karantena karantena komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

kniha napínavá,čtivá.

07.05.2018 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Zdlouhavé,nudila jsem se a byla jsem ráda,že jsem na konci knihy.Moje první kniha od tohoto autora a další už ne!

07.05.2018 odpad!

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Po Sběrateli očí byla povinnost přečíst Lovce očí.V tomto díle mi Alina už lezla neskutečně na nervy.Slepá,ale chytrá jako poledne,vše vyřeší,na vše přijde a ze všeho se dostane.Slovník jako dlaždič,drsná jako šmirgl papír.Prostě hrdinky typu babochlap mi nesedí.Někdy zbytečně zdlouhavě natahované dialogy až začaly nudit.Celkově kniha ujde,napětí ani zvraty nechybí.

10.04.2018 3 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Příběhy Kim mi velmi připomínají knihy od Grahama Mastertona o komisařce Katie Maguirové.Bílé kosti,Rozbití andělé atd.Nechybí napětí.

22.03.2018 4 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

No teda?Neuvěřitelná,drsná kniha.Napínavá až do konce.Ostrov,bouře,pitevna,vrah.Co víc si přát.

17.03.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Napínavá,čtivá kniha.Tentokrát rychlá akce jedna za druhou.Ale!Závěr proč jsem nějak postrádala.Od Fosterový si na chvilku ráda odpočinu.Její chování a nerespektování nadřízených a pak následné omlouvání a divení se,že již dávno nebyla povýšena mi začalo vadit.Já osobně bych takového člověka ve svém týmu taky nechtěla.Dává z hrdosti výpověď,potom chodí prosit ať ji vezmou zpět.Jakmile se oklepe,začíná opět kolem sebe kopat.Pro povýšení je ochotná udělat cokoliv i riskovat život kolegů.Těm kdo mají Fosterovou rádi se bude kniha líbit.

16.03.2018 5 z 5

Zvrat Zvrat John Lutz

Kniha by byla dobrá,ale méně někdy znamená více.Kniha,která vás nejprve uvede do naprostého napětí a pohltí vás se změní v táhlou nudu a potom zase napětí,ale to jste již otráveni tou nudou.Přeskakovala jsem celé stránky aniž bych přišla o něco zásadního.Nechápu,proč autor sáhodlouze popisuje telefoní rozhovory s babičkou Joly,když absolutně nedávají hlavu ani patu a s případem nemají nic společného.Protivná Pearl,která je afektovaná jako stará panna,nesnášenlivá jak hárající fena mi lezla neskutečně na nervy.A to nemluvím o policistech,kteří nechají zabít pro svou neschopnost spoustu žen a zaměřují se pouze na ochranu pro jednu potenciální oběť jelikož je to Quinnova neteř.Tak na závět asi toto:Bez 150 stránek bych se obešla a to je na plné hodnocení hodně.

16.03.2018 3 z 5

Ptáčník Ptáčník Mo Hayder

Skvělá kniha,plná napětí a zvratů.Někomu se bude zdát kniha brutální,ale to přece od detektivek očekáváme.Mě se kniha velmi líbila.

13.03.2018 5 z 5

Prašné víry Prašné víry Roger Smith

Kniha mi přišla spíše dobrodružná a jako dobré čtení pro muže.Nicméně,dočtu každou knihu a nakonec mě i tato uchvátila.

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Vrah znám už od začátku,tudíž kniha postrádá napětí.Téma prostituce a emigrantů není pro mě to pravé.Nebyla jsem si chvilkama jistá,kde se to vůbec odehrává.Jestli v Irsku,nebo v Africe.Nigerijská a Rumunská jména vám udělají v hlavě chaos,takže stejně nebudete vědět kdo je kdo.Predchozí knihy od tohoto autora byly lepší a daleko sympatičtější.Celkově mě toto téma nenadchlo.

06.03.2018 2 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Tak toto byla jízda k neuvěření.Paráda doporučuji!!

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Napětí knize nechybí.Čtivá,

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Dobrá kniha.

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Dobře,svižně napsané.

Noc Noc Bernard Minier

Opět skvělé čtení!Ten kdo začíná s touto serií by ale měl začít Mráz,Kruh,Tma,Noc aby mu navazovalo vše tak jak se dozvídá v Noci.Otevřeným koncem nám Bernard Minier sděluje,že bude pokračování.Moc se těším.

05.03.2018 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Slabší než Mráz a Kruh,nicméně opět dobré čtení plné napětí.Mě to občas přišlo zdlouhavé,ale tomuto autorovi to odpustím.Těším se na jeho další dílo Noc.

Kruh Kruh Bernard Minier

Paráda!Doporučuji.

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Krvavé a drsné!Ale to přece od detektivek očekáváme.Mě osobně nebaví sálodlouhý,nudný text ze soukromí a milostného života Katie a Johna.Do tak dobré knihy plné napětí jako je tato mi to prostě nesedí.Čtenář by jejich soukromí pochopil z pár vět.Jinak kniha čtivá,napínavá,líbila se mi.

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Pokud nemáte dobrou představivost,tak před čtením knihy si o Tribeči něco zjistěte na internetu.Když se potom do knihy pustíte,tak to teprve bude stát za to.Já hvězdičky ubírám za začátek,který mě opravdu moc nebavil a napětí pro mě začínalo na 100 stránce.Horor od toho nečekejte!Tajemno a neviditelné nebezpečí ano.

18.02.2018 4 z 5

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

Jejda.Ne a ne se začíst.Nesedl mi hlavní hrdina.

18.02.2018 1 z 5