Končiny

Končiny https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478402/bmid_konciny-qW8-478402.png 4 37 10

Jak dobře znáš svou přítelkyni? Jak dobře znáš svou milenku? Jak dobře znáš sám sebe? Daniel a Victoria spolu už několik let žijí a snaží se o miminko. Ruby je ve vězení, odsouzená za napadení svého násilnického přítele. Když se Daniel připojí ke speciálnímu programu na podporu vězňů, začnou si s Ruby dopisovat. Nejprve si vyměňují zdvořilé a neškodné zprávy, postupem času ale začnou odhalovat stále víc. Své nejhlubší strachy, nejtemnější touhy. Jednoho dne se Ruby objeví na prahu Danielova domu a on se musí rozhodnout, koho si vybrat - a komu věřit.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Motto

This Little Dark Place , 2019

maličkán
11.01.2024 3 z 5

Nemohu říct, že by to byla nuda, ale nějak mne autorův styl psaní nesedl. Vůči jiným napínavým thrillerům by bylo nespravedlivé hodnotit plným počtem, tak dávám 3 hvězdy.

Valdora
09.09.2023

Příběh psaný formou dopis měl zajímavý nádech. Po celou dobu byl příběh tajemný, záhadný. Pořád nás autor udržoval na pochybách - nevěděla jsem, co si o tom všem mám myslet. Co j vlastně pravda a co klam...

micha-ella
12.02.2023 4 z 5

Zvláštní, tajemné, zajímavé! Konec byl málo uvěřitelný, ale ty postavy byly všechny trochu pošahané, tak to odpovídalo vyvrcholení děje.

janik6969
27.01.2023 5 z 5

styl psaní, vyprávění - formou dopisu - mě hodně bavil. Dalo to příběhu originální punc. Příběh sám o sobě se mi líbil, autor krásně vygradoval napětí, vtáhl čtenáře do života hlavního hrdiny.

markej
14.09.2022 4 z 5

Tahle knížka mě ze začátku hodně bavila, líbilo se mi, jak se odkrývá nitro postav, jak je vykreslena temná atmosféra anglického odlehlého pobřeží s dunivým vichrem a burácejícími vlnami, jak se vytváří tajemství, jak se příběh zajímavě splétá. Nicméně tak nějak v polovině se to všechno trochu zvrhlo, hlavní mužská postava začala jednat pro mě víc a víc nepochopitelně a celkový dobrý počáteční dojem se pokazil, proto je konečné hodnocení pouze průměrné.
Hodnocení: 3,5 ⭐ z 5 ⭐

jasmína
24.07.2022 5 z 5

Úplně něco jiného, ale protože mě kniha zaujala a bavila, dávám plný počet hvězdiček.

santa1212
26.03.2022 4 z 5

Za me dobrý thriller, trošku mi některé věci přišly maličko hůře uvěřitelné, ale jako nic hrozného. Četl se skvele, dej měl spád, za me dobré oddechové čtení.

Ja.Yitka
23.02.2022 3 z 5

Za mě trochu kniha o ničem, ale na to že to byla prvotina se to nečetlo špatně a alespoň závěr mě nezklamal. Ale další knížky od tohoto autora vyhledávat nebudu.

Crozz
31.01.2022 4 z 5

Kniha čtivá, furt si člověk říká jak to dopadne, o čem to je, ale závěr se mi moc nelíbil, jinak super.

martina6056
07.01.2022 5 z 5

Čtivě napsané, autor se drží jedné hlavní linie. Nepopisuje zbytečnosti a nezabíhá do detailů. Závěr je neskutečně bravurně napsaný, to že to takto dopadne, to si myslím, že žádný čtenář nečeká. Těším se na další knihu od tohoto autora a doufám, že si udrží takto vysokou příčku.