Kathyss Kathyss komentáře u knih

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Nikdy jsem žádnou knihu nečetla vícekrát, ale už teď vím, že Alchymistu si přečtu určitě znovu. Pro mě to bylo nádherné čtení, které mi zanechalo úsměv na rtech. :)

20.09.2020 5 z 5

Na Věrnosti Na Věrnosti Tana French

Kniha mě děsně bavila. V půlce knihy už asi každý správně tipne, kdo je vrah, ale vůbec mi to nevadilo. Bavilo mě číst dál. Dobrý příběh.

20.05.2020 5 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Buď se kniha líbit bude, nebo ne. A mě se líbila a něco ve mě zanechala.

07.05.2017 5 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Kniha opravdu zaujme a člověk jí přečte jedním dechem a pak se nad těmito skutečnostmi musí zamyslet. Ze začátku se zdá naivní, ale vymývání mozku od dlouholetého přítele pomoci pěstí a výhružek je asi opravdu reálné. Obdivuju, že i když těžce, dokázala začít znovu žít..

08.01.2016 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Většinou mě tyhle typy knížek zaujmout už na začátku a úplně je žeru. První díl jsem zhltla, druhý o poznání nudnější, ale taky supr a tenhle? Za tři dny jsem přečetla jen 50 stránek, protože jsem se u toho tak hrozně nudila! Vůbec mě to nebavilo. Z 50 stránek jsem se nedověděla vůbec nic, a jestli teda takovýmhle natahováním pokračuje zbylých 600 stránek, tak to potěš koště. Někdy se k tomu třeba vrátím, ale teď na to nemám nejmenší chuť. Zatím 1*

13.03.2014 1 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Škoda, že je k dispozici max 5 hvzdiček :(
Opravdu se mi to hodně líbilo, krásné počtení. Nemohla jsem se skoro od knihy od trhnout. Lepší než první díl. :)

07.03.2014 5 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Emma Wildes

Jupí, konečně knížka, která mě tak bavila, že jsem jí ani nechtěla dočíst, protože jsem nechtěla aby skončila. :) Oblíbená doba, krásný děj, postavy - vše supr. Jediné, a nevím proč, jsem si představovala oba dva hlavní hrdiny vzhledově obráceně, tak to mě občas mátlo :D Ale krásná knížka, doporučuji!

08.02.2014 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Kniha hrozně super a bavila mě, ale druhá půlka? Hrozně mě zklamala. Bylo to šíleně předvídatelné, všechny ty náhody. Úplně jsem kvůli tomu přišla o ten pocit "ježiš jak to dopadne", "co bude dál", prostě žádné napětí. Bylo to jako pohádka. A já mám happyendy ráda, ale tohle bylo i na mě moc.

20.01.2014 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Knížku jsem opravdu žrala, přečtené najednou, dobrý příběh, bavilo mě to a už se těším na další díl, abych konečně věděla jak to nakonec všechno dopadne. :)

11.01.2014 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Přečteno hned, kniha co mě bavila, vtáhla do sebe a už nepustila. :-) Oproti 50 odstínům opravdu jiný šálek čaje, dobře napsané a vzrušující. :-)

02.01.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Kniha je naprosto úžasná! Nemohla jsem se odtrhnout, přečetla jsem jí jedním dechem. Naprosto mě uchvátila, vtáhla do sebe, cítila jsem všechny ty emoce co vyzařovala. Úžasně napsaná, nádherně popsaný děj, ale také hrozně smutný. Od začátku do konce je to prostě směs citů, krásných a nešťastných zároveň. Sice jsem doufala v jiný konec - naděje umírá poslední, ale autorka za alespoň zakončila docela jemně, tedy pro mě jako milovníka happyendů. :-) Knihu určitě všem doporučuji, je v ní nějaké to životní moudro a člověk přehodnotí v životě pár věcí, krásné!

02.01.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Mě se to prostě líbilo, přečteno za 2 dny a byla jsem z knihy nadšená.

04.08.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Jsem opačného názoru než většina lidí teda. Kniha se mi líbila, přečetla jsem jí za 3 dny, ale lepší jak jednička teda určitě ne. Pro mě to chvílemi bylo docela nudné a rozhodně nekončila takovou zápletkou, že by mě nutila přečíst si třetí díl (což neznamená, že si ho nepřečtu :-D).

04.08.2013 4 z 5

Dáma s kaméliemi Dáma s kaméliemi Alexandre Dumas, ml.

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, uplně jsem se do toho vžila. Doporučuji přečíst.

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Kniha, která má 50 stránek a já jí četla měsíc. Na jednu stranu se mi docela líbila, ale na druhou jsem se do čtení musela hrozně nutit. Zní to blbě, ale nevím jak to vysvětlit, mám z ní hrozně smíšené pocity. Třeba si jí jednou přečtu znovu a už se rozhodnu jestli se mi líbí nebo ne. :)

04.08.2013 2 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Nevím proč, začátek mi přišel hrozně nudný, pak se to naštěstí změnilo a chvílemi jsem se i zasmála :)

Nezbytné věci Nezbytné věci Stephen King

Prvních 250-300 stran mě moc nebavilo. Ale díkybohu za to, že jsem ve čtení nepřestala. Zbytek knihy jsem přečetla jedním dechem, ohromě jsem si to užívala, určitě doporučuju přečíst!

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Za mě ne,z novu bych do ní opravdu nešla. Každá stránka byla utrpením. A fakt, že jsem z této knihy maturovala, mi na pozitivním vztahu k tomuto dílu moc nepomohlo. :-D

04.08.2013 2 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Jedna z mých nejoblíbenějších. Jsem opravdu ráda, že jsem se k ní dostala. Z příběhu čiší emoce, příběh skvělý, dobře se to čte.

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Moje první fantasy, která mě opravdu bavila.