hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Přání Přání Nicholas Sparks

Opět starý známý Sparks, kdy budete potřebovat zásobu kapesníků. Příběh je vyprávěň ve dvou rovinách, v přítomnosti a pak vyprávění Maggie z minulosti. Obě roviny jsou velmi srdcervoucí a celou dobu jsem si přála, aby to s Brycem dopadlo jinak...

14.08.2023 5 z 5

V jabloňovém sadu V jabloňovém sadu Susan Wiggs

Příjemná letní kniha o hledání pokladů, ale také sebe sama. Tess se moc neuměla zastavit a zpráva o dědečkovi a dědictví a také Dominic ji pomohla zpomalit a najít to, co je v životě nejdůležitější.

07.08.2023 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Pěkná kniha, u které samozřejmě víme, jak skončí, ale zvrat v příběhu Chance jsem nečekala. Koza v příběhu opravdu vtipná. Kdo má strach, že bude moc erotických pasáží, tak bez obav, všeho všudy asi 2 nebo 3.

18.07.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Moc pěkný příběh, kde jsem musela pořád číst, abych zjistila, jak dopadne. Konec překvapivý, střídají se kapitoly v různých letech. Tate byl úžasný, Kya velmi odvážná, jen moc nesmíme přemýšlet nad detaily, protože ve skutečnosti by to bylo asi nereálné. Na mě taky moc popisu přírody, ale to k této knize patří.

12.07.2023 4 z 5

Nikdy není pozdě Nikdy není pozdě Nick Alexander

Kniha nebyla špatná, ale uplně mi nesedl styl psaní a zpočátku jsem se vůbec nemohla začíst. Hrozně dlouhé kapitoly a obsaženo spoustu let, takže spíš popis jednotlivých let a vyprávění než přítomný příběh. Líbilo se mi občasné nahlížení z více postav.

03.07.2023 4 z 5

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Krásný příběh, opět stará dobrá Collen. Ikdyž mi Beya ze začátku nesedla, tak postupem času mi přirostla k srdci a líbil se mi její vývoj a co vše sama dokázala.

21.06.2023 5 z 5

Holka, kterou kdysi znal Holka, kterou kdysi znal Tracey Garvis Graves

Krásná kniha, která mě chytla za srdce. Četla se dobře a svým způsobem jsem mnohdy Anniku chápala, no a Jonathan byl úžasnej. Z konce jsem měla trošku obavu, ale nakonec dobře vymyšleno.

09.06.2023 5 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Pěkný příběh, ale určitě jsem četla od Sparkse lepší knihy. Příběh se pořádně rozjel až od půlky a celkově takové nevýrazné.

05.06.2023 4 z 5

Všechno, co jsme měli Všechno, co jsme měli Jennifer Bright (p)

Moc pěkný příběh, kdy se z nevraživosti vyklube láska. Líbil si mi i samotný příběh Kate a to jak byla silná. No a Aidan byl zlatíčko:)

24.05.2023 5 z 5

Osamělá Meredith Osamělá Meredith Claire Alexander

Příběh o Meredith, která po prodělaném traumatu přestane vycházet z domu a vydrží jí to téměř 4 roky, ale nakonec to zvládne pomocí přátel překonat.

11.05.2023 4 z 5

Knihkupectví ztrát a nálezů Knihkupectví ztrát a nálezů Susan Wiggs

Moc pěkná kniha o Natalii, která díky tragédie našla životní štěstí a správnou cestu.

27.04.2023 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Klasická pohádka, jak se z feťáka a závisláka stal milující partner a otec...ale jo, bylo to pěkný, někdy je čas trochu snít:) jen ty modré oči na obálce mě štvaly, když se v knížce pořád psalo o očích barvy whisky...

13.04.2023 4 z 5

Nečekej, až vyjde slunce ... nauč se tančit v dešti Nečekej, až vyjde slunce ... nauč se tančit v dešti Valerie Korte

Knížka nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě neoslovila. Zpočátku mě Julie hrozně rozčilovala a neustálé stylizování pro instagram mě taky štvalo. Alex byl fajn a nakonec i Julie dospěla do snesitelné roviny.

27.03.2023 3 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Klasická předvídatelná romanťárna o zakázané lásce a odloučení, ale pěkná a sympatické postavy.

09.03.2023 5 z 5

Devatenáct dopisů Devatenáct dopisů Jodi Perry

Krásná kniha, která mě opravdu chytla za srdce. Braxton byl úžasný, že to nevzdal i přes všechny těžkosti, které zažil a pomocí dopisů dokázal, aby se do něj Jemma znovu zamilovala a našla se.

23.02.2023 5 z 5

Všechno nejlepší, Anno Všechno nejlepší, Anno Petra Jirglová

Na začátku jsem se do knihy nemohla moc začíst a Anna mi vůbec nepřirostla k srdci, připadalo mi, že neví, co chce. Líbilo se mi, jak se postupně vyvinula a našla se. Takže slabší 4 hvězdy.

06.02.2023 4 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Josh, to byl zlatíčko od začátku. Kristen byla trošku tvrdohlavá, jak už zde bylo psáno, ikdyž trochu chápu její postoj. Ale celkově byl utvořen moc pěkný příběh, ikdyž Sloan mně bylo opravdu líto a nečekala jsem to.

13.01.2023 5 z 5

Říkej tomu, jak chceš Říkej tomu, jak chceš Brigid Kemmerer

Moje 3. kniha od autorky, která dosahuje kvalit Dopisy ztraceným a je určitě lepší než Na co slova nestačí. Meagan byla na můj vkus moc tipově jako poslední spravedlivá, ale Rob byl hrozně fajn, vlastně nakonec i Owen a Connor.

21.12.2022 5 z 5

Když jsme to tajili Když jsme to tajili Sarina Bowen

Přečteno jako 3. kniha ze série. Zase pěkný příběh, ikdyž Belly mi bylo trochu líto. Nicméně na první díl s Corey to nemá.

29.11.2022 4 z 5

Psáno s nadějí Psáno s nadějí Aly Martinez

Opět pořádná dávka emocí a zvratů, které Aly prostě umí. Když už máte pocit, že je vše jak má být, nastane další zvrat v ději. Moc pěkná kniha, která přímo navazuje na první díl.

11.11.2022 5 z 5