jitka3162 jitka3162 komentáře u knih

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Velice zajímavá kniha, vyhovovalo mi, že byla psána formou rozhovoru. Honzáka mám ráda a v náhledu na život se s ním ztotožňuji, takže za mě super počtení, něco jsem věděla, ale určitě jsem se dozvěděla spoustu nového a zajímavého.

17.01.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Mělo to spád, pěkně se to četlo a nechyběl překvapivý konec. Líbilo se mi jak jsi autor s čtenáři hraje, že hlavní postava už ví, kdo je vrah a čtenář ještě vlastně ne. Určitě budu číst pokračování

01.08.2019

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha byla zezačátku dost rozvláčná, začalo mě to bavit až za půlkou. Jak už tady někdo psal, taky mám ráda záhadné odkazy na toho, kdo je vrahem a to tady bohužel chybělo. Nicméně konec se mi líbil a začínám číst Loutkaře.

01.08.2019 3 z 5

Jak se vyrábí sociologická znalost Jak se vyrábí sociologická znalost Miroslav Disman

Disman předkládá téma statistiky velice stravitelně, zvlášť pro studenty humanitních oborů. Doporučuji, dost jsem využívala při studiu.

25.02.2019 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Příjemná oddechovka, přečtená za dva dny :)

25.02.2019 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Pro mě první kniha od P.Hartla, překvapila mě jednoduchost dialogů, téměř žádné popisy čehokoli. Ale ve výsledku velice milá, oddechová četba. Také se mi líbilo, že vše mělo rychlý spád, a že kniha nebyla zbytečně natahovaná nezáživným dějem.

16.02.2019 4 z 5

Cesta vojáka Cesta vojáka Michal Černý

Zdařilá knížka, která přibližuje život vojáka vysadkářke včetně účasti na zahraničních misí. Překousla jsem i ten školácký způsob psaní, chápu autor není spisovatel, ale chtělo by to i pořádnou korekturu, našla jsem i nějaké hrubky.

17.06.2017 4 z 5

Zákon rezonance Zákon rezonance Pierre Franckh

Čtivě napsaná kniha o seberozvoji a jak být spokojený.

28.02.2017 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Dan Brown opět nezklamal. Spletité, napínavé a překvapivé.

30.12.2016 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Příběh nebyl špatný, ale pořád jsem čekala na napínavější scény až jsem najednou knížku přečetla za jeden večer a následující odpoledne :).

17.12.2016 3 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Richard Webster

Kniha jak dosáhnout svého "american dreamu". A aneb vesmír to zařídí, ale vlastně se jedná jen o optimismus, který musíme mít v sobě. Milá kniha.

08.12.2016 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Ideální knížka na nedělní odpoledne, když je venku ošklivo. Vtipná a milá, přesně jak to K. Petrusová umí :) Přečteno za jedno odpoledne.

04.12.2016 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další super kniha od Nesba. Děj velmi promyšlený, zamotaný. Ale překvapivé rozuzlení :).

01.12.2016 4 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Moje první kniha od Nesba. Líbilo se mi víc dějových linek, resp. řešení více případů najednou. Děj byl opravdu hodně zamotaný, ale velmi poutavě napsáno.

28.10.2016 4 z 5

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Je to moje první knížka od Browna, z filmu jsem viděla prvních pár minut, takže na konci knihy jsem byla překvapená tím jak to dopadlo. Rozhodně dobře promyšlené, všechno propletené dohromady, místy až moc. Ale rozhodně se to výtečně čte.

07.10.2016

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Opravdu napínavý příběh, skvěle napsáno, četlo se to výborně. Přečtení této knihy mi netrvalo ani jeden den, jak jsem to hltala :)

24.09.2016 5 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Zajímavá kniha, ale rozhodně nic co bych "hltala". Všechno co v knize zaznělo, člověk tak nějak podvědomě ví, tak snad to může posloužit k uvědomění si toho :)

22.09.2016 3 z 5

vtipná a pravdivá kniha. Faktem ale je, že místo 350 stran, by stačilo 50 a bylo by tam vše důležité a neduplicitní.

18.09.2016 4 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Neskutečná kniha, zezačátku trošku náročnější četba, ale stálo to za to. Velmi silný příběh. Zezačátku mě moc nebavily dobrodružnější pasáže z minulých životů, ale nakonec jsem se do toho ponořila. Skvěle napsané!

16.09.2016 5 z 5

Změna myšlení Změna myšlení Susan A. Greenfield

Zajímavá kniha, ale spousta informací se tam opakuje a je všeobecně známých...

15.08.2016 3 z 5