kalimaskry kalimaskry komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

První kniha od této autorky, a jako musím říct, že smekám! Absolutně jsem teda nečekala, že kniha bude mít takové GRÁDY. Jsem ráda, že je v mé knihovně.

16.07.2018 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Adler Olsen prostě umí psát... Nebo mně se líbí tento styl, vtipné, napínavé příběhy, co mají hlavu a patu.

09.07.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Tak tento díl byl prostě SKVĚLÝ a fakt mě bavil :)

11.06.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Asi zatím nejslabší příběh, co jsem od LM četla. Charakteristika osob dobrý, námět dobrý.. rozuzlení a ukončení by si zasloužilo lepší zpracování. Za mě ***

17.05.2018 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Už obal sám o sobě napoví, že uvnitř se skrývá něco, co za to stojí. Příběh mne udržoval v napětí, nutil k přemýšlení, gradace ke konci knihy nechyběla a i překvapení na závěr. Moje první kniha od RB a určitě nebude poslední.

17.10.2017 5 z 5

Třpytný dvůr Třpytný dvůr Richelle Mead

R.Mead opět nezklamala. Poutavý příběh, čtivý a měl děj. Nicméně je škoda, že tam nebyl rozvinut víc osud dalších hrdinek. Nicméně je jasné, že to z důvodu toho, abychom se těšili na další díly. Podle mě by stačilo zahrnout vše do tohoto dílu.
Nicméně skvělá kniha!

11.07.2017 5 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Tak toto je parádní oddechovka, už se těsím na další díly. Škoda, že knihy máme s letitým zpožděním :(

31.08.2016 5 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Eva a Gideon, tolik času sem s nimi strávila a moc se těšila na toto pokračovaní.Kdyby se raději autorka v tomto díle věnovala její matce, tak je asi záživnější. Jedním slovem mě to zklamalo, když to srovnám s předešlýma 4 dílama. Bohužel mi přišlo nucené, jako kdyby psala na čas a stihla knihu odevzdat. Škoda.

17.08.2016 3 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Taková letní oddychovka, Kdyby tam nebylo až tolik náhodných setkání, tak by to vypadalo realističtěji. Ale Alexandra nezklame a ráda se k ní vrátím, po nějaké těžší knize.

01.08.2016 3 z 5

Pařížanka Pařížanka Sophie Bardot

No jako co říct :-) Nástup děje, plynulost, akce, gradace... To všechno má kniha na 5 hvězdiček, ale proboha co ten konec? Nehodil se tam, úplně vyhozený z kontextu. kdyby to bylo, že je hospitalizovaná po tom všem, tak by to asi bylo věrohodnější...

15.07.2016 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Toto byla moje první kniha od této autorky. Uff.. Přečetla jsem za 2 dny, dlouho jsem neměla knihu, abych se od ní nemohla odtrhnout. Nemá smysl psát, co a jak bylo. Do toho příběhu se musíte ponořit taky. Krásná kniha a doporučuji.

16.06.2016 5 z 5

Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy... Bylo mi dvanáct, sedla jsem na kolo a jela do školy... Sabine Dardenne

Je vidět, že autorka nemá zkušenosti. Příběh co prožila je katastrofa, stálo to za přečtení.

15.06.2016 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Včera jsem dočetla Nebezpečnou lásku. A řeknu vám, že nikdy sem nezažila, že bych měla všechny emoce u knihy.. Počínaje smíchem, stresem, vztekem a poté se těšila na druhý díl. Úžasná kniha.

22.12.2015

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Je to moje první kniha, od K.Petrusové a nevím, co si myslet. Jako souhlasím z Térou, že recepty byly dobrý..Děj docela taky ušel, ale konec mi přišel, že nevěděla co autorka má psát. Kopřivův rychlý skok do reality z nemocnice... Jako kdyby jí chyběla nějaká slova a ukončila to.

14.12.2015 3 z 5

Americká tragédie Americká tragédie Theodore Dreiser

Dneska jsem to dočetla.... Jako neskutečně silný příběh. A několikrát jsem se všimla, jak se to ve mně mele a nevěděla, co cítím. Rozporuplné pocity, kdy jsem s Clydem souhlasila/nesouhlasila. Na tuto knihu budu dlouho dobu vzpomínat.

19.08.2015 5 z 5

Vězeňský deník Vězeňský deník Jeffrey Archer

Kniha se mi líbila, ale ten konec? Proč jako není II.díl, taková škoda..

05.03.2014 5 z 5