jindrusa jindrusa komentáře u knih

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Zajímavé čtení, i pro mně jako holku, kterou moc válčení nezajímá :-) Udělala jsem si představu, jak to na misích chodí. Nejsilnější na knize je ale životní příběh autora. Obdivuji, že vše ustál a přeji mu, aby už měl tzv. "vybráno" a už se do podobných "sr....." (řečeno jeho slovy) nikdy nedostal.

25.11.2014 4 z 5

Stíny na Nilu Stíny na Nilu Kate Furnivall

Napínavé, trochu z jiného soudku, než obvykle čtu, ale líbilo se mi.

10.11.2014 5 z 5

Kacířská královna Kacířská královna Otomar Dvořák

Kniha mně bohužel přestala v půlce bavit, z původně zajímavého příběhu se vyvinulo jen popisování intrik.

07.11.2014 1 z 5

Zlatá země Zlatá země Barbara Wood

Dokonalé, ostatně skoro jako všechny spisovatelčiny knihy.

30.10.2014 5 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Super!!!!

23.10.2014 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

Strhující, stejně jako díl první!!!

06.10.2014 5 z 5

Plamen z Faru Plamen z Faru Michael Peinkofer

Napínavé, chvílemi lehce do sci-fi, ale jako odpočinková četba je to super.

07.09.2014 5 z 5

Kleopatra Kleopatra Henry Rider Haggard

Knihu jsem po 70 stranách odložila, to nešlo.

26.08.2014 odpad!

Dcera Egypta Dcera Egypta Constance O'Banyon

Oddychovka, nenadchne ale ani neurazí.

28.06.2014 3 z 5

V zemi mužů V zemi mužů Hisham Matar

Bohužel kniha začala být zajímavá až ke konci, škoda.

27.05.2014 3 z 5

Na útěku Na útěku Mahtob Mahmoody

Známý příběh z jiné stran, zajímavé, rozhodně bych nechtěla zažít to, co její autorka a věřím, že jí tato kniha pomohla se s tím vším vyrovnat!!!!

11.04.2014 4 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Jakožto člověku z oboru je mi kniha velmi blízká, silné příběhy všech tří hrdinek.

25.03.2014 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Napínavě napsáno, autor opět nezklamal.

20.03.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Dobrá kniha, mizerný film, jsem ráda, že jsem nejdřív četla knihu než viděla film.

07.03.2014 4 z 5

Z lásky k dítěti Z lásky k dítěti Betty Mahmoody

Zklamání.

03.03.2014 2 z 5

Polícia Polícia Jo Nesbø

Super jako ostatní předchozí, nezklamala, navíc opět zůstává otevřený konec, Harryho osud se pěkně uzavírá, ovšem osudy jiných zůstávají otevřené. A že je v slovenštině, to mi vůbec nevadilo, na cz verzi bych nevydržela čekat.

25.02.2014 5 z 5

Prízraky Prízraky Jo Nesbø

Vždy po dočtení dalšího dílu od tohoto autora říkám, že onen díl byl nejlepší, ale tento je pro mně zatím nejlepší ze všech!!!! Napínavé od první chvíle, už se nemůžu dočkat posledního dílu!

13.01.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Sice nejsem moc příznivce tohoto žánru, ale kniha byla napsána čtivě, erotiky ani moc ani málo, tak akorát.

02.01.2014 4 z 5

V zemi neviditelných žen V zemi neviditelných žen Qanta A. Ahmed

Pro všechny, kdož chtějí poznat blíže život v Saúdské Arábii, určitě zajímavé. Místy bohužel rozvleklé až nudné, ale přesto se mi kniha líbila.

29.12.2013 4 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Právě jsem dočetla a opět mně autor nezklamal! A ještě mi autor pomůže v pilování angličtiny, neboť nevydržím čekat na další český díl!!! :-)

05.12.2013 5 z 5