Kecallka Kecallka komentáře u knih

Bílá tma Bílá tma Zdenka Hamerová

Děkuji paní Hamerové za skvělou detektivku. Večer jsem začala číst a nedala jsem jsem si pokoj dokud jsem nedočetla. Opravdu skvělá kniha, která mě nenechala vydechnout do poslední stránky.

12.03.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

První kniha co jsem četla od této autorky. Přečteno během chvíle. Neskutečnej příběh, který nemohu pustit z hlavy a stále o knize přemýšlí. Nechtěla bych v té době žít, u takových to knížek si uvědomuji jak klidně a pohodově žijeme(tím nemyslím co se děje kolem nás).

18.02.2018 5 z 5

Klejinčino tajemství Klejinčino tajemství Zdenka Hamerová

Od této spisovatelky je to první kniha co jsem četla. Prostě parádní čtení, ráda čtu tento styl, nemohla jsem knihu odložit dokud jsem se nedozvěděla jak to dopadlo.

12.02.2018 5 z 5

Advokátova dcera Advokátova dcera Anthony Franze

Povedená detektivka, nemohla jsem odložit, jak jsem byla zvědavá :-) Konec přišel strašně rychle, ale bylo v něm řečeno vše.
Hezky psáné, četlo se to samo

12.02.2018 4 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Skvělá kniha, která mě uchvátila od začátku až do konce. Prolínání dvou časových linií to je můj šálek kávy. Ke konci ukápla i slzička, jestli to byla radosti nebo smutku, to už nechám k posouzení každém kdo si knihu přečtete.

08.02.2018 5 z 5

Dívka v modrém plášti Dívka v modrém plášti Monica Hesse

I když je kniha spíše pro mládež, velice se mi líbila. Zápletka a její rozuzlení bylo zajímavé.

15.01.2018 4 z 5

Špulka modré nitě Špulka modré nitě Anne Tyler

Opravdu nevím co napsat, nenadchlo a odloženo, prostě se tím na konec neprokousám :-(

04.01.2018 2 z 5

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Moc pěkná kniha , hlavně ted před vánocemi. Pěkné počteníčko, pohodička, na večerní čtení jako dělané.

03.12.2017 5 z 5

Dobronínské morytáty Dobronínské morytáty Vlastimil Vondruška

Nenáročné historické čtení, dobrá dějová zápletka, která nutila číst dál a dál. Již mám připravenou další knihu od tohoto autora :-)

21.11.2017 4 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Kniha nezklamala, moc hezky jsem si početla. Miluju její knihy :-)

03.11.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nepřečetla jsem, vůbec mi kniha nezaujala.Myslela jsem, jak jsem si v knihovně dobře nevybrala, prý je to žádaný spisovatel, ale nepřečetla jsem ani 100 stránek. Nějak jsem se v tom strácela. Ani děj nezaujmul. Myslím, že už se k tomuto spisovateli hned tak nevrátím :-(

28.07.2017 1 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

První kniha od tohoto spisovatele. Krásné čtení, ukápla i mi slza.

09.07.2017 5 z 5

Přečteno za pár dní. Ze začátku smutné i slza ukápla. Jinak skvělá oddychovka.

01.07.2017 4 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

nenadchla, ale ani neurazila.

28.06.2017 2 z 5

Svědectví kostí Svědectví kostí Kathy Reichs

Miluju Sběratelé kostí a kniha byla super, četlo se to samo a hlavně mi to nenechalo knihu odložit. Byla to moje první kniha od této autorky, určitě sahnu po dalších.

28.06.2017 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Knihu jsem si vybrala náhodně a mohu říci, že jsem neprohloupila. Takhle skvělou knihu jsem dlouho nečetla. Příběh srdce rvoucí a dech beroucí, který mě zcela pohltil. Autorka vše skvěle zpracovala.
Málo kdy se mi stává, že bych u knížky brčela, ale tahle mě fakt dostala.

26.04.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Super oddechové čtení. Už dlouho jsem nečetla i při vaření. :-)

07.04.2017 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Příběh zajímavý, zápletka super, ale tak nějak jsem od této knihy čekala víc .

01.03.2017 3 z 5