Jaruce Jaruce komentáře u knih

Farmářova žena Farmářova žena Barbara Hannay

Byla to romantika, ale pěkná. Myslím, že každý z nás občas trochu romantiky potřebuje.

30.12.2018 4 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Velmi emocionální příběh, mladých dívek, které byly neprávem obviněny a psychicky zlomeny. Posledních 60 stránek jsem probrečela. Doporučuji k přečtení!

28.09.2018 5 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Začala jsem číst a pořád přemýšlela jestli mám pokračovat a nebo přestat, přemlouvala jsem se že knihu dočtu a když už jsem byla asi tak šedesát stran do konce najednou se tam přihodilo napětí a začalo to být napínavé. Takže když bych to shrnula, za mě tříčtvrtě knihy nuda a pak teprve rozjezd a napětí.

05.05.2018 3 z 5

Dívka, která psala na hedvábí Dívka, která psala na hedvábí Kelli Estes

Nádhera, opět dvě časové roviny, nádherně vyjádřeno a posáno pouto mezi matkou a dítětem, ale i otcem jak v minulosti tak i prolnutí do současnosti. Doporučuji, nádherná kniha.

21.04.2018 5 z 5

Návrat na Moonlight Plains Návrat na Moonlight Plains Barbara Hannay

Krásný příběh, krásně napsané, začnete číst a najednou jste na konci. Baví mě střídání časových rovin a propojení minulosti do budoucnosti.Tato autorka patří k mým oblíbeným.

11.04.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další výborná kniha od této autorky.

01.04.2018 5 z 5

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Přečtená tato celá řada, bylo to zábavné, zajímavé a bavilo mě číst. Ale musím souhlasit s Maruš D., že tento poslední díl byl že všech čtyř nejslabší.

25.03.2018 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Odložený na někdy příště, nemohla jsem se začíst.

27.02.2018 2 z 5

Útesy Útesy Jaroslava Černá

Kniha mě bavila, kdo má rád příběhy ze života a s trochou esoteriky, tak se mu určitě zalíbí.

19.02.2018 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Milá kniha, jen mi to trochu kazil překlad " šukání" ap. Nejsem žádná puritanka, ale nějak mi tam tyto názvy nesedly.

10.02.2018 4 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Knihu jsem četla se zájmem do poloviny a pak už jen samá mrtvola a nesmysly. Chtěla jsem vědět jak to dopadne a dočetla do konce. Dvě hvězdy dávám za šílenou :-).

03.02.2018 2 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Přečetla jsem všechny tři díly,z prvních dvou jsem byla nadšená, bavilo mě to, ale tento dil byl pro mně bohužel nejslabší nějak se vlekl. Jinak myslím, že se tato série autorce provedla, je to úplně jednoduché čtení a ten kdo si chce tak pěkně snít a číst o pohádce pro velké holky tak to je to pravé oddechové čtení.

14.01.2018 3 z 5

Hračkář Hračkář Liam Pieper

Čekala jsem trochu jiný příběh z prostředí Osvětimi, ale byla jsem za tento děj moc ráda a určitě jsem přemýšlela kdo a jak se dostal z této hrůzy, která byla v období války spáchána na nevinných.

08.11.2017 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Opět jedna z pěkných knih.

04.11.2017 3 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Opět dobře napsaná jemně detektivně - romanticky. Mám ráda styl této autorky a baví mě od ní číst knihy a vím, že když si od ní knihu koupím určitě budu spokojeně nad ní vrnět .

10.10.2017

Palác lží Palác lží Erin Watt

Přečetla jsem celou sérii, druhý a třetí díl hned bez přestávky za sebou, je to holčičí hezký čtení.

29.09.2017 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Tak to byla super kniha, děj vás vtáhne hned od začátku. V polovině si myslíte, že víte kdo za tím vším stojí a konec ten vás fakt dostane! !!

17.09.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Za mně jen dvě hvězdičky, nedočetla jsem vůbec mi to nešlo se začíst, knihu odkládám, možná někdy se vrátím.

06.09.2017 2 z 5

Měsíční údolí Měsíční údolí Melanie Gideon

Krásná a smutná zároveň kniha. Velmi pěkně vyjádření lásky jak rodičovské tak i partnerské. Doporučuji!

26.08.2017 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Příběh se mi líbil, žádné prázdné a nudné místa, velice zajímavě napsáno a to i z pohledu reálného života. Byl mi sympatický postoj Ester ke Grace když se vrátila z Thajska, jen mi chyběl konec jak dopadlo setkání Grace se svojí sestrou. Škoda že se autorka nezmínila v pár větách.

26.08.2017 5 z 5