Kathyss Kathyss komentáře u knih

Vyhoďme ho z kola ven Vyhoďme ho z kola ven Ken Kesey

Jedna z nejoblíbenějších knih. Pro mě parádní počteníčko. Film také skvělý, doporučuji oboje.

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Přelouskala jsem to kvůli maturitě a své potřebě dělat věci do konce. Ale nelíbilo se mi to, na to kolik to má stran mi to zabralo neuvěřitelně moc času.

04.08.2013 2 z 5

Romeo, Julie a tma Romeo, Julie a tma Jan Otčenášek

Pro mě nic moc zážitek. Chvílemi jsem se přistihla, že vůbec nevnímám a přemýšlím nad jinými věcmi.

Sluha dvou pánů (program) Sluha dvou pánů (program) Carlo Goldoni

Shlédla jsem hru s Donutim v hlavní roli a paráda! Brečela jsem smíchy. :)

Dlouhý, Široký a Krátkozraký Dlouhý, Široký a Krátkozraký Zdeněk Svěrák

Nejlepší, nejlepší, nejlepší! Víc dodat nemusim :)

04.08.2013 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

vtipné, jednoduché a rychle přečteno

Báječná léta pod psa Báječná léta pod psa Michal Viewegh

Bavilo mě to, někdy jsem se opravdu smála :) Jediné co mi tu knihu zkazilo byl film, který se mi vůbec nelíbil :D

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha, kterou lidé budou milovat nebo nenávidět. Příběh se mi líbil, i mě to bavilo a přikláním se spíš ke skupině lidí, kterým se kniha líbila. Ale musím přiznat, že pasáže, kde se na 10 stránkách popisovaly různé přehozy apod, jsem přeskakovala (ačkoliv v jinde bych to asi nikde neudělala).

Proměna (komiks) Proměna (komiks) Peter Kuper

Proměna - povinná četba k maturitě, která se mi ale líbila. Přečteno jedním dechem, smysl by si v tom měl asi opravdu najít každý sám, ale určitě nebude pozitivní. Chudák Řehoř.

Krysař Krysař Viktor Dyk

Mě tahle kniha zrovna moc neoslovila, dočetla jsem jí jen proto, že byla k maturitě, moc mě to neohromilo.

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Mám to úplně stejně jako uživatel zdazilek. Povinná četba k maturitě, nicméně jedna z mála knih ze seznamu, která mě zaujala. Konec byl opravdu překvapivý.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Jedna z nejoblíbenějších knížek. Kniha plná zamyšlení. Poprvé jsem Malého prince četla asi ve 12 letech, samozřejmě něco víc jsem v ní pochytila až později. :) Takže opravdu nejen knížka pro děti, ale hlavně pro dospělé.

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Prostě parádní kniha. :)

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Kniha mi zase tak moc podobná 50 shades of grey nepřijde, je to prostě román, situace se nemůže vyvíjet moc odlišnými způsoby :) Je to velice čtivé, za den mám hotovo a jdu na další díl. Moc se mi to líbilo, vášnivý sex parádně popsán, komplikace jedna za druhou a já se prostě nemohla odtrhnout.

13.07.2013 5 z 5