hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

čekala jsem od knihy něco víc. Celou dobu máte hlavní hrdinku za opuštěnou chudinku a ona je to nakonec všechno jinak, což jsem nečekala. Pořád jsem čekala, jak se to vlastně rozuzlí, ale takový konec jsem nečekala.

21.10.2019 2 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

krásná, dojemná kniha o plnění snů i přes vážnou nemoc

09.10.2019 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

nádherný silný příběh, ostatně jako vždy u Colleen

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

nádherná kniha a pohled ze strany Deana

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

tato kniha mě naprosto pohltila a netrpělivě jsem čekala na druhý díl

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

vtipný příběh, který má spád doplněný o recepty

26.09.2019 4 z 5

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

pěkná napínavá kniha, musela jsem číst pořád dál, abych se dozvěděla, jak to nakonec dopadne

25.09.2019 4 z 5

Muž, který už nezavolal Muž, který už nezavolal Rosie Walsh

Krásný napínavý romantický příběh.
Ze začátku se mi zdály dost zdlouhavé popisy přírody. Asi od půlky vám dojde, co vlastně stojí za tím proč se neozval.
Pak najednou máte pocit, že už bude vše lepší, ale opak je pravdou...nebo vlastně není a byl to jen klam a čeká vás krásný happy end.

20.09.2019 4 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

kniha o nesplněných snech a o touze být štastná...pěkný příběh o ženě, která začala znovu, ale život jí stejně hodil klacky pod nohy...konec byl na můj vkus dost useknutý, brala bych ho určitě rozvinutější, za ten hvězda dolů

18.09.2019 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

moc pěkný příběh a uzavření příběhu o Luise:) za mě určitě lepší než 2, možná i než 1.

05.09.2019 4 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Tato knížka mě opravdu chytla za srdce. Kniha o tom, jak by se mohl život vyvíjet, kdybychom se rozhodli o trošku jinak. Krásný příběh, kde se prolínají 2 dějové linky.

03.09.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knihy od této autorky nikdy nezklamou, za mě tato trochu slabší než ostatní, ale i tak nádherný příběh. Celou dobu jsem fandila Atlasovi:)

03.09.2019 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Pěkný příběh, ale přišel mi slabší oproti ostatním knihám od autorky. Hlavní hrdinka měla pořád nemístné domněnky.

03.09.2019 3 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

pěkný příběh, ale při čtení kapitol Molly z minulosti jsem měla dosti smíšené pocity

03.09.2019 3 z 5

Dvojí život Dvojí život Diane Chamberlain

moje první kniha od této autorky a byla jsem vážně mile překvapená...nádherná kniha, která mě vtrhla do děje, opravdu napínavý příběh až do konce

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

krásná kniha, které má v sobě 2 dějové linky a obě jsou krásné a napínavé

Zvláštní příběh Zvláštní příběh Katarína Gillerová

knihy od této autorky se mi vesměs líbily, tato taky nebyla špatná, ale byl to opravdu zvláštní příběh...přišlo mi, že hlavní hrdinka ani neví, co chce...

02.09.2019 3 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks