Pomoc, chce si mě vzít!

Pomoc, chce si mě vzít! https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5738/mid_pomoc-chce-si-me-vzit-hIC-5738.jpg 2 24 8

Vtipný román francouzské novinářky a literární kritičky Deborah je rozvedená mladá žena, která je se svým životem docela spokojená: má děti, milence Henriho a po dalším manželství netouží. Nechce skončit jako její kamarádky, které se točí leda tak kolem plotny, plenek a nudného manžela a nostalgicky vzpomínají na dobu, kdy byly svobodné. Jenže jednoho dne požádá Henri Deboru o ruku...... celý text

Literatura světová Humor Pro ženy
Vydáno: , Motto

Au secours, il veut m’épouser! , 2006

ivca6341
01.09.2018 odpad!

Na můj vkus bylo v knize až moc sarkasmu. Nijak mě kniha neoslovila.

Ivuska.09
28.11.2017 2 z 5

Bohužel jsem čekala od knihy mnohem víc... Přečíst se příběh dal, je krátký, takže s ním neztratíte mnoho času, ale určitě jsou kvalitnější romány než tento.

Jája92
23.02.2017 3 z 5

Podle anotace jsem čekala od knihy mnohem více. Nejsem si jistá, co je na knížce tak děsně vtipného, protože mi Deb lezla na nervy a celkové bych knihu označila za nudný průměr. Snad autorčino další dílo bude vypracované mnohem lépe.

syskas
10.07.2016 odpad!

Akosi som to nedokázala dočítať. Čo tým chcela autorka povedať?

Kammia
14.08.2015 odpad!

Nedokázala jsem ani dočíst, a to už je co říct. Vtipný román to rozhodně není.

alisie
24.07.2015 1 z 5

Kniha o ničem, obstály jen citáty na začátku kapitoly, jeden za všechny:
"Když nemám žádnou přítelkyni, oholím si jednu nohu, a když pak spím, mám dojem, jako bych byl s ženou." Garry Shandling

nai.ivka
05.06.2015 1 z 5

Nedokázala jsem se přenést přes začátek. Třicítka s malým sebevědomím, žárlivá na svého pěkného chlapa, dál jsem se ve čtení nedostala a nemám chuť to číst.

Patt
09.11.2013 4 z 5

Na čtení nenáročné, psáno pohledem páté kamarádky, můj dojem. Dobrá oddechovka.

francouzské romány

Agnés Abécassis
francouzská, 1972
2008  47%Pomoc, chce si mě vzít!
2015  29%Bože, první vráska!