kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Ani nevím kolik dát*. Možná moje nejdelší kniha, co jsem četla - než jsem ji dočetla. Příběh dobrý, ale prostě se to táhlo, bez akce-reakce... Ale asi to bude tím, že jsem zvyklá na jiné žánry.. Tak to knihou asi nebude :) Dávám 3*

10.03.2021 3 z 5

Můj tajný život Můj tajný život Lucie Hříšná

Zpověď ženy, která měla ráda sex a to se jí hodilo... Její zaměstnání jí bylo zábavou.

19.01.2021 3 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Za mě nejlepší kniha od autorky. Ze začátku mě nebavila a chtěla ji odložit. To by byla veliká chyba! Rozhodně doporučuji, nakonec jsem ji zhltla.

11.01.2021 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Krásná kniha, ze života mnohých. Doporučuji přečíst, donutí přemýšlet. Moje druhá kniha od autorky a rozhodně nebude poslední.

06.01.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vtipný příběh, ale top to není..

02.01.2021 3 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Příjemná a milá dobrodružná kniha :) no ještě, že Japonsko mě nelaká ????

27.12.2020 4 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Aspoň takto jsem se mohla na Island momentálně podívat. Příjemná oddychová romantika.

15.12.2020 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Krásná romantická, oddychová kniha. Že chci k moři :-)

02.12.2020 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

WP opět nezklamal. Autor je skvělý, vtipný, kniha vtáhne do děje. Těším se na jeho další knihy.

30.11.2020 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Byl to hezky napsaný příběh, nad kterým musíš přemýšlet. Konec bravurní.

03.11.2020 4 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Opět nezklamala a těším se na další díl.

24.10.2020 4 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Tak u tohoto dílu jsem se bála, byly chvilky, kdy jsem čtečku vypla :) Tak za mě zatím nejlepší díl, až na ten konec ten byl prostě mimo mísu a zkazil celou knihu. Ale i tak dávám 5*

19.10.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

I přesto, že knihu jsem přečetla za den, tak mi tam něco chybělo. Průměrná červená knihovna.

28.09.2020 4 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

První kniha od této autorky. Pravda nebo lež? Každý si ji musí přečíst, aby pochopil! Rozhodně se k ní v budoucnu vrátím, smekám.

24.09.2020 5 z 5

Gabrielův slib Gabrielův slib Sylvain Reynard

Včera jsem začala a dnes dokončila. Ač nějaké pasáže byly zrychlené, stála kniha za to. Bylo fajn si připomenout Gabriela a Julian a být chvilku s nimi :)

20.09.2020 5 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Vicious mně bral nervy, takže super kniha. Emilie by zasloužila metal, ale sami si přečtěte a udělejte názor. Kniha moc hezky napsána a oddych od těch vražd.

19.08.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Podle mě nejlepší z celé série.. jsem zvědavá na další díl.

07.08.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Druhá kniha, co jsem od autorky přečetla. Slavík je asi TOP kniha, ale toto bych zařadila mezi hodně kvalitní knihy. Psáno o Aljašce stylem, že tam chcete ( aspoň já tam chci :-) )
Rozhodně doporučuji.

28.07.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Jak jsem uvedla u prvního dílu, tak je to jízda... Ač sice drsně popsané vraždy, ale aspoň to má díky tomu styl a dělá tu správnou detektivku. Na mě by tam mohla být troška humoru, ale to by asi ztratilo tu vážnost. No třetí díle těš se....

21.07.2020

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Moje první kniha od autora. A jsem šťastná, že mám všechny díly ze série, pač budu hltat stránku za stránkou.

13.07.2020 5 z 5