Jaruce Jaruce komentáře u knih

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Ano kniha, která vás zaplaví emocemi, láskou, zármutkem, radostí i bolestí. Dojemná a jemná kniha, jak tu bylo napsáno. Je to prostě holčičí knížka :-D. Která z nás by takového citlivého, vnímavého a ještě krásného chlapa nechtěla :-). Těším se na další od této autorky!!

05.10.2015 5 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Četla jsem od této autorky všechny knihy co u nás zatím vyšly. Nechtělo se mi moc do téhle poslední, protože mi přišlo že postupně vydávané knihy ubývá na zaujmout čtenáře, přesto jsem začala číst a jsem za to ráda, protože se mi moc líbila, byla napsána ve stylu první knihy - Kniha vzpomínek. Určitě si přečtěte tuto poslední. Doufám, že budou i další od této autorky.

20.04.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Moc hezky napsané a to nepatřím do věkové kategorie co tyto příběhy baví jsou psány k jejich věku. Určitě si budu chtít přečíst další pokračování Royalů

26.06.2017 5 z 5

Kaleidoskop srdcí Kaleidoskop srdcí Claire Contreras

Pořád jsem odkládala tuto knihu, pořád jsem přemýšlela co budu číst a pak už nebylo co tak jsem sáhla po téhle jen asi prvních deset stran jsem ještě váhala, ale pak už mě od knihy nešlo odejít :-D, takového jako byl Oliver aby jste hledali po celém světe. Velmi milé čtení.

14.05.2017 5 z 5

Utajená léta Utajená léta Barbara Hannay

Krásný příběh tří generací, je až neuvěřitelné jak minulost ovlivňuje budoucnost. Doporučuji si tuto knihu přečíst.

28.12.2016 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Krásný a smutný příběh, konec jsem doslova probrečela, že jsem ani na stránky neviděla.

17.04.2016 5 z 5

Návrat na Moonlight Plains Návrat na Moonlight Plains Barbara Hannay

Krásný příběh, krásně napsané, začnete číst a najednou jste na konci. Baví mě střídání časových rovin a propojení minulosti do budoucnosti.Tato autorka patří k mým oblíbeným.

11.04.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasně napsaný příběh. Stačí si přečíst pár řádků a už se neodtrhnete. Po dočtení přemýšlíte nad osudy propletené v tomto příběhu.

06.08.2017 5 z 5

Šaty z duhy Šaty z duhy Jarmila Pospíšilová

Příběh o tom jak my ženy jsme schopné si na nic nestěžovat a pořád si na svá bedra nakládát víc a víc než jsme schopny unést a když už nejsme schopny nést pak přijde rána v podobě nemoci a pak teprve si uvědomíme, že nastal čas se zastavit a uvažovat co je vlastně pro nás důležitější, zda se honit za něčím co je nepodstatné a nebo to co mě dělá spokojenou a šťastnou. Moc hezky vyjádřeno v tomto příběhu.

04.01.2017 4 z 5

O fous líp O fous líp Petra Zhřívalová

Pro mě super příběh a hned jsem se vrhla na další od této autorky, možná se mi právě v tuto chvíli trefila na mojí notu, ale musím říct, že kdykoliv uvidím knihu od této autorky určitě nesáhnu vedle.

08.11.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Moc pěkná a humorná oddychovka.

29.04.2016 5 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Super napínavý příběh ani krátký ani dlouhý, žádná prázdná místa . Bavila mě od začátku do konce.

18.03.2016 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Úžasná kniha, moc hezky se četla s lehkostí a zájem ke konci jsem brečela jako želva a říkala si, že to takhle nemůže dopadnout a konec opravdu překvapil. K téhle knížce jsem se dostala náhodou a vůbec ted nelituji mám z ní hezký pocit. Mám v úmyslu přečíst vse od autorky

06.02.2016 5 z 5

Farmářova žena Farmářova žena Barbara Hannay

Byla to romantika, ale pěkná. Myslím, že každý z nás občas trochu romantiky potřebuje.

30.12.2018 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Velmi emocionální příběh, mladých dívek, které byly neprávem obviněny a psychicky zlomeny. Posledních 60 stránek jsem probrečela. Doporučuji k přečtení!

28.09.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Začala jsem číst a pořád přemýšlela jestli mám pokračovat a nebo přestat, přemlouvala jsem se že knihu dočtu a když už jsem byla asi tak šedesát stran do konce najednou se tam přihodilo napětí a začalo to být napínavé. Takže když bych to shrnula, za mě tříčtvrtě knihy nuda a pak teprve rozjezd a napětí.

05.05.2018 3 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Nádhera, opět dvě časové roviny, nádherně vyjádřeno a posáno pouto mezi matkou a dítětem, ale i otcem jak v minulosti tak i prolnutí do současnosti. Doporučuji, nádherná kniha.

21.04.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další výborná kniha od této autorky.

01.04.2018 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Za mně jen dvě hvězdičky, nedočetla jsem vůbec mi to nešlo se začíst, knihu odkládám, možná někdy se vrátím.

06.09.2017 2 z 5

Síť snů Síť snů Petra Kubašková

Jsem ráda, že můžu být první kdo knihu ohodnotí. Úvodní anotace mě zaujala a rozhodovala se mezi dvěmi knihami nakonec tahle vyhrála a hned od začátku příběhu jsem byla ráda, že to byla správná volba. Autorka nás zavádí do dvou časových linií a protože je to česká autorka tak nám přiblíží i historii tisíce let z té naší. Je tam i tak trochu esoteriky ale na kvalitě a zajímavosti to vůbec není na škodu. Moc hezky a lehce se čte.

03.07.2017 5 z 5