janik6969 janik6969 komentáře u knih

Líbánky Líbánky Tina Seskis

po stodvaceti stránkách zjišťuji, že mě už ani vlastně nezajímá, kam zmizel manžel... odkládám

22.11.2020

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

nebylo to špatný, jen mi příběh silně připomínal Osobního strážce. Ale bavilo mě to, bylo to čtivé.

30.10.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

v hodně detailech dávám za pravdu "Metle" pode mnou, takovýto "špičkový tým policistů" nemůže fungovat, v tomto to spisovatel přepískl. Nicméně příběh je lépe propracovaný, ucelenější, víc se mi líbil.

19.10.2020 4 z 5

Rok delfínů Rok delfínů Sarah Lark (p)

strašně mě kniha zklamala, souhlasím s "magic11"... nudné

12.06.2020

Třešinka Třešinka Raine Miller

řekla bych, že je to lepší příběh než Aféra Blackstone. Je tam sice jedno místo, kde mě to neskutečně lezlo na nervy, ale erotika podána v přiměřené míře, příjemná zápletka, dobrý konec... vše dobré

19.04.2020 5 z 5

Divoká země Divoká země Iny Lorentz

k uzoufání nudná trilogie, Kočovné nevěstce to nesahá ani po kotníky

30.09.2019 1 z 5

Odveď mě domů Odveď mě domů Julie Kibler

celým příběhem mě provázela v duchu jediná otázka: PROČ???? Nechtěla bych se narodit jako barevná, to muselo být peklo.

11.07.2019 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

za mě... příšerná slátanina nesmyslů... četla jsem tento díl po delší době po těch prvních dvou a zřejmě jsem nebyla na vlně fantasy... do dalšího dílu se asi už nepustím (až bude dostupný)

19.04.2019

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

slibný rozjezd, ale potom je děj o úplně jiném příběhu, zbytečně rozvláčné, za mně o něco lepší průměr

19.03.2019 2 z 5

Dům hlasů Dům hlasů Donato Carrisi

do poloviny knihy jsem děj hltala, tak trochu se bála, že to bude mazec thriller, ale pak se děj zlomil a začalo se to ubírat jiným směrem. A to mě zklamalo, mazec thriller by mě bavil víc :D ... nakonec se z příběhu vyklubalo téma k zamyšlení, nebylo to špatné, ale čekala jsem něco jiného

19.05.2024

Lazebníkova dcera Lazebníkova dcera Linda Lafferty

příběh čtivý, na detailech nebazíruji, situace se dost často opakovaly a z toho věčného pouštění žilou mám pocit, že mi v těle nezůstala ani kapka krve.

16.05.2024

Deník mého mizení Deník mého mizení Camilla Grebe

nic moc, dost často plácání ve stejných pocitech, pořád omílání jak je Ormberg nudné místo, podle anotace jsem očekávala více, škoda

29.03.2024 1 z 5

19. Vánoce 19. Vánoce James Patterson

tak tohle jsem nedala, po 75 stránkách odloženo, jestli tohle je dílo od autora zařazeného do kategorie absolutního prvenství amerických bestsellerů, tak to doufám, že tohle byl omyl a má lepší díla.. jen nevím, jestli to budu riskovat a dávat mu ještě šanci

16.02.2024 odpad!

Zvuk Zvuk James Patterson

souhlasím s komentářem Januli: .. Tak jak lidi byli nucení běžet, tak já číst.. přestože také některé věci nechápu, považuji příběh za naprosto geniální, propracovaný, napínavý. J.D.Barker je mistr napětí, které vás drží od začátku do konce. Doporučuji přečíst

11.01.2024 5 z 5

Čarověník Čarověník Marie Rejfová

mě se kniha hodně líbila, možná i víc, než série o Jozefíně, i když to je úplně jiný žánr. Neměla jsem pocit, že by to bylo vyloženě pro děti a mládež, je to pro každou věkovou kategorii. Doporučuji k přečtení.. užijte si příběh

24.11.2023 5 z 5

Končiny Končiny A. S. Hatch

styl psaní, vyprávění - formou dopisu - mě hodně bavil. Dalo to příběhu originální punc. Příběh sám o sobě se mi líbil, autor krásně vygradoval napětí, vtáhl čtenáře do života hlavního hrdiny.

27.01.2023 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

strašně, strašně dlouhé

17.01.2023

Dívky beze jména Dívky beze jména Martha Hall Kelly

nevím proč se někdo rozčiluje nad tím, že autorka nepsala knihu jako "autentické zpovědi lidí", máte si zvolit jiný žánr a ne román. Pro mě to bylo 528 velmi čtivých stran, málokteré knize se podaří upoutat hned od první strany, této se to podařilo. Opravdu zajímavý nápad spojit tři pohledy na válku. No a korekce? Jsme snad inteligentní natolik, abychom pochopili o čem je řeč.. a že muž něco udělala a žena něco udělal.. to snad nemůže knize zase tolik ublížit. Máme hodnotit obsah a ne korekturu.
Pokud někdo hledá pěkný čtivý příběh, doporučuji.

09.09.2022 5 z 5

Chlad Chlad Arnaldur Indriðason

nedočetla jsem, dala jsem knize sedmdesát stran a nezaujala mne.

14.06.2021

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

posloucháno jako audiokniha, bohužel předčítající příběh totálně zabil. Snažil se mluvit jako žena, jako američan, jako J. Tayte... hrůza.. nedoporučuji tuto variantu. Jinak příběh sám o sobě?... no, nic moc, z části červená knihovna, zčásti detektivka. Jednání některých lidí jsem ani nepochopila. Nebo jsem jen nebyla správně naladěná na příběh.

04.06.2021