Jeckyyy Jeckyyy komentáře u knih

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Napínavý příběh, poutavý od začátku do konce...navíc s překvapivým závěrem :)

17.01.2020 5 z 5

Super popis fantastických zvířat, konečně vím, kde se nachází a jak se před mudly schovávají ♥

27.09.2019 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl? Pro mě spousta nových oblíbených postav a čím dál méně náklonnosti k Harrymu...a to se netýká jeho pubertálního chování, ale celkově divné povahy...

21.01.2019 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásná knížka "pohádek" pro kouzelnické děti :) brzy si přečtu HP, už dlooouho se na něj chystám, a nyní jsem správně naladěna :) Tuto jednou budu číst také dětem, i kdyby náhodou byly mudlové :)

19.10.2018 5 z 5

Poslední jednorožec Poslední jednorožec Peter S. Beagle (p)

Miluju jednorožce a věřím v ně :) kniha se mi líbila, i když bylo od začátku jasné, jak dopadne.....ale od toho je to pohádka :)

07.08.2018 4 z 5

Knížce bohužel musím dát jen tři stars, protože mě moc neuchvátila....myslela jsem, že se v ní třeba dozvím něco nového, ale to se nestalo. Jsem ráda že jsem ji přečetla, ale znovu ji už nejspíš nikdy číst nebudu :) Gilmorky miluju a od knihy jsem prostě čekala víc :)

02.06.2018 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Od knihy jsem nic neočekávala a příjemně mě překvapila! Moc se mi líbila, takže jsem se hned podívala na seriál pro doplnění, a kupodivu ani ten nebyl špatný :) těším se tedy na další knihy od této autorky :)

24.04.2018 5 z 5

Kniha mě nijak extra nezaujala, ale jako fanouška ságy byla pro mě povinnost si ji přečíst :) Tím nechci říct, že je nějak špatná, a vím, že až budu číst všechny díly znovu, tak včetně této :)

27.11.2017 3 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Hned, jak jsem knihu začala číst, donutila mě znovu si Přátele pustit :) takže jsem si krásně vše připomenula od první do poslední série a teprve pak knihu dočetla. Líbila se mi, je tam mnoho informací které jsem nevěděla a myslím, že každého fanouška potěší. Navíc má krásný obal :)

01.04.2020 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Nejdřív jsem se nemohla začíst a pletly se mi postavy...pak jsem si zvykla a mohla se více soustředit na děj. Příběh je zajímavý, hezky detailní a závěr překvapivý. Líbí se mi styl, jakým autorka píše a ani tato kniha mě nezklamala :)
(Jak jsem knihu dočetla, musela jsem si po sto letech pustit mojí dříve také hodně oblíbenou Umbrellu :))

12.04.2019 4 z 5

Je skvělé sledovat, jak se děj postupně přesunul z pohádky...... Nejlepší je cestování pomocí myslánky, dospívání postav a s tím souvislé jejich "problémy" a trable... hned jdu na poslední (achjo, poslední :( ) díl ♥

11.02.2019 5 z 5

Hlavně to nikomu neříkej Hlavně to nikomu neříkej Miroslava Varáčková

Kniha je dobře napsaná, čte se rychle. Oceňuji téma - šikana. Vše dobře popsané, dá se vcítit do hlavní hrdinky. Nicméně na toto téma jsem četla více knih, lepší i horší. Tudíž dávám průměr - 3 hvězdy.

11.09.2018 3 z 5

Třináctkrát proto Třináctkrát proto Jay Asher

Tak tohle je jeden z mála případů, kdy seriál (film) je lepší než kniha..... ta se sice četla dobře a bavila mě, nicméně mi přišlo, že se Hannah nic tak hrozného neděje a jen si vše moc bere. Seriál je natočen jakoby "vážněji", dává víc smysl. Ale zatím jsem ho nedokoukala do konce, tak se ještě uvidí co bude dál :)

01.09.2018 4 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Továrna :) Anie je holka, co mi často mluví z duše....mám ráda její názory a styl života...knížka je krásně ilustrovaná a plná příběhů a motivací. Příběhy se mi moc líbily, motivace už méně....ale třeba někomu pomůžou :)

02.06.2018 3 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Po Psím poslání jsem si myslela, že už je druhý díl zbytečný....ale??? Dvojka snad (panebože!) byla ještě lepší - i když, to možná přeháním, ale byla prostě krásná a díky za ni ♥ úžasně ukončila vlastně celé poslání a já ty knížky prostě miluju obě ♥

01.06.2018 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celkově mě nezaujal první ani druhý díl....kniha ani film. Ale díl třetí už se mi líbil, byl víc akční tudíž i na film se dalo koukat :)

19.02.2018 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Knížky už mám delší dobu doma, poprvé jsem druhý díl ani nedočetla, ale nyní jdu do kina na poslední zfilmovaný díl, tak jsem si řekla, že se hecnu, během pár dní jsem měla přečteno a teď mám 4 dny na díl poslední. Každopádně to je průměrné čtení, upřímně jsem i malinko ke konci přeskakovala popisování "erotických" scén, protože mi přišlo, že to je pořád to samé dokola (a navíc jsem teda četla daleko zajímavější knihy na toto téma, tudíž mi opravdu nepřijde, že by tato kniha měla patřit k těm nejvíce erotickým ever ;) ).

02.02.2018 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Nejen, že kniha krásně vypadá na první pohled, je skvělá hlavně obsahem. Čekala jsem, že se mi bude nejvíc líbit povídka od Greena (moje srdcovka), ale nakonec tomu tak kupodivu nebylo. Nicméně tím nechci říct, že by byla špatná, to ani náhodou :) Všechny byly skvělé a čtivé, a trochu mě mrzí, že jsem je četla v létě ve 30ti stupňových vedrech.....je to totiž jedna z těch knih, se kterou si prostě chcete zalézt o vánočních prázdninách s kakaem do pelechu :) (jak už tomu ostatně napovídá název i obal knihy že :D) Takže za mě mohu jen doporučit :)

13.11.2017 5 z 5

Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu Jíme zdravě s Fitrecepty - 120 zdravých a chutných receptů pro celou rodinu kolektiv autorů

Kuchařka je skvělá, už z fotografií se sbíhají sliny :) recepty napsané všechny tak, aby zvládl uvařit opravdu každý a Tipy navíc + vysvětlivky u méně známých potravin jsou také velké plus :) Mám doma již oba díly a jsem nadšená!

09.11.2017 5 z 5

Knize dám ty 4 hvězdy.....napsaná je čtivě, líbí se mi prolínání aktuálního života a života z dospívání. Je zajímavé, jak člověka ovlivní prostředí, ve kterém vyrůstá. Jednu hvězdu ale musím odečíst - a to z důvodu, že je mylně na obálce uvedeno "zpověď LUXUSNÍ prostitutky", což není pravda.....čekala bych příběh o "lejdy", která bude svojí práci dělat v luxusním prostředí, pouze s vybranými zákazníky.....a tomu tak opravdu není, kniha je o klasické prostitutce, která dá i spodině ve špinavém klubu i privátu....tudíž název knihy je hodně, ale hodně mimo, jinak fajn čtení :)

06.11.2017 4 z 5