kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Tento díl byl lepší. I slza málem ukápla. Láska je silná a dokáže získat zpět sebedůvěru, sílu a naději. Aaach ty červené knihovny, ještě že je máme v této době :)

04.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Od této autorky kniha zklamat prostě nemůže! Přijde mi, že píše a píše a bude jednou mezi uznávanými autory. Jak jinak můžu říci, že knihu doporučuji číst.

01.07.2020 5 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Pěkně napsaná, možná lepší než první díl.

16.06.2020 5 z 5

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Skvěle napsaná kniha, i přesto ze byla na můj vkus krátká, tak byla dostačující. Konec jsem překvapil! Doporučuji přečíst .

09.06.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Kniha měla tempo, romantika každým coulem. Moc příjemné a oddychové čtení.

03.06.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

První díl mě zklamal a váhala jsem zda mám číst druhý díl. Ještě, že jsem si tu knihu otevřela :) Ač jsem se nebála, tak je lepší, čtivá, příběh je detailnější. Jsem zvědavá na třetí díl..

01.06.2020 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Moc jsem se na tuto knihu těšila a nezklamala! Už se těším na druhý díl.

27.05.2020 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Nejsem na tento styl žánru, ale tento příběh mě bavil. Svižné tempo, hlavní hrdina byl sympatický a škoda, že nebude druhý díl.

13.05.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

No páni!!! Zhltla jsem ji za dva dny! Nádhera, vše krásně popsáno, styl psaní bravurní, příběh vás vtáhne. Ženy, tu si musíte přečíst, pokud máte rády romantiku, historii a knihy :) mám ji ve čtečce, ale ta musí mít své místo i v tištěné podobě v mé knihovně.

05.05.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Lehce se četla, humorná, erotická. Ale něco tomu chybělo.

30.04.2020

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Tento díl byl volnější, vtipný místy, nebyl to takový krvák... Ale za mě rozhodně asi nejlepší, ač mě bylo líto, že je konec....

28.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha se povedla, je tam napětí a není to jen samá romantika a erotika.

19.04.2020 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Nevím proč jsem odkládala tuto knihu! Autorka je neskutečná, příběh pohltí, hlavní hrdinové příjemný. Jsem zvědavá na další díly.

10.04.2020 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Mně tento díl přijde jak poznámkový blok.. zaznamenány body a rychlost psaní je zvláštní. Alespoň pro mě. První díl byl lepší, a ani nevím zda mám číst třetí...

11.03.2020 3 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

Kříďák mě bavil mnohem více, konec nečekaný a zbytečný.... 3*

27.02.2020 3 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Mrzelo mě, že se v knize nevyskytují známe tváře, takže se kniha úplně odtrhla od předchozích dvou. Ale aspoň Nina byla příjemná. Za mě slabší příběh, proto 3*

19.02.2020 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Je jasné, že to je příběh, který se dá odhadnout, ale baví mě to. Opět nezklamala a těším se na třetí díl :) Krásné oddychové čtení, po mordech co čtu...

11.02.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha mě chytila hned, napínavá, čtivá. Jsem překvapená a to jsem se jí bránila. Rozhodně doporučuji!

06.02.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Momentálně není nálada na krimi apod. Tak jsem sáhla po této sérii.. a nezklamala, zaujala pěkně napsána a Katie mi byla velmi příjemná. Doporučuji fajn oddychovku.

04.02.2020 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Smrtka byla super, ale jako Nimbus, je další pecka. Těším se na pokračování. Autor umí prostě psát, příběh vtáhne do děje, překvapí, napíná vás. Dlouho jsme tu neměli něco takového úchvatného.

22.01.2020 5 z 5