kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

53 dopisů pro mou lásku 53 dopisů pro mou lásku Leylah Attar

Klidný, odpočinkové čtení. Hlavní hrdinové mě bavili, ale něco tomu prostě chybělo, proto 4*

14.01.2020 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Autor prostě nezklame. Začátek trošku volnější, ale Carl a Asad nezklamali, jako obvykle.

09.01.2020 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Je to od předchozích knih jiná liga. Není to eroticky nabité, ale romantický příběh, kdy ten citlivka je spíše muž. Opět nezvyklé, kdy kňourá muž a nikoliv žena :-D
Také se ke konci dočkáme trošku napětí a akce. Tím to autorka zcela zachránila.

17.12.2019 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Dlouho jsem se k ní nutila a musím říct, že kniha je fakt dobrá. V polovině se to zlomí a spadne vám čelist! Rozhodně doporučuji.

04.12.2019 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Já mám jeho knihy ráda, ale neměla takové grády, jako první série s Erikou Fosterovou. Tu asi težko předčí..
Ač zde jsou více popisovány detaily, tak akční je až konec.

22.11.2019 4 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Nečekala sem, že si z ní sednu na zadek. Kniha je jiná, protože ten vulgárnější hrdina je žena a né můž. Tak chtěla jsem ji odložit, ale zvládla jsem jí. Je to klidná kniha, bez emocí...

15.11.2019 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Fascinuje mě, jak autorka píše. Každá její kniha je skvost. Těším se na její další díla.

07.11.2019 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Do poloviny knihy jsem měla rozporuplné pocity a přemýšlela, že knihu vymažu ze čtečky. A jsem šťastná, že jsem to neudělala. Sice člověk se ztrácí v tom, kdo s kym atd. Ale ráda si přečtu další knihu od autora.

10.10.2019 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Můj první horor.
No, co dodat. Nebyl špatný, ale rozhodně jsem se nebála a čekala jsem víc. Nicméně psáno hezky, svižně, hlavní postava příjemná, a tak uvidím zda dám další horor někdy...

06.09.2019 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Ze začátku jsem se nemohla začíst, jak píšou i další čtenáři :) Ale pokud chcete volnější nenáročnou knihu, která uvolní hlavu po vraždách, detektivech, tak volte tuto. Kniha jako od Jane Austinové :)

30.08.2019 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Tak tato kniha zklamala :(

12.08.2019 2 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Krásně napsáno, přečteno za jeden den. Doporučuji...

30.07.2019 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Takové správné letní oddychové čtení.

22.07.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Velice vtipná kniha, super časová linka, akorát ta vulgarita.. občas byla moc, ač chápu, že se takhle mladý lidi baví... Určitě doporučuji přečíst.

17.07.2019 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Dlouho jsem váhala začíst knihu číst.... Čekala jsem, že to bude těžké čtení. Vzhledem k době, kdy se příběh odehrává. Není kniha, která by mne tak chytila jako tato. Je fantastická.

27.06.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Druhá kniha od autorky. No pane jo! Ta psát prostě umí, příběh strhne, zaujme, nenudí. Doporučuji.

30.04.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Tak vůbec se to nedá srovnat z předchozí knihu - Ta přede mnou. Občas jsem měla pocit, že knihu odložím a někdy se k ní vrátím... Dočteno a mise splněna :-D

21.03.2019 3 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Přes počet postav v knize, se člověk dobře orientuje. Místy opět vtipné, čtenáře autor opět drží v napětí..

Za mě rozhodně 5* a těším se na další díly, prý jich má být 10 celkem, co jsem četla :)

27.02.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Nejprve jsem si říkala, co to je .. míchání postav a od půlky se teda kniha rozjela.
Četla se pak dobře a konečné rozuzlení bylo překvapivé.

12.02.2019 3 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Výborně napsané, prolínání děje postav, napínavé a někdy přímo detailně popsané situace. Pátý díl se povedl a těším se na další díl.

14.12.2018 5 z 5