Katie46 Katie46 komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Kniha rozhodně pobavila i vehnala slzy do očí. Četla se dobře od začátku do konce i když některé pasáže mě nebavili tolik, jako např.: ty pasáže s Parvaneh, mamelukovou ženou. Oveho přes jeho občas protivnou povahou si oblíbí snad každý.

28.12.2015 4 z 5

Smrtící žár Smrtící žár Patricia Briggs

Na knihu jsem se moc těšila ale popravdě začátek mě trochu vyděsil. Říkala jsem si, co mě asi čeká. Přeci jenom mi děti k Charlesovi a Anně zprvu moc nešli. Nakonec to nebyl vůbec špatný díl, četl se dobře, byl napínavý i když přiznávám, že ne tolik jako předchozí díly. Chybělo mi tam víc akce a rozhovory právě mezi Charlesem a Annou. A souhlasím s tím, že fae si tam zasloužil více prostoru.
Každopádně skvělé počtení a doufám, že tímto dílem tato série nekončí. =)

22.11.2015 4 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Kniha sice nemá originální příběh a Garrick je naprosto nereálný kluk, přesto jsem měla knihu přečtenou za chvíli. Četla se dobře a pobavila. Ke konci to bylo trošičku nudné ale jinak konec nebyl špatný. Čekala jsem něco takového. Jen mi tam vadilo pár překlepů, jinak kniha nebyla špatná.

11.11.2015 3 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Kniha se mi líbila, myslím, že svým způsobem byla povedená. I když první díl se mi líbil o maličko víc. Místy mi přišla trochu bez duše ale scény mezi Derrenem a Noel to vynahradili a pak scény mezi Larissou a Derrenem byli suprové. A co se týče konce této série, tak jsem spokojená. =) Líbil se mi.

19.10.2015 4 z 5

Město Město Dean Koontz

Toto je moje první kniha od Koontze, kterou jsem četla, tak že nemůžu porovnávat s jeho dalšími knihami. Přesto musím souhlasit s Lucky001, mám na to stejný názor. Byli tam části, které byli pěkné a dobré ale větší část knihy byli zbytečné promluvy a vyprávění, které mě tolik nebavily. Napínavých částí tam bylo také málo. Vlastně jen posledních pár kapitol.

27.09.2015 3 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Kniha mě okouzlila svojí obálkou, dějem už tolik ne. Nebyl to špatný příběh ale nevtáhl mě, nebylo v něm nic, co by mě pohánělo číst dál. Trochu jsem se do toho nutila. Každopádně knihu jsem přečetla ale vracet se k ní nejspíš nebudu.

09.09.2015 3 z 5

Koruna Koruna Nancy Bilyeau

Na knize mě upoutal děj odehrávající se v době Jindřicha VIII. a kniha nezklamala. Líbila se mi a děj byl poutavý i když někdy trochu zdlouhavý. Přesto jsem ráda, že jsem knihu přečetla a rozhodně si přečtu volné pokračování.

18.07.2015 4 z 5

Na první pohled Na první pohled Danielle Steel

Naprosto souhlasím s komentářem niknikita. Kniha na mě byla až moc protahovaná a nudná. Pro ty, co mají rádi autorčinu tvorbu, to bude určitě fajn kniha ale můj styl to není.

04.07.2015 3 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Hned jsem věděla, že bych si knihu ráda přečetla ale moc jsem od ní neočekávala. Nakonec mě příběh mile překvapil i když místy byl přeslazený a moc dokonalý. Přece jenom se mi líbil a na takové oddechové čtení je to skvělá knížka. Navíc má moc krásno obálku, opravdu. =)

20.06.2015 4 z 5

Železná dcera Železná dcera Julie Kagawa

Kniha se mi líbila. Možná o něco víc, jak první díl. Četla se dobře, trojúhelník mezi Meghan, Pukem a Ashem byl trochu předvídatelný ale nakonec mi to vůbec nevadilo. Konec se mi líbil a trochu překvapil. Jediný, co mě štve je, že se nedočkáme pokračování.

16.06.2015 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha se mi líbila.Příběh mi přišel originální (alespoň jsem nic podobného zatím nečetla), poutavý a napínavý. Celkově se kniha četla dobře a ráda si přečtu další díly. =)

07.03.2015 4 z 5

Když běhá žena Když běhá žena Alexandra Heminsley

Kniha mě velice nadchla. Autorka popisuje svojí přípravu na maraton a celé mi to přijde jako by pohled do zákulisí. Spoustu těžké práce, žádná pohodička. Nikdy by mě nenapadlo kolik je toho potřeba aby se člověk dostal na maraton a jakou to pak dá práci ho uběhnout. A to nemyslím jen fyzicky ale psychicky. Kniha je to velmi pěkná a inspirativní.

15.02.2015 5 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Od knihy jsem očekávala trochu jiný příběh ale nemohu říci, že se mi nelíbila. Naopak, byla dobrá. Kniha není jen o příběhu ale hlavně i o dívce, která se mění od začátku až do konce a to se mi moc líbí. Četlo se to dobře, i když ta část na univerzitě byla trochu nezáživná, stále jsem čekala, co se bude dít a chvíli to trvalo. =)
Také jsem byla trochu zmatená, když příběh Jeden den skončil tím, že se vrátila domů a pak najednou začal příběh Jen jeden rok. Dva díly v jedné knize nebo to je nějaká kapitola? Protože druhý díl má vyjít ne? S názvem Jen jeden rok.
Každopádně kniha má otevřený konec, co mě štvalo ale jestli bude mít pokračování, tak si nemůžu stěžovat. =)

11.10.2014 4 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Další kniha od Míši, která stojí za přečtení. Sice mě neupoutala hned od prvních stránek, přesto jsem se do knihy začetla a líbila se mi. Trochu jsem nechápala začátek, začíná to v současnosti a pak se to odehrává v minulosti. Sice mi to nevadí, jen to vždy bývá naopak. Prolog jsem četla pak i po dočtení knihy, abych ho více pochopila. Konec mě dost překvapil, vůbec jsem to takto nečekala. Rozhodně se těším, až přečtu další díl.

27.09.2014 5 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

No konec dobré, všechno dobré. Vlastně jsem jiný konec nečekala, než dobrý. =) Jsem ráda, že i přes všechno zlé zůstali spolu. Kniha se mi líbila. Celá série byla pěkná a jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.
Mít kluka jako je Xavier by se líbilo asi každé holce. =D
I když se mi kniha líbila i konec byl dobrý, tak mi tam chybělo shledání s Gabrielem a Ivy. Přeci jenom tam vystupují celé tři knihy
a jsem důležití a ke konci se tam ani neobjeví, konec byl sice dobrý ale nečekaný. =)

17.09.2014 5 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Knihu jsem přečetla docela rychle. Nemůžu říci, že by se mi nelíbila. Byli tam dobré pasáže a konec napínavý, přesto doufám, že další díly budou o něco lepší. =)

06.09.2014 3 z 5

Neferetino prokletí Neferetino prokletí Kristin Cast

Konečně jsem v knihovně našla knihu Neferetino prokletí. Moc jsem se na tu knihu těšila a nezklamala.
Příběh je pěkný, zajímavý a smutný. Přesto všechno jsem čekala, že se o Neferet a jejím minulém životu dozvím něco jiného.
Něco, co mi k ní sedí. Rozhodně to podle mě nevysvětluje, proč je ve Škole Noci ta zlá.

03.09.2014 4 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Líbili se mi všechny díly. A ten poslední, konečný díl byl neuvěřitelný. Napínavý, zábavný ale i smutný. Celý příběh mě nadchnul. Na skupinku Awrixela, Neilin, Ellnesu, Terien, R'Tiles a Sorgana nezapomenu. I přes dobrý konec mě trochu mrzí, co se stalo
Sorganovi ale to k příběhu patří. Jsem ráda, že jsem si tuto sérii přečetla a nelituji toho. =) Určitě doporučuji.

17.08.2014 5 z 5

Věž zkázy Věž zkázy Michaela Burdová

Další díl mám za sebou a byl parádní. =) Líbilo se mi, že většina textu patřila právě skupince Awrixela a Neilin. =)
Přesto se mi asi více líbil ten druhý. Každopádně se těším na poslední a vlastně konečný díl.

11.08.2014 5 z 5

Hněv Pána ohně Hněv Pána ohně Michaela Burdová

Druhý díl stejně dobrý jako ten první. Stále něco nového a dobrý vývoj postav.
Už abych v ruce držela pokračování. =)

05.08.2014 5 z 5