantidě Srdce v Atlantidě Stephen King

Perfektní kniha.Mistr King mě opět dostal.100%.

21.03.2013 5 z 5

Výstřel Výstřel Philip Kerr

Fiktivní špionážní román jen v některých momentech překonává průměr.
Zbytečnější a nudnější knihu jsem letos nečetl.30%.

06.03.2013 2 z 5

Štvrtá ruka Štvrtá ruka John Irving

Moji první přečtenou knihu od J.Irvinga hodnotím na 1-.Originální a čtivý příběh.
Určitě se k tomuto autorovi brzy vrátím.90%

18.02.2013 4 z 5

Open – Otevřená zpověď Open – Otevřená zpověď Andre Agassi

Výborná kniha,kterou nelze odložit z ruky.Andre Agassi byl Pan Tenista.
Lze jenom doporučit,ať už máte k tenisu jakýkoliv vztah.100%.

16.02.2013 5 z 5

Lásky z internetu Lásky z internetu Jaroslav Čejka

Velice pěkné povídky(autor je zárukou),které je radost číst.90%.

10.02.2013 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Tak dlouho jsem se těšil na tuto knihu,až jsem ji celou přečetl.Konec je báječný,pane Kingu.100%.P.S.Díky ježíšku.

31.01.2013 5 z 5

Vladimír Růžička: Příběh hokejové legendy Vladimír Růžička: Příběh hokejové legendy Jaroslav Kirchner

Vzpomínání na hokejovou kariéru Vladimíra Růžičky.Nádherná kniha.100%.

05.01.2013 5 z 5

Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci Vladimír Růžička - S lvíčkem v srdci Jaroslav Kirchner

Nádherná kniha,která se čte jedním dechem.A to nemusíte být fanouškem Vladimíra Růžičky nebo hokejové Slavie.Já ale jsem a tak nemohu jinak,než za jasných 100%.

29.12.2012 5 z 5

Zhubni Zhubni Richard Bachman (p)

Druhá nejlepší kniha pana Bachmana o chloupek za Dlouhým pochodem.100%.

30.09.2012 5 z 5