hzd hzd komentáře u knih

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Moc pěkná detektivka. Těším se na další díl.

03.07.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Stejně jako všechny knížky této autorky i tato se četla perfektně. Doporučuji

04.06.2023 5 z 5

Dost drsné čtení a o to hůř, že je to podle skutečné události. Bravurně napsáno a doplněno o krásně fotografie.

23.05.2023 5 z 5

Vesničanka Vesničanka Mirka Skočílková

Knížka se mi moc líbila. Příběh je ze života a to mě baví. Zjistila jsem, že mám doma ještě další tři knížky od této autorky a moc se na ně už těším.

23.05.2023 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Moc pěkná detektivka odehrávají se v Beskydech.

12.05.2023 5 z 5

Slepec Slepec Christine Brand

Moc hezky se knížka četla

12.05.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Paní Mornštajnová píše skvěle. Knížku jsem přečetla jedním dechem a to jsem si jí chtěla šetřit. Akorát téma je dost smutné a depresivní. Pořád jsem doufala, že se vše v dobré obrátí ...

01.05.2023 5 z 5

Co vás v dějáku nenaučili Co vás v dějáku nenaučili Markéta Lukášková

Moc hezky napsáno. Měl by si knížku přečíst každý, abychom si mohli říct, že se nemáme zase tak špatně.

01.05.2023 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Moc hezký thriller. Doporučuji a už tu mám připravenou nejnovější knížku od této autorky. Těším se.

10.04.2023 5 z 5

Slzy a smích Slzy a smích Táňa Keleová-Vasilková

Dlouho jsem od této autorky nic nečetla, přestože jí mám moc ráda a mám přečtené skoro všechny její knížky. Knížka se mi moc líbila. Opět příběh ze života. Nemohla jsem přestat číst. Byla jsem napjatá, jak to všechno dopadne.

01.04.2023 5 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Přečetla jsem během tří dnů. Mám styl paní spisovatelky ráda. Píše příběhy ze života a to mě baví. Člověk se tam vždycky najde. Přestože je knížka dost depresivní a všichni hlavní hrdinové mě svým způsobem štvou, opravdu jsem knížku zhltla jako malinu.

12.03.2023 5 z 5

Italská dívka Italská dívka Lucinda Riley

Nádherná knížka. Paní Lucinda byla opravdu Paní spisovatelka. Díky za to, že pro nás stihla napsat tyto krásné příběhy. Zůstanou tu s námi napořád.

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Moje oblíbená autorka opět nezklamala. Nemohla jsem přestat číst.

04.03.2023 5 z 5

Krásná knížka na nelehké téma. Přestože byla tak tlustá, četla se sama. Navíc je plná nádherných fotografií.

Ořechy na cukroví Ořechy na cukroví Michaela Kalivodová

Knížka byla moc hezká, i když smutná.

14.02.2023 5 z 5

Poslední Vánoce v Paříži Poslední Vánoce v Paříži Hazel Gaynor

Nejdříve jsem si nemohla zvyknout na to, že je kniha psaná pouze formou dopisů. Ze začátku jsem se musela ke čtení i nutit, ale když jsem se začetla, tak se mi knížka moc líbila.

14.02.2023 5 z 5

Pokoj pro hosty Pokoj pro hosty Dreda Say Mitchell

Knížku jsem četla dost dlouho, i když je tak tenká. Moc mě nebavila.

30.01.2023 3 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Na knížku jsem se chytala snad 3 roky. Díky výzvě jsem se k ní konečně dostala a rozhodně nelituji. Moc mě bavila, chvilkama jsem si připadala jak v Nemocnici na kraji města.

30.01.2023 5 z 5

Užívej života! Užívej života! Halina Pawlowská

Moje oblíbená Halina zase nezklamala. Kniha jako vyšitá na zlepšení nálady. Její moudra mě vždycky pobaví. Díky.

31.12.2022 5 z 5

Símka Símka Lucie Hušková

Krásné napsaná knížka. Příběh matky a dcery, která pro svou matku obětovala vše. Závěr byl na mě hodně rychlý. Ještě bych četla a chtěla bych se dozvědět, jak to pokračovalo dále. Klobouk dolů před autorkou a její prvotinou.

29.12.2022 5 z 5