hlavajda93 hlavajda93 komentáře u knih

Psáno s lítostí Psáno s lítostí Aly Martinez

Moc pěkná kniha s napínavým dějem. Četla jsem už předchozí sérii autorky, takže jsem trochu věděla do jakého stylu jdu. Zase obří nápor emocí, kdy nevíte, na čí stranu se postavit. Závěr knihy vše změní a otevře, takže pokud u sebe nemáte rovnou druhý díl, tak nečtěte:D

02.11.2022 5 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Moc pěkná kniha a vývoj jednotlivých postav. Líbilo se mi, jak se ukazovalo, že se postavy během let vlastně několikrát potkali a táhlo je to k sobě.

19.10.2022 5 z 5

Jednou snad Jednou snad Debbie Johnson

Od této knihy jsem tolik nečekala, ale nakonec mě velmi mile překvapila a nedočkavě jsem prožívala putování Jess a jejích přátel. Její minulost byla velmi smutná a celou dobu doufáte, že ji ještě čeká něco hezkého.

03.10.2022 5 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Tak tato kniha mě opravdu příjemně chytla za srdce. Není to klasický romantický příběh, ale hlavně postupný vývoj a seberealizace hlavní postavy. Na začátku mě Effie a její litování už trochu štvalo, ale během děje se z ní stala úžasná, milá a sebevědomá žena.

19.09.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

klasická romanťárna s předvídatelným koncem, ale něco mi u ní chybělo

07.09.2022 4 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Konečně zase kniha od Colleen, která se mi opravdu líbila. Vyprávění z pohledu Morgan i její dcery Clary bylo poutavé. Příběh silný, k zamyšlení a opět probírá rodinné problémy.

Přitažlivost není něco, co pocítíš jen jednou, k jednomu člověku. Je to hnací síla lidských životů. Přitahují nás lidé, umění, jídlo, zábava. Přitažlivost je příjemná. Když se s někým dáš dohromady, není to tak, že mu slíbíš: Už nikdy mě nebude přitahovat nikdo jiný. Řekneš mu: Slibuju, že zůstanu s tebou navzdory tomu, kdo další mě v budoucnu bude přitahovat.
Právě proto jsou vztahy tak obtížné. Tvoje tělo a tvoje srdce nepřestane hledat krásu a přitažlivost v jiných lidech jen proto, že ses zaslíbila jednomu člověku. Když se ti někdy stane, že tě začne přitahovat někdo jiný, je na tobě, abys z té situace vycouvala dřív, než se tomu už nebudeš moct ubránit.

29.08.2022 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Původně jsem tuto knihu odkládala a na poprvé se do ní nemohla začíst, ale nakonec jsem se k ní vrátila a rozhodně nelituji. Moc pěkný příběh, kde se střídá pohled Tiffy a Leona a postupně se propojují. Moc se mi líbila i linka vedlejších postav. Napínavý a postupný děj, ne nějaký rychlý konec na 2 strany.

12.08.2022 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

pěkný příběh na letní dny, vtipná zápletka a Birdie byla opravdu kouzelná

02.08.2022 5 z 5

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Moc pěkný příběh o dvou mladých lidech, kteří nemají na růžích ustláno, ale spolu a za pomoci přátel vše zvládnou ustát. 1. díl s Corey se mi líbil malinko víc, ale jinak nemám co vytnout. Škoda, že není díl aji o Andym.

20.07.2022 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Klasická romanťárna s předvídatelným dějem, která ovšem nikdy nezklame. Jako dělané na letní dny. Jediné, co mě odrazovalo si knihu půjčit dřív byla obálka.

01.07.2022 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Moc pěkná kniha o síle přátelství a touze žít život podle plánu. Podle anotace jsem čekala trochu něco jiného a nakonec se z toho vyklubal velmi silný příběh, který mě vzal za srdce.

10.06.2022 5 z 5

Můj policista Můj policista Bethan Roberts

Pěkný příběh ukazující netolerantní společnost 50. let minulého století. Nicméně zaslepenost a naivita Marion byla až zarážející.

06.06.2022 4 z 5

Coura Coura Jana Bernášková

Knihu jsem si chtěla přečíst, abych se dozvědala, jak to bude s hlavní hrdinkou pokračovat, ale ani u druhé dílu to nebylo žádné wau.

04.05.2022 3 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

O této knize jsem pořád někde četla a měla celkem dobré recenze, tak jsem na ni byla taky zvědavá, ale celkově mě spíš zklamala. Styl psaní byl jiný než jsem zvyklá a děj taky nebyl nic moc.

21.04.2022 3 z 5

Tři bratři v cizích světech Tři bratři v cizích světech Petr Diblík

Cestopisy nejsou úplně žánr, který bych vyhledávala, ale jinak byla kniha zajímavá.

29.03.2022 3 z 5

Nic není, jak se zdá Nic není, jak se zdá Andrew Nicoll

Knihu jsem dostala jako dárek, proto jsem ji četla, jinak bych si ji nikdy nevybrala. V knize byly dlouhé popisy o ničem a četla se hrozně pomalu, konec byl trochu sci-fi. Nicméně byly tam i světlé pasáže.

29.03.2022 3 z 5

Neměli bychom Neměli bychom Vi Keeland

klasická oddechovka s jasným koncem, Bennet samozřejmě okouzlující se smutnou minulostí, ale celkově pěkný příběh...

08.02.2022 4 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Rev mě zaujal svojí tajemností už knize Dopisy ztraceným, takže jsem se těšila i na jeho příběh. Kniha byla pěkná a čtivá, ale Dopisy se mi asi líbili o trochu víc.

25.01.2022 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Krásný příběh o ztrátě a hledání sama sebe. Líbil se mi postupný vývoj Declana, který se díky Juliet začal měnit a dokázal, že pod slupkou grázla se skrývá chytrý a hodný kluk.

05.01.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Napínavá kniha se zajímavým námětem, uplný odklon od ostatních knih Colleen, ale stále nevím, co si o ní mám myslet. Celou dobu mě kniha udržovala ve střehu a kniha se mi líbila, ale závěřečný dopis z toho udělal iluzi a každý si to musí přebrat po svém a trochu to tíhne k otevřenému konci, což moc nemusím.

16.12.2021 4 z 5