Pařížanka přehled

Pařížanka https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/267476/bmid_parizanka-BR0-267476.jpg 3 76 76

Arienn je obyčejná dívka s rodiči, láskami a normálním životem Pařížanky. Jednoho dne se však dozví, že její partner jí byl nevěrný a vydá se na cestu kolem světa. Cesta se nakonec promění v napínavý thriller, v němž jí jde o život. Erotika se tu dokonale mísí s napětím. Vyprávění je zasazeno do konkrétních míst. Praha, Paříž, Řím, Barcelona, New York, San Francisco tu defilují ve strhujícím tempu. V Athénách je hlavní hrdinka předhozena bohům, v Římě musí pracovat ve veřejném domě, v Mnichově se podřídí sadomasochistickým hrátkám. Celou tu dobu ji jako svědka pronásleduje gang prodejců zbraní a CIA.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , XYZ (ČR)

La Parisienne , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pařížanka. Přihlašte se a napište ho.

katerina5544
08.03.2023 odpad!

Opravdový skvost do vaší knihovny .... :-D nešlo ani s přeskakovanim, až takový tupý a nudný slint to je ;-)

Zuzana207
08.12.2020 2 z 5

Po knihe som siahla už dávno, ale mala som akosi problém začítať sa. Myslela som, že možno len nemám náladu. Neskôr som sa ku knihe vrátila a dala jej šancu pohltiť ma. No v tomto prípade sa žiadne wow nekonalo. Príbeh je nereálny, absurdný až zvrátený, časom som strácala prehľad o postavách v príbehu. Kniha vám nič nedá, nezanechá vo vás uspokojivý pocit a po prečítaní sa budete pýtať: Toto čo bolo?
Dávam aspoň dve hviezdičky za ilustrácie a krásne opisy, ktorými autorka čitateľovi priblížila ďaleké a neznáme miesta na svete.

Melaanie
20.10.2020 3 z 5

Od této knihy jsem měla trošku jiné očekávání a opět jsem dostala trošku něco jiného. Nevím, příběh mi přijde dosti neuvěřitelný a říkám si, že přeci nikdo nemůže mít takovou smůlu, aby se mu stalo tolik divných a absurdních věcí, i když co já vím že?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pařížanka v seznamech

v dalších seznamech2x