Jája92 Jája92 komentáře u knih

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Za mě výborné, nedávno jsem toho autora objevila a každá jeho kniha je velmi čtivá a zajímavě zpracovaná.

16.10.2016 5 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Byla jsem na tuto knihu natěšená, i když mě zarazilo, když jsem si v knihovně přečetla odkaz Francouzská odpověď na 50 odstínu šedi ( přece by nenapsali další tak hroznou trilogii). Bohužel stalo se tak. Kniha se nedala dočíst, jak byla nudná, hlavní hrdinka nesympatická a její muži jakbysmet. Druhý díl si rozhodně nepřečtu a nelituji toho. Škoda papíru, opravdu.

15.10.2016 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Hrůza! Celou dobu při čtení jsem nevěděla, zda-li se smát či zuřit. Autorka nemá nejmenší ponětí o světě BDSM, jak sama v jednom rozhovoru přiznala, že inspiraci čerpala z porna (proboha). Film jsem neviděla a jsem za to ráda. Aneb po zpopularizovaní této trilogie každý SMko provádí a podobně.

15.10.2016 odpad!

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Naprosto úžasná kniha! Přečetla jsem jí za jediný den, tak moc byla dobrá, doufám, že se mi podaří přečíst i další knihy a podívat na seriál Cizinka :-)

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nemůžu si pomoct, ale při čtení této knihy jsem se ztrácela, přišlo mi, že je to chaoticky napsané.

15.10.2016 1 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Další kniha od autorky, do které jsem se s chutí začetla a hltala jsem jí až do konce. Jsem velice zvědavá na druhý díl!

15.10.2016 5 z 5

Ihned od začátku mě kniha zaujala a četla se mi dobře, těším se na filmové zpracování

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Byla jsem na knihu natěšená, ale přečtení mě docela zklamalo. Čekala jsem něco mnohem lepšího ...

15.10.2016 4 z 5