kilometr kilometr komentáře u knih

Nový Zéland: Krajinou Pána prstenu na kole a bez víz Nový Zéland: Krajinou Pána prstenu na kole a bez víz Antonín Červený

Knihu jsem si zapůjčil, abych si zjistil nějaké informace ze země ptáka kivi. Pouze průměrná a dost málo čtená kniha, vlastně jsem první, kdo ji na databázi hodnotí. Na to, že je knize téměř 20 let, tak tedy o žádný bestseller nejde. Fotky jsou ale povedené. 60%.

22.02.2024 3 z 5

Plutoshine Plutoshine Lucy Kissick

Jejda, tak tohle bylo velmi špatné. Nad logikou příběhu jsem si málem ukroutil hlavu. Ta jedna hvězda je za obálku. 5%.

12.01.2024 1 z 5

Stephen King: Kompletní průvodce životem a dílem Stephen King: Kompletní průvodce životem a dílem Bev Vincent

Knihu mi nadělil Ježíšek a tímto dárkem si u mě napravil reputaci z předchozích let. Pro fanoušky Kinga jde o knihu, která zaručeně potěší. 100%.

04.01.2024 5 z 5

Billy Summers Billy Summers Stephen King

Tak tohle si moc líbilo a 64 přečtenou knihu od mého oblíbeného spisovatele,hodnotím za velmi zdařilou a těším se na další.85%.

06.12.2023 4 z 5

Měsíční močál Měsíční močál Howard Phillips Lovecraft

Můžu si zde namlouvat cokoliv,ale co mě na tomto autorovi baví, je to,že každým svým příběhem mě vtáhne do světa nočních můr.......a co považuji za čtenářsky vděčné je to,že se na to těším....85%.

23.11.2023 4 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Velmi čtivý detektivní příběh.Sherlock Holmes se svým přítelem a pomocníkem doktorem Watsonem řeší případ v pochmurné krajině vřesovišť. 90%.

08.11.2023 4 z 5

O život princezny O život princezny Jan Bauer

12 přečtená kniha od tohoto plodného autora a zatím suverénně nejhorší.10%.

01.11.2023 1 z 5

Jezero Jezero Bianca Bellová

Když spatří dům,kde vyrostl,zrychlí se mu dech.Zábradlí na zápraží je natřené jasně modrou barvou (jako obálka této knihy), ze které bolí oči (jako ze čtení této velmi zoufalé knihy). 10%.

01.11.2023 1 z 5

Zimní královna Zimní královna Zora Beráková

Vlastně jsem spokojen,dočetl jsem se něco z historie a oživil si ji,jen o Alžbětě Falcké toho bylo napsáno pramálo,byla to zřejmě fantastická milenka s bujným poprsím stýskajícím si po svém mrtvém choti. Takových žen jen houšť !! 80%

25.10.2023 4 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Tak ona to má být série, hmmm. Bezva. Hodně slabý a příliš zpatlaný děj toho čtenáři moc nenabídne. Tohle je pomalu na odpad!, ale za jeden zářez do letošní ČV tomu dám jednu hvězdu.Ať mě mrtví nestraší.... 20%.

25.04.2023 1 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Už dlouho jsem měl knihu vyhlédnutou a konečně na ni došlo. Oproti výbornému filmovému zpracování zde dostávají i vedlejší postavy o dost větší prostor a je to napsáno znamenitě. Touto knihou jsem zaokrouhlil počet přečtených knih na 1100. Více slov netřeba. 85%.

28.03.2023 4 z 5

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Celkem zajímavé téma zpracováno naprosto nudným a zoufalým způsobem.Knihu jsem si vybral do letošní výzvy a vůbec to dočíst,byl úkol nadlidský.20%.

13.03.2023 1 z 5

Elizino tajemství Elizino tajemství Dominik W. Rettinger

"Zazní píšťalka,já se svléknu,lehnu si na postel,roztáhnu nohy,slyším,ale nevnímám,co mi říkají.Prosí,abych na ně byla milá,platí za to,za dvacet minut zrychleného dýchání,za křeč z rozkoše.Píšťalka,vylezu z pod těla bez hlavy,umyju se,obléknu a čekám,až vejde další." 30%.

02.12.2022 2 z 5

Statek - Strhující příběh podle skutečných událostí Statek - Strhující příběh podle skutečných událostí Ladislav Vrchovský

Kniha,která čtenáři lže už ve svém názvu.O strhující příběh tedy rozhodně nejde.To by chtělo svěřit tento příběh lepšímu vypravěči.Ale za přečtení stojí. 60%.

21.11.2022 3 z 5

Jak šel život Jak šel život Růžena Nasková

Knihu jsem si našel na zastávce Hranice na Moravě město a vzpomínání paní Růženy Naskové bylo nádherné a čtivé. 100%.

21.11.2022 5 z 5

Tohle mě bavilo,hlavně pak Časožrouti. 58 přečtená " Kingovka" nezklamala. 70%.

21.11.2022 4 z 5

Tak tento druhý svazek se mi nelíbil tak,jako předchozí. Své knihy vracím do knihovny včas (za celou dobu jsem zaplatil pouze 10 korun pokuty). A nefotím už nějaký čas. 59 přečtená "Kingovka". 60%.

21.11.2022 3 z 5

Jezdec Jezdec Christina Olséni

Tak tohle je velká BÍDA.Nejhorší kniha,kterou jsem letos přečetl. 0%.

18.11.2022 odpad!

Deník zvěrolékaře: Můj život nejen se zvířaty Deník zvěrolékaře: Můj život nejen se zvířaty Jaroslav Morávek

Knihu jsem si půjčil,abych ji mohl porovnat s oblíbenými "Herriotovkami" .A ve výsledku jsem byl mile překvapen.Jde o příjemnou a čtivou záležitost.75%.

14.10.2022 4 z 5

Paměť stromů Paměť stromů Marie Hrušková

Na rozdíl od Andi se mi kniha líbila a vedle nádherných fotografií ,bylo i co číst,takže jsem se nenudil.90%.

14.10.2022 5 z 5