karantena karantena komentáře u knih

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Moc pěkná,napínavá kniha.Čtivá stejně jako první díl.Představivost vám pracuje na plné obrátky.Tak šup sem s další knihou.

24.02.2020 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak to byla kniha podle mého gusta.Napínavá,čtivá,promyšlená,žádné nudné pasáže.Vyšetřovací tým sympatický,někdy se i člověk u dialogů zasmál.Prostě jízda a já hned jedu druhé kolo.

16.02.2020 5 z 5

Tichá odplata Tichá odplata Hania Allen

Poslední dobou je to samá inspektorka a komisařka.Napětí nic moc,průměr.

03.02.2020 3 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Vzhledem k tomu,že mám knihy s Kim všechny přečtené a její tým mi je sympatický,tak konec byl pro mě velmi smutný i slza ukápla.

17.01.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Já jsem tak trochu zklamaná.Přečetla jsem všechny knihy od Tima Weavera a byly naprosto úžasný.Měly napětí,nápaditost,spád a byly uvěřitelné.Jsem na straně 274 a zatím se tam nic nedějě.Děj se neskutečně vleče,stále se omýlá dokola to samé.Nepochopitelné jednání policie je až neskutečně trapný.Už několikrát jsem knihu chtěla odložit.No nakonec jí dám šanci,ale jen proto,že není kniha kterou bych nedočetla.Hodnotím stejně jako jinou knihu od tohoto autora Zlomené srdce.Tyto dvě knihy mě absolutně neoslovily.Utahané a nudné.Například Údolí mrtvých to byla jízda.Tim Weaver umí líp.

26.11.2019 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha je napínavá,čtivá a hlavní postavy sympatické.Katie mi sedla víc než Erika. V knize nejsou žádná hluchá místa a vše na sebe pěkně navazuje.Čtenář si tak užije svižnou jízdu plnou napětí.

23.11.2019 5 z 5

Mistr X Mistr X John Lutz

Neschopná policie.nadržená,naivní, pubertální,nervní Pearl,mrtvol jak na běžícím páse a vrah ...?Pět v jednom.Utahaný jako podzimní nudle.Ono to nějak dopadne.

11.10.2019 3 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Moc pěkná kniha.Dobře se četla,jen ten konec byl nějaký rychlý a nevysvětlený.Jakože jaký otec takový syn?

01.10.2019 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Naprosto strhující kniha plná napětí.Všechny knihy od Chrise Cartera jsou naprosto fantastické.Pro mě jsou jako droga bez kterých nemůžu být.

21.09.2019 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Tak toto nemělo chybu!Napětí nechybí,kniha má spád.To bylo počteníčko.hmmmmm.

19.08.2019 5 z 5

Zahrada kostí Zahrada kostí Tess Gerritsen

Výborná a napínavá skvělě napsaná kniha.Čtenář se úplně ponoří do dějě a je schopen si představit hrůzy té doby.Tuto autorku jsem si opravdu oblíbila protože úžasně umí popsat děj a tím se kniha stává napínavou a čtivou.Kniha není přehnaná stránkama,což znamená,že v ní nenajdete hluchá místa ani nudu a proto vás to nutí neustále ve čtení pokračovat.Autorka prostě ví,kdy přestat.

27.04.2019 5 z 5

Pečovatel Pečovatel Mo Hayder

Drsná a brutální,tak bych popsala tuto knihu.Po přečtení mi kniha ležela ještě čtrnáct dní v hlavě a přemýšlela jsem nad tématem,které se ve skutečnosti opravdu v tomto světě děje.

07.04.2019 5 z 5

Ostrov sviní Ostrov sviní Mo Hayder

Kniha je napínavá,svižná,chvílemi strašidelná.Mě se četla velmi dobře.Ten konec mě dostal.Za mě super čteníčko.

22.03.2019 5 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Čtení pro náctileté.

02.03.2019 1 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Moje první kniha od tohoto autora a musím jen chválit.Já si to moc užila.Napětí od začátku do konce,žádné sálodlouhé popisování,kde je stůl,kde je váza a jakou barvu má kytka apd.Děj se stále točí okolo vyšetřování,vražd a obětí.Kapitoly i dialogy krátké ,hlavní postavy Fabian a Malin mi jsou velmi sympatické.Za mě super a hned jdu na další knihu Oběť bez tváře.

02.03.2019 5 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Člověk z toho má noční můry.Tolik bolesti a utrpení,které člověk musel vydržet je neuvěřitelné,ale přesto pravdivé.Toto téma by mělo být stále nezapomenutelné,aby si lidstvo vážilo toho co má a neřešily se zbytečnosti.

21.02.2019 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Opět úžasný Bernard Minier,skvělá kniha a napínavý příběh s Martinem Servazem.Já měla to štěstí,že jsem četla knihy tak jak na sebe navazují.Mráz, Kruh ,Tma,Noc,Sestry.O to je to pro mě větší požitek,protože čtenář ví vše o minulosti Servaze a vraha Hirtmanna kde se jejich osoby téměř v každé knize střetnou,nebo má s nimi alespoň dějovou linku.Všechny knihy jsou dokonalé,temné a velmi dobře propracované.A to mě moc baví.Jsou napsané svižně a jelikož jsou plné napětí,nutí vás to ve čtení stále pokračovat a knihu neodložit.

20.02.2019 5 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Ne tak dobrá jako předešlé,ale dalo se to.

15.02.2019 3 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lisa Jackson

Čtení pro ženy.Napětí,láska,sex,vraždy a otevřený konec.Kniha nebyla špatná,ale obešla bych se bez slaďáckých řečiček a puberťáckého chování hlavních postav.Prostě Hollywood.

15.02.2019 3 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Ne a ne se vnořit do děje.Co mi opravdu vadí je,že poslední dobou skoro v každé knize figurují migranti a Evropani zde vystupují jako rasisti.Tato autorka v každé své knize (přečetla jsem všechny)postupně stále víc a víc prohlubuje problematiku rasismu a krimi zápletky jdou jaksi stranou.Začínám mít pocit,že pokud autoři tuto problematiku ve své knize nezmíní,nebude kniha vydaná.Když si koupím knihu,která je autorkou propagována jako krimi,tak očekávám,že budu číst příběh plný napětí s bezva zápletkou a ne o rasistických Evropanech.Podle hodnocení jsem čekala dobrou krimi,ale po této knize jsem se rozhodla,že se k autorce už nikdy nevrátím!!!Raději budu číst slaďárny od Danči Steelové.

02.02.2019 1 z 5