Karolína18 Karolína18 komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Po pravdě..čekala jsem víc. Střídaly se ty pasáže, které mě vážně bavily a nemohla jsem se od knihy odtrhnout, ale pak tu byly ty, u kterých jsem se málem unudila k smrti. Brooke mi nesedla a párkrát jsem měla opravdu chuť ji proplesknout. Místy mi to přišlo zmatené.

24.08.2014 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Nasprosto dokonalá knížka. Vtáhla mě do děje a vážně jsem od ní nemohla odtrhnout oči. Travis prostě neměl konkurenci, byl okouzlující, a když se snažil Abby získat, tak byl strašně sladký. To štěňátko byl daleko lepší dárek než nějaký náramek - Parkera bych zaškrtila hned na začátku. Abby se mi také líbila a ve většině chvil jsem s jejím chování souhlasila. Rozhodně doporučuji přečíst.

23.08.2014 5 z 5

Okouzlit krásku Okouzlit krásku Nicole Jordan

Myslím si, že nikoho, kdo má rád tento druh literatura, nemůže kniha Okouzlit krásku pohoršit nebo zklamat. Osobně ji pokládám za ještě zdařilejší než první díl. I když mi v některých případech nesedí jazyk, kterým jsou knihy psány, považuji je za celkem zdařilé. Četla jsem rozhodně horší.

21.08.2014 4 z 5

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Další podařená kniha z této série. Nemohla jsem se odtrhnout a už se moc těším na Juliettin příběh. Carina mi byla sympatická, i když nejradši mám Maggie a Maxe jsem si také oblíbila.

20.08.2014 4 z 5

Zkažená holka Zkažená holka Thea Devine

Knížku považuji za promarněnou příležitost. V celku dobrý nápad / špatné provedení. Mně osobně se špatně četla, nechápala jsem souvislosti a chyběl mi nějaký myšlenkový postup hlavní hrdinky. Hodnotím takto jen proto, že mě slet událostí občas pobavil.

19.08.2014 1 z 5

Sen o lásce Sen o lásce Zuzana Francková

Rozhodně zajímavá kniha. Překvapilo mě, že i když jsem nejdříve nechtěla, aby byla Jolana s Olinem, na konci jsem ho měla chuť zulíbat za to, že se vrátil. Richard je rozhodně blbec!

Tajná láska Tajná láska Zuzana Francková

Možná se k této knize někdy v budoucnu vrátím, ale nijak zvlášť mě neoslovila. Strašně jsem si přála, aby vztah se svým šéfem vůbec nezačínala, a když ho konečně ukončila, oddychla jsem si. Honza je daleko větší sympaťák a ten vztah jim od začátku musíte přát.

Věř v mou lásku Věř v mou lásku Petra Lázničková

Nejlepší kniha od této autorky! Ihned mě pohltila a přála jsem si, aby Katka Roberta okouzlila, i když byla úplně obyčejná a stalo se. Chápala jsem, proč mu nejdříve nemohla věřit a konec se mi moc líbil.

Když vločky pláčou Když vločky pláčou Zuzana Zemanová

Moc pěkná kniha, akorát mě trochu mátlo přeskakování mezi dobou v Německu a v Česku. Jinak velmi dobře napsáno, rozhodně doporučuji přečíst. I když nejsem příznivcem nevěry, Tomášovi a Monice musíte od začátku držet palce a přát si, aby byli spolu.

Maminka Maminka Jaroslav Seifert

Velmi pěkné básně, které musí potěšit snad každou maminku. Ideální na svátek matek. Když se dobře odrecitují kdekoho rozpláčou. Nejraději mám Kytičku fialek a Maminčinu kytici.

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Tato kniha se mi tak líbila snad proto, že jsem se s postavou Maggie dokázala ztotožnit. Chápala jsem ji a neodsuzovala. Kdo by ale odolal upřímnému a milujícímu Michaelovi? Možná je kniha předvídatelná a hodně podobná prvnímu dílu, ale účel - přestat přemýšlet a nechat se pohltit - splnila.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Opravdu pěkná a celkem vtipná knížka. Líbilo se mi, že si každý uvědomil v jinou chvíli, že toho druhého miluje. Alexa mě dostala svou upřímností a odvahou být se za svou rodinu i za cenu, že jí bude Nick opovrhovat - nebo možná právě proto.

18.08.2014 5 z 5

Potěšit dámu Potěšit dámu Nicole Jordan

I když se dalo předvídat, co se stane, kniha mě vtáhla a Arabellu i Marcuse jsem si oblíbila. Kniha mě nepřekvapila, ale ani nezklamala.

17.08.2014 4 z 5

Kapky rosy Kapky rosy Lenka Lanczová

Velmi pěkná kniha. Je škoda, že mi vůbec nesedla hlavní hrdinka a její chování. Naopak jsem si oblíbila její mladší upovídanou sestru. Konec mohl být také o pár stránek oddálen, abych se mohla dozvědět, jak to s Karolínou a Matějem dopadlo, ale je to další z mnoha povedených knih.

16.08.2014 4 z 5

Srdcový kluk Srdcový kluk Lenka Lanczová

Zase úžasné, přečteno jedním dechem. Výborná knížka pro letní podvečery. Příběh mám moc ráda, jenom mě trošku mrzí mnohoznačný konec, kde vlastně nevím, jak to Honza vyřešil s Ivanou, ale na druhou stranu zase můžu popustit uzdu své fantazii.

15.08.2014 5 z 5

Souhvězdí Labutě Souhvězdí Labutě Lenka Lanczová

Tato kniha rozhodně patří k těm povedeným. Doporučuji přečíst všem, kteří mají rádi napravené rebely. Někdy mě štvalo Mirčino chování, ale to se dá snadno přehlédnout, protože vzápětí přichází zase další z úžasných scén. Je škoda, že konec není víc rozvinutý, jinak naprosto dokonalá knížka.

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Tato knížka musí dostat každého. Strašně jsem si oblíbila Jane a držela jí palce, aby na konci mohla být šťastná. Sedla mi snad nejvíce proto, že nebyla dokonalá a já si mohla představovat, že jsem na jejím místě. Neuvěřitelně se mi líbilo, když Jakub obrátil a začal ukazovat, že už není jenom záskok. Neurčitý konec mě stále nutí přemýšlet, jak to asi s touto dvojicí vypadalo dál. Zkrátka doufám, že se nepotvrdí Liborova slova pronesená na Jakubovu adresu. Prostě TOP knížka..rozhodně povedená!

Schody do nebe Schody do nebe Lenka Lanczová

Tuto knížku mám strašně ráda. Patří k mým nejoblíbenějším, i když jsem z počátku chtěla, aby se Robin začal chovat normálně a Žaneta s ním mohla chodit, Petra jsem si oblíbila o moc víc. Rozhodně je to nečekané a nedivila bych se, kdyby víc čtenářů předpokládalo, že tím hlavním mužským představitelem bude Robin.

Pojď se mnou, Radko! Pojď se mnou, Radko! Lenka Lanczová

Od začátku všem musí být jasné, že Radce není Pavel stále ještě ukradený. I když se snaží začít znovu, prostě to nejde. Úžasná knížka a naprosto úžasný konec. Dokud jsem nezjistila, že má Pavel Radku pořád rád, nemohla jsem se od knížky odtrhnout a vlastně potom také ne, protože to bylo vážně krásné.

13.08.2014 5 z 5

Počkej na mě, Radko! Počkej na mě, Radko! Lenka Lanczová

Celou sérii Radka prostě zbožňuji. Příběh Radky a Pavla mě okamžitě dostal a strašně ráda se k němu vracím. Pavla prostě nejde nemilovat nebo alespoň neobdivovat. Knize nemohu nic vytknout a rozhodně bych ji doporučila dál.

13.08.2014