havrmoni havrmoni komentáře u knih

Měsíční čarodějky Měsíční čarodějky Elizabeth Briggs

Ty konce a další díl v nedohlednu.

26.05.2024 4 z 5

Stačí si počkat Stačí si počkat Mariana Zapata

Mám chuť znova si přečíst Kulti a Srdcem proti zdi, protože se tu objevují postavy z nich. Maličko to propojila. Jinak opět nádherné čtení. Smála jsem se, ale i plakala. Máme s hrdinkou lecos společné bohužel i to smutné. Více knih od této autorky by to chtělo.

24.05.2024 5 z 5

Všetky cesty vedú sem Všetky cesty vedú sem Mariana Zapata

To bylo prostě...no páni...Mám tuhle autorku a její knihy ráda. Mám ráda to pomalé zbližování. To, že se v těch příbězích žije, pracuje. Prostě to vše okolo. Je tam všechno, tím myslím, že na konci není žádná otázka ,,co se dělo? Co on,ona apod. Prostě na konci nemám pocit, že něco zůstalo nedořešeno. A tohle byla pecka. Sice jsem se nad Aurorou usmívala, ale byla mi sympatická. A ten její pan domácí se synem byli k sežrání. Moc se mi to líbilo.

22.05.2024 5 z 5

Gól mého života Gól mého života Kendall Ryan

A zase to klouže na povrchu. Je to škoda, oba byli sympatičtí a bavilo mě to. Jako je to oddychová jednoduchá slaďárna, ale mohlo to jít více rozvinout. Vždyť bylo co, to video nebo co dál s dědou apod. A to platí u celé série.

18.05.2024 4 z 5

Až do konce Až do konce Kendall Ryan

Tak tohle byla opravdu oddechová jednohubka. Škoda, zrovna tohle mohlo jít do hloubky.

17.05.2024 3 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Měla jsem chuť na relaxační a jednoduchou romanťárnu a dostala jsem ji. Já jsem spokojená.

16.05.2024 4 z 5

Tři tajná přání Tři tajná přání Nikki Sloane

Tak tohle nebylo špatné zakončení série. Docela mě to i bavilo.

16.05.2024 4 z 5

Kennedy Kennedy Lauren Layne

Romntika jak blázen. Bavilo mě to.

14.05.2024 5 z 5

Tak daleko Tak daleko Sylvia Day

První seznamovací díl, kde charaktery nejsou ucelené a vše jen klouže po povrchu mi dal zabrat. Docela jsem se s tím prala. Když to začalo dávat smysl, tak byl konec. Tento byl zas plný překvapení,odhalení a četlo se to samo. Ještěže jsem nemusela ráno vstávat, protože myšlenka na to, že bych přerušila čtení v tom nejlepším, byla naprosto nepřijatelná.

13.05.2024 5 z 5

Zvodca Zvodca Vi Keeland

(SPOILER) Je to trochu něco jiného. Věkový rozdíl kdy je žena starší než muž je stále propírané téma. A stále spousta lidí nedokáže pochopit, že je to jejich věc. Dokázala jsem se vcítit do Val a do jejich obav. A Ford byl vyzrálý mladý muž, který věděl co od života chce. Takže jo fandila jsem jim.

12.05.2024 5 z 5

My (navíc novela Epic) My (navíc novela Epic) Elle Kennedy

K tomu není co dodat. Miluju tuhle sěrii a jelikož miluji i Blakea tak nutně jdu znova do Hodnÿho kluka.

08.05.2024 5 z 5

Popelka z knihkupectví Popelka z knihkupectví Laura Lee Guhrke

Bavilo mě to. Sympatickě postavy. Jsem zvědavà jaké budou další díly.

08.05.2024 5 z 5

Tajné zásnuby Tajné zásnuby Eloisa James

Mě se to líbilo. Přečetla jsem znovu i první díl spolu s tímto.

05.05.2024 4 z 5

Hráč v pokušení Hráč v pokušení Jennifer L. Armentrout

Bavilo mě to. Taková nenáročná a fakt oddychová četba. Lepší než první díl.

02.05.2024 5 z 5

Zůstane to mezi námi Zůstane to mezi námi Christina Lauren

Tak mě se naopak jejich knihy líbí čím dál více. Tahle taky a moc. Je to zas něco jiného a musím říci, že mě to fakt bavilo.

30.04.2024 5 z 5

Wheeler Wheeler Jay Crownover

Takové sladké, ale k postavám to sedělo. Oni žili drsný život, tak ať to spolu mají klidně jak cumel. Mě se to líbilo.

29.04.2024 5 z 5

Srdcové eso Srdcové eso Morgane Moncomble

(SPOILER) Tak já půjdu proti proudu, tahle autorka asi nebude můj šálek. Je to takový Podraz a Dannyho parťáci v jednom. V jednu chvíli jsem měla pocit, že každý manipuluje s každým.
Rose, tak ta mi sympatická moc nebyla a čím déle jsem četla, tím moje averze k ní sílila. Alkoholik a gambler v jednom na to jak byla mladá. Levi byl celkem zajímavý. Když to shrnu dohromady, tak takový průměr a do čtení jsem se musela nutit.

26.04.2024 3 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

Lepší než první díl, to rozhodně. Stejně mi tam, ale něco chybí. Bohužel jsem se chvílemi i nudila. Cillian je velmi zajímavá postava, zvlášť když zjistíte důvod jeho chování. Persephona byla svým způsobem tak kladná a naivní až mě to nebavilo. Autorka má daleko lepší knihy, ale i přes to všechno si 4* zaslouží.

24.04.2024 4 z 5

Ten pravý Ten pravý Roni Loren

Opět pěkně napsaný příběh o pocitech, závislostech, vině, lásce a odpuštění.

22.04.2024 5 z 5

S ďáblem v ráji S ďáblem v ráji Elizabeth O´Roark

(SPOILER) To snad bylo ještě lepší než ten předchozí díl. Vůbec mi nevadí opakující se prvky( špatné vztahy v rodině) nebo malá sebedůvěra hrdinek. Co mě trošku vadilo to utápění se ve smutku. Kdy i přes podanou pomocnou ruku nebo spíše ruce, to všechno nechala Drew plynout ve starých kolejích než se vzpamatovala. Ale to není v mé povaze a tak je to spìše můj pocitový vjem. Moc se těším na další díl.

18.04.2024 5 z 5