Okouzlit krásku

Okouzlit krásku https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43337/bmid_courtship-wars-okouzlit-krasku-H17-43337.jpg 4 154 16

Courtship Wars série

Okouzlující Roslyn velmi dobře ví, že skutečné štěstí lze nalézt pouze v manželství uzavřeném z lásky a její srdce je zcela oddáno hraběti ze sousedního panství. Protože však není naivní dívenka, nezavírá oči před nepopiratelnou pravdou: gentlemani dávají přednost vášnivým nocím s milenkami než chladnému manželskému loži. A Roslyn se nehodlá stát přehlíženou manželkou, to tedy ne! Odhodlána nalézt klíč k trvalému udržení touhy a náklonnosti svého budoucího chotě osloví Drewa Moneriefa, vévodu z Ardenu, aby ji zasvětil do tajů milostného umění.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

To Bed a Beauty , 2008

Ewe291
11.10.2023 2 z 5

Davam si prestavku, ako od serie tak aj od autorky. Prosto ma to nijak nezaujalo "nechytilo" Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine ale toto proste musim brat po troskach. Aj ked mam pocit ze tato seria nieje pre mna

uzivatel83509
21.06.2023 5 z 5

- "Je jasné, že vy se s něčím tak podřadným, jako je láska, nikdy nebudete obtěžovat."-

Krásný příběh nečekané velké lásky! Mnohdy si člověk uvědomí co má, až to ztratí...

Snad jen, co musím podotknout, jak už tu bylo psáno - erotické scény, ach ouvej, botanická příručka :-) okvětní plátky jejího ženství, vlhká blizna... no, dost jsem se nasmála :-)

LilluLong
07.04.2021 4 z 5

Autorka graduje, oproti prvej časti tu uz neaky ten dej sa objavil, k štýlu písaniu nemam výhrady, vie zaujať ,po prečítaní tretej časti bude tam moj koment, dávam 4*

lusitta05
02.04.2021 4 z 5

Pekné. Romantika podľa predstáv.

luci2
20.04.2020 5 z 5

U této knihy jsem se neskutečně bavila. Není strhující, ale je mnohem hezčí než první díl ze série, ale bez přečtení prvního dílu by se mi tolik nelíbil. To je to co mám na knižních sériích rada, ze dej a postavy se vyvíjejí postupně a vše pak zapadá tak, jak má. Rukopis autorky se nezapře podobnosti, ale vadilo mi to. Proto tuto knihu mohu vrele doporučit.

rampapa
04.12.2019 5 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem si hned chtěla přečíst další díl a víc mě nadchl. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku.

petraj30
07.08.2019 4 z 5

Krásný romantický příběh

Kiwicatko
27.06.2019 3 z 5

Nemam rada slovo blizna....vyslovene me vytaci

Terisek99
29.08.2018 5 z 5

Kniha se dobře četla. Měla krásný příběh. Určitě doporučuji si přečíst.

havrmoni
27.04.2016 5 z 5

Lepší než předchozí,moc pěkné.

miruska1
28.10.2014 5 z 5

Zase pekny slaďačik :-)

Karolína18
21.08.2014 4 z 5

Myslím si, že nikoho, kdo má rád tento druh literatura, nemůže kniha Okouzlit krásku pohoršit nebo zklamat. Osobně ji pokládám za ještě zdařilejší než první díl. I když mi v některých případech nesedí jazyk, kterým jsou knihy psány, považuji je za celkem zdařilé. Četla jsem rozhodně horší.

Erinien
26.04.2014 1 z 5

Jak píše předemnou Tiama, je třeba oddělit si knihy jinou četbou, jinak zjistíte, že Nicole Jordan píše erotické scény neustále podle jednoho scénáře a to člověka za chvíli nudí. Jeskyňky rozkoše, okvětní plátky touhy a podobné výrazy pak znějí neuvěřitelně vtipně. Pro mě bylo lepší Potěšit dámu, protože to byla první kniha ze série, kterou jsem četla.

Tiama
02.11.2013 3 z 5

Udělala jsem chybu, měla jsem první a druhý díl proložit jinými knížkami - je to ušité podle jednoho kopyta. No ale když s tím člověk počítá, tak se to pak dá přečíst. Situace a slovní obraty se tam teda ale fakt opakují, možná širší slovní zásoba by to spravila, ale s tím už nic nenaděláme..

manaj
05.10.2013

Po dlouhe dobe se mi stalo, ze jsem po nekolika strankach odlozila knihu, tato me uplne unudila :-(

marijko
04.02.2012 5 z 5

Pokračování příběhu sester Loringových, opět krásný muž poblázněn nádhernou ženou..

Anglie 19. století romance historické romance

Nicole Jordan