Jája92 Jája92 komentáře u knih

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Moc jsem neočekávala a nemýlila jsem se. Další klasická erotická trilogie, která je tak děsně sladká, nereálná, že si ji prostě musíte zamilovat :-D

23.02.2017 1 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Takový přeslazený příběh, u kterého se zasmějete, na chvíli se zasníte a odpočinete si od všedních starostí.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Další oddechovka od náročnější literatury, u které přesně víte, co bude následovat.

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Takové lehké čtení, nad kterým nemusíte moc přemýšlet, i když po dvou kapitolách je jasné, co bude následovat, docela jsem se u toho pobavila.

Panenka Panenka Joy Fielding

Má první kniha od autorky, velmi zajímavé čtení.

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Velmi dobré počtení, s napětím jsem sledovala, jak si Charley poradí s nastalou situací. Konec mě překvapil, ale mohu knihu vřele doporučit :-)

Pomoc, chce si mě vzít! Pomoc, chce si mě vzít! Agnés Abécassis

Podle anotace jsem čekala od knihy mnohem více. Nejsem si jistá, co je na knížce tak děsně vtipného, protože mi Deb lezla na nervy a celkové bych knihu označila za nudný průměr. Snad autorčino další dílo bude vypracované mnohem lépe.

Soukromé životy Soukromé životy Tasmina Perry

Mám ráda obsáhlejší knihy, u kterých se mohu zasnít, pobavit s trochou napětí. V tomto případě se to splnilo :-) Anna mi byla velmi sympatická a dějová linka se vyvíjela podle mého gusta .

Náhoda nebo osud Náhoda nebo osud Magda Váňová

Zajímavé čtení jako oddychovka fajn :-)

Lady Carneval Lady Carneval Jiří Kratochvil

Zajímavé čtení , i když jsem čekala poněkud něco jiného, nejsem zklamaná výběrem knihy a těším se, co mi poskytnou další knihy od tohoto autora.

Zrůdné zrcadlo Zrůdné zrcadlo Michael Scott

Zaujalo mě označení erotický horor a proto jsem se rozhodla si Zrůdné zrcadlo přečíst a přesvědčit, co je na tom pravdy. Líbilo se mi, jak se střídaly erotické pasáže s těmi hororovými a s napětím jsem četla, jestli se podaří zrcadlo ve svém vraždícím běsnění zastavit či ne. Konec knihy mě poněkud zklamal, čekala jsem lepší konec, uvidím, jestli se mi podaří přečíst i další díl...

23.02.2017 4 z 5

Příběh O: Krásná z Roissy Příběh O: Krásná z Roissy Pauline Réage (p)

Ve své době to jistě byla kniha s příslibem tajuplné dekadentnosti a rádoby vzrušujících představ doplňujícími hezkými obrázky.
Bohužel jsem byla zklamána, jak jsem se dostávala víc a víc do děje, pořád jsem čekala, kdy konečně přijde něco úžasného a vzrušujícího. V podstatě tam nebyla scéna, která by se mi zamlouvala, ale přesto jsem ráda, že jsem měla možnost si knihu přečíst.
Chybělo mi tam vysvětlení, proč se slečna O tak chová, proč jí to tak vzrušuje ...

Neteře paní plukovníkové Neteře paní plukovníkové Guy de Maupassant

Na tuto knihu mě navnadila anotace a jsem velmi ráda, že jsem měla možnost si tuto knihu přečíst a již má své zasloužené místečko v mé knihovničce.
Když vezmu potaz, v jaký rok vyšel original, tak si dílo právem zaslouží označení lechtivého čtení, vkusně a přitom velmi poutavě vykreslil osudy dvou sester a jejich trápení, ale i radostí.

Nepokoje Nepokoje James Gordon Farrell

Váhala jsem, zdali si tuto knihu vypůjčit, nakonec jsem ji přibrala do tašky a jsem ráda, že jsem tak učinila. Od začátku mě kniha vtáhla do děje a do dávné minulosti mé oblíbené země Irska. Chvíli mi sice trvalo, než jsem se zorientovala ve vyprávění, ale o to víc jsem se zajímala, jak vše skončí. I když vše nedopadlo tak, jak jsem si představovala, rozhodně kniha stojí za přečtení.

Muka obraznosti Muka obraznosti Vladimír Páral

Mohlo by se zdát, že kniha bude zastaralá a nepříliš poutavá, ale opak je pravdou. Bylo zajímavé sledovat vývoj a životní peripetie hlavního hrdiny. Velmi pěkně zpracované :-)

Jen jeden rok Jen jeden rok Gayle Forman

Jak jsem Jen jeden den četla s nadšením, zde musím zkonstatovat jisté zklamání. Ze začátku bylo ještě vyprávění Willema poutavé, dozvědět se o něm více informací a hlavně proč se vlastně ztratil ALE po pár kapitolách jsem se u čtení začala nudit. A přiznám se, že zhruba v polovině knihy jsem přeskočila na část, kdy Allyson pustí k sobě, abych se konečně dopátrala, jak to teda skončí. Myslím, že psaní druhého dílu bylo poněkud zbytečné a rozhodně se to dalo zapracovat jíž do toho prvního.

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Na jednu stranu je to krásný příběh plný romantiky , naděje a touhy a zajímalo mě jestli Allyson najde svého prince. I když bylo celkem jasné, že se jí to povede. Další plus určitě za Shakespeara a vedlejší postavy.
Hvězdičku ubírám za to, že autorka klidně nechá jet hlavní hrdinku s neznámým klukem do Paříže, v reálném světě to je pěkně nebezpečné.

Zamilovaný blázen Zamilovaný blázen Roger Vadim

Knihu jsem si vybrala náhodně a rozhodně toho nelituji. Příběh Saši a Amélie je zpracován pro mě poutavým způsobem a četla jsem s lehkosti a zvědavosti, jak hrdinové dopadnou. Doufám, že se dostanu i k filmovému zpracování.

22.02.2017 4 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Krásná kniha, která mě pobavila a navnadila na další díla této autorky. Čtení ubíhalo příjemně a rychle, hlavní hrdinové mi byli sympatičtí a jsem natěšená na vyprávění příběhu z pohledu Camerona :-)

22.02.2017 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Vzhledem k tomu, že jsem od autorky četla knihu Počkám na tebe, ze které jsem byla nadšená, čekala jsem i od této knihy příjemné počtení. Námět je zajímavý, ale zpracování příběhu a hlavně chování hlavní hrdinky Sydney mě trochu vytáčelo. Dokážu pochopit, že byla zamilovaná do Kylera, ale že mu v podstatě tolerovala jeho děvkařství ... Také hlavní zápletka o mstě zhrzeného chlapka mi přišla poněkud chabá.
Při čtení jsem také čekala, kdy se tam rozvinou dějově postavy, které byly zmíněné na počátku, ale nedočkala jsem se, což je určitě škoda.
Přesto jako oddychovka na ukrácení dlouhé chvíle to nebylo až tak špatné a jsem zvědavá na další knihy

22.02.2017 3 z 5