Dívky od svaté Magdalény přehled

Dívky od svaté Magdalény https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362348/bmid_divky-od-svate-magdaleny-EWP-362348.jpg 4 388 388

Šestnáctiletou Teagan pošle rodina do azylového domu pro padlé ženy poté, co je obviněna, že se pokusila svést mladého kněze. Teagan je zbavena vlasů, důstojnosti a kontaktu s vnějším světem. Její představené se sice ohání láskou boží, ale ve skutečnosti podrobují své svěřenkyně krutým trestům a hlavně tvrdé dřině. Dívka plánuje útěk, netuší však, co ve světe čeká na dívky s poskvrněnou minulostí… Román vychází ze skutečných událostí.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Magdalen girls , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dívky od svaté Magdalény. Přihlašte se a napište ho.

Margarett_Lindd
31.03.2024 3 z 5

Poněkud zklamání. O tomhle tématu jsem si zjistila celkem dost informací. Takže mě knížka nepřišla až tak strašná, i přesto, že je strašné co se v Irsku dělo, do ještě relativně nedávné minulosti. Nicméně, spíš mě nesedl styl psaní. Před začátkem čtení, jsem si myslela, že si přečtu i další knížky autora, ale po přečtení, už nemám chuť se k němu vracet.

Zuzulinka
04.12.2023 5 z 5

Kniha se mi líbila!

jprst
08.10.2023 3 z 5

Zajímavý námět, silný příběh, který se ale autorovi podaří "úspěšně" zkazit překombinovaným a poněkud sladkobolným závěrem, majícím do uvěřitelnosti dost daleko.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dívky od svaté Magdalény v seznamech

v Právě čtených3x