karantena karantena komentáře u knih

Oneiros Oneiros Markus Heitz

Zezačátku jsem se ke knize stavěla ,,no to jsem zase naletěla.Fantasmagorie.Ale!! Tato kniha se musí chápat ,je prostě jiná.

18.02.2018 4 z 5

Výkupné pro krále Výkupné pro krále Graham Masterton

Bílé kosti,Krvavé sestry a teď dočteno Výkupné pro krále.Opět kniha plná napětí.Sice si Katie tentokrát seděla na vedení,ale nakonec to dala.

18.02.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Napínavá,drsná knížka.Má spád,dobře se čte.Martin Servaz sympaťák.Pomalu zjišťuji,že při výběru knihy nesmím dát na úsudek ostatních.

21.01.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

dokonalé.

16.01.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Výborná kniha,plná napětí.Ostatně jako všechny knihy od tohoto spisovatele.

16.01.2018 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Vynikající kniha stejně jako Kruh a Tma.

31.12.2017 5 z 5

Hrobař Hrobař Lisa Jackson

Napínavá,čtivá kniha.Má spád a neustále drží čtenáře v napětí.

30.11.2017 5 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Zdlouhavé,místy nudné,stále se opakující úvahy co když atd...Tyto psychologické duchařiny nejsou pro mě to pravé.

30.11.2017

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Nespala jsem,nejedla jsem, jen četla.Naprosto dokonalé,jako všechny knihy od tohoto autora.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Naprosto,strhující kniha,plná napětí a brutality.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

ˇUžasná kniha,plná napětí.

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Vynikající kniha,jako všechny předchozí od tohoto autora.

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Všechny knihy od Lisy Jackson mám přečtené,ale tato kniha byla nejhorší!Neskutečně nudné!Neustále se řeší těhotenství Pescoliové,její náctiletá,pubertální dcera,která je na facku a o jejím bývalým ani nepíšu.Takže časem zapomenete jaký zločin se vlastně vůbec stal,kdo je kdo apd.Nelíbila se mi!

19.11.2017 1 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Výborná kniha.Bohužel se nedá sehnat kniha Krucifix,která je skutečně jako první v sérii a na kterou Dvojitý kříž navazuje.Takže jich je celkem devět.Celá série je vynikající čtení plné napětí,zvratů,krutosti a překvapení. Knihy mají spád,žádné zbytečné pasáže.Vynikající čtení.

19.11.2017