Fotbalový anděl Vladimír Šmicer

Fotbalový anděl Vladimír Šmicer https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56582/fotbalovy-andel-vladimir-smicer-56582.jpg 4 15 15

Tato autorizovaná biografie je portrétem zřejmě nejúspěšnějšího českého fotbalisty novodobé historie.

n.ezn.amy
12.06.2023 1 z 5

Životopis na svou dobu nadprůměrného fotbalisty, který se hlavně zviditelnil ve slavném klubu FC Liverpool. Co mi na některých životopisech vadí (a u tohoto obzvláště) je velká nekritičnost a až přehnané vychvalování tohoto člověka. U této knihy mi právě vadil ten jednostranný pohled, který není zas tolik objektivní. Někdy méně je více.

Venda32
03.02.2018 5 z 5

Souhlasím s dalšími komentáři, že se jedná o super knížku. Jen mi trochu vadilo počáteční až zamilované vychvalování Šmícy autorem.

minirock
01.01.2018 5 z 5

Láďa Šmicer, fotbalová ikona Slavie Praha a mnoho let nepostradatelný hráč české reprezentace. Za svou kariéru dosáhl mnoha úspěchů, s FC Liverpool dobyl pohár za Ligu mistrů i pohár UEFA, stal se 3x mistrem ČR se Slavií a má stříbrnou a bronzovou medaili z ME. Skromný a poctivý fotbalista i člověk. Jeho tchánem je další bývalý vynikající hráč, Ladislav Vízek. Ta kniha se čtenáři, který se jen trochu zajímá o náš fotbal, moc dobře čte, vždyť Láďa Šmicer patří k naší nejúspěšnější fotbalové generaci poslední doby.

kilometr
08.04.2013 5 z 5

Výborná kniha,která se vrací k úspěšné fotbalové kariéře Vladimíra Šmicera.Čte se to pěkně a ani na chvíli nenudí.100%.