kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

Tajemství Tajemství Anna Todd

Ta kniha by mohla by být klidně i o něco tenčí. Chvilkami jsem některé části přeskakovala, ale rozhodně si přečtu další díl! :)

09.11.2016 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Skvělý další díl! Líbí se mi, že je to tentokrát i z pohledu Hardina, kdy byl citlivější než bych čekala :D A opět takový konec, kdy se hned musím pustit do dalšího dílu.

21.10.2016

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Úžasný příběh! Je to zvláštní, že celou dobu jsem věděla jak to dopadne, ale i tak mě to u toho čtení ohromně zasáhlo jak to nakonec skončilo.

20.10.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Teď mě nejvíc mrzí, že mám doma jen první díl a musím čekat do dalšího dne abych si zašla do knihkupectví pro další. Sice to mělo moc stránek, ale při deštivém víkendu je to ideální a nějak jsem se od toho nemohla odtrhnout.

16.10.2016 5 z 5

Krásné dny mého mládí Krásné dny mého mládí Ana Novac

Sice jsem tu knihu dočetla, ale nějak, že by mě zaujala. Čekala jsem od toho víc podle obalu a názvu.

09.10.2016 2 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Tak takový konec jsem teda nečekala! ale popravdě mě ta kniha moc neoslovila. Byla zajímavě psaná, ale pořádná zápletka byla až na konci.

08.10.2016 3 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Rozhodně krásná kniha, co stojí za přečtení. Jen se to s filmem v něčem trošku liší, ale to vůbec nevadilo. Líbí se mi i to, že autorka píše o drsném horském kraji a umí psát s citem a tím, že bydlím v Brně, tak si to dovedu přesně představit kudy "Hanule" šla. :)

02.10.2016 5 z 5

Zmizelá Šumava Zmizelá Šumava Emil Kintzl

Rozhodně zajímavá kniha s krásnými historickým fotkami :)

25.09.2016 5 z 5

Ženíchov svedok Ženíchov svedok Kristan Higgins

Po dlouhý době mě opět zaujala nějaká autorka, která má jiný styl vyprávění a to se odráží i na čtivosti knížky. Rozhodně si za to zaslouží 5 hvězd :)

11.09.2016 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Skvělá kniha, ale možná filmové zpracování se mi líbilo víc. I tak hodnotím nejvyšším hodnocením za dojemný příběh a hodnotnou myšlenka, že si máme každý den užívat naplno :)

04.09.2016 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

I tady se nedá nic vytknout. Skvělá knížka od začátku až dokonce s krásnými ilustracemi :)

03.09.2016 5 z 5

Kiss Kiss Gene Simmons

Skvěle popisující bláznivá cesta rockové hvězdy a kapely KISS i když občas mi to přišlo přikrášlené. To stejně na tom nic nemění, že se pěkně četla a rozhodně se tam najde i několik pikantnosti nebo zábavných příběhu, co tomu dodají šmrnc.

Kometa - Příběh hokejového klubu Kometa - Příběh hokejového klubu Milan Řepa

Pro mě jako pro fanouška Komety určitě povinnost! :)

Iron Maiden: Run to the Hills Iron Maiden: Run to the Hills Mick Wall

Nebýt téhle kapely, tak ani neposlouchám tvrdou hudbu. Tím pádem jsem neváhala a musela jsem si ji koupit po brzkém vydání. Určitě skvělá kniha, kde je vše od raných začátku kapely i přes strastiplné chvilky, ale opravdu to stálo za to. :)

Bráchové Bráchové Zdeněk Žurman

Výborná kniha o výjimečných hokejistech.

01.09.2016 5 z 5

Justice For All: Pravda o skupině Metallica Justice For All: Pravda o skupině Metallica Joel McIver

Naprosto mě tahle kniha nebavila i když Metallicu jako kapelu mám ráda a chápu, že každý fanoušek tu hudbu vnímá jinak jenom se mi to za chvilku motalo do jednoho a nějak mi to neutkvělo v paměti.

01.09.2016 2 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Tenhle díl mě trval o něco déle než ty ostatní. Hlavně ze začátku jsem se do toho nemohla začíst, kdy jsem se dozvěděla, že jsou původní hrdinové z předchozích dílů starší o 20 let. A ještě mě zklamal konec jak byl ukončen tak stroze. Proto dávám jenom 4 hvězdičky.

26.08.2016 4 z 5

Vzhůru do noci - Metallica Vzhůru do noci - Metallica Mick Wall

Rozhodně nejlepší biografie o Metallice, co jsem četla. Je tam vše od počátků až do dnešních let. Je vidět, že i autor se v metalu pohybuje a píše další skvělé knihy o žánrově podobných kapel. Takže za mě určitě plný počet hodnocení :)

23.08.2016 5 z 5

Na vlnách odvahy a dobrodružství Na vlnách odvahy a dobrodružství Otakar Batlička

Jeden den jsem ji našla zatoulanou ve sklepě a mile mě překvapilo jak název knihy odpovídá i samotným příběhům. Určitě si přečtu i další knihy od tohoto autora.

A život šel dál A život šel dál Petr Feldstein

Krásná kniha ač každý příběh se smutným koncem.