Kacka999 Kacka999 komentáře u knih

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Díky této knize jsem měla tu možnost nahlédnout do životů lidí pocházejících z této země. Některé výpovědi pro mne byly tak silné, že jsem neudržela slzy.

17.02.2024 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kavárna v Kodani.... na romantické knížky jsem velmi vybíravá a ne vždy, vlastně skoro vůbec nejsem s obsahem spokojená. Ale tahle? Dlouho jsem se rozmýšlela, zda zkusím od této autorky některý titul... Obálka je nádherná. Takže obsah musí být skvostný také no ne? A opravdu byl. Jsem velice nadšená. Krásný romantický příběh bez přihlouplé erotiky. Těsím se na další knížku od této autorky. Doporučuji všema deseti:)

09.09.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak tohle byla fakt BOMBA! Těším se na další :)

11.05.2023 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Tak tato kniha byla fakt skvělá! Rozhodně stojí za přečtení :)

01.08.2022 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Musím říct, že mě tento díl bavil z předcházejících asi nejvíce. Nemohla jsem se odtrhnout od čtení a každá kapitola byla čím dál tím zajímavější a napínavější. Jsem velice spokojená a těším se na další díl :)

03.07.2023 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Teď jsem knížku dočetla a tohle... tohle bylo PEKELNĚ ÚŽASNÝ! Děsně jsem si to užila. Fakt bomba. Moje první knížka od Kulhánka a doufám, že není poslední :)

04.10.2022 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Dlouhá a náročná cesta pastýře, který chtěl najít poklad. Moc se mi kniha líbila. Doporučuji si přečíst :)

05.01.2023 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

Tenhle díl mě zas tolik nebavil jako ty předešlé. Do první poloviny jsem se nedokázala pořádně začíst, ale od té druhé to šlo jako po másle. Každopádně se těším na další :)

12.11.2022 4 z 5

Elantris Elantris Brandon Sanderson

Knížku nebo spíše bichli jsem si vzala s sebou na dovolenou. Nic jiného jsem za tu dobu nedělala, než jen četla, četla, četla a zase jenom četla. Hltala jsem každé písmenko a byla to fakt pecka! Tohle byla má už pátá kniha od Sandersona a pokaždé se mi to moc líbilo. Rozhodně stojí za přečtení :)

28.09.2022 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Páni. Druhý díl je za mě rozhodně lepší, než první. Hlavní dvojice mi byla více sympatičtější a i děj byl zajímavější. Těším se na další:)

21.08.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tato kniha je můj teprve druhý thriller vůbec a jsem dost spokojená. Kniha vás vtáhne do děje a nutí vás číst dál a dál. Jediné, co bych vytkla je ta duchařina, která mi tam moc nesedí. Jinak zápletka je velmi dobrá a těším se na další knihu od této autorky:)

15.03.2023 4 z 5

Aurora hasne Aurora hasne Amie Kaufman

Ze třetího dílu jsem dostala pár infarktů, poněvadž byl příběh celou dobu napínavý a nešlo přestat číst. Nenarazila jsem na žádnou část, u které bych se nudila. Tato trilogie mě tak moc bavila až mě mrzí, že je konec.

16.02.2023 5 z 5

Aurora plane Aurora plane Amie Kaufman

Totálně jsem se do tohoto příběhu zamilovala. A je to fakt bomba.

16.02.2023 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 4 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 4 Kei Koga

Čtvrtý díl mě opět celkem zklamal, čekala jsem více brutální děj...

15.06.2023 2 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 3 Kei Koga

Třetí díl byl dost slabý. A ten konec? Vůbec se mi nelíbil. Uvidíme, jak na tom bude čtyřka.

17.04.2023 2 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Po téhle knize jsem sáhla, protože mě zajímalo, proč je tak oblíbená. Příběh se mi vcelku líbil až na to, že není podle mého názoru úplně reálný. Kniha byla čtivá a líbilo se mi, že člověk vlastně netušil, jak to celé skončí. Což u mnoha románů pro ženy člověk ví už od začátku. Za mě fajn kniha, ale není podle mě zas tak skvělá, aby obsadila místo v mé knihovně.

14.07.2022 3 z 5

Děti Bezejmenných Děti Bezejmenných Brandon Sanderson

Tato knížka od Sandersona se mi velice líbila. Byla stručná, žádné obkecávání. Věc, která mi hodně vadila byl překlad. Hrubka skoro na každé stránce.
Příběh byl každopádně opravdu pěkný. Taková hororová detektivka větší špetkou humoru.
Doporučuji si přečíst. :)

29.06.2022 5 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 2 Kei Koga

První díl byl zajímavější.

17.04.2023 3 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Za mě fajn. Nic pro slabé žaludky.

16.04.2023 4 z 5

Aurora povstává Aurora povstává Amie Kaufman

Ne vždy se mi podaří do knížky až tak moc začíst, abych u ní strávila celý den. A do této jsem se naprosto ponořila... u žádné časti jsem se ani trochu nenudila a hltala písmenko po písmenku. Nemám, co vytknout. Jedno z nejlepších sci-fi, které jsem kdy četla.

24.01.2023 5 z 5