havrmoni havrmoni komentáře u knih

Twisted Lies: Lži na ostří nože Twisted Lies: Lži na ostří nože Ana Huang

První a poslední třetina mě bavila, ten prostředek moc ne. Hrozně se to táhlo. Za mě nejlepši 3, 1, 4 a 2. Taky mi trochu vadil ten ,,vedlejšák" Christiana. Nebudu to moc rozebírat, nakonec bych zjistila, že to nebylo tak fajn, jak mi to teď připadá.

03.04.2024

Odvážná žena Odvážná žena Elizabeth Haran

Bavilo mě to, moc. Cassie úžasná postava, krásně popsaná příroda a lidé. Opět narážky, na to jak se zacházelo s původním obyvatelstvem. Což je mimochodem hrůza, ale díky tomu jsem si o tom něco přečetla.Mike mi přišel jako takový cíťa co se hroutí víc než je zdrávo. Sdílím s ním fobii a v tomhle mu rozumím. V tom.zbytku už moc ne. Jinak, ale krásné čtení

31.03.2024 5 z 5

Domek pro dva Domek pro dva Kathryn Taylor

Těšila jsem se po dlouhé době na tuto autorku a nezklamala. Sice jsem nedala plný počet, protože Julii jsem nějak nemohla přijít na chuť. Jinak nápad a prostředí to vše mě moc bavilo.

29.03.2024 4 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

(SPOILER) Dočetla jsem to, protože jsem vždy zvědavá jak to skončí nebo spíše jak se autorka dobere k tomu happyendu. Mám ráda fantasy, mám ráda pohádky. Možná i proto jsem tomu dala šanci. Ten základ nebyl špatný, ale to okolo. Takový pel mel, nacpaných,,tisíc" pohádek a poh.postav do jedné knihy. No a ten souboj na konci, v podstatě se mi před očima odvíjela skoro stejná scéna z anim.pohádky Kráska a zvíře. Musím říci, že někdy jsem měla pocit, že chybí stránky.
Pozorovala ho jak se koupe ve vodopádu, schovaná v trávě. Když popoběhla dál, pozorovala pak zase v trávě mužíčka, jedla jablka a pak si oprášila z ramen sníh. Jako kde se tam vzal?? No nic, prostě jednou a dost. Kdybych nevěděla, že má jiné o dost hezčí knihy, tak bych po téhle autorce už nesáhla.

28.03.2024 2 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

Dala jsem 4*, ale nebylo to ono. Jako základní dějová linka dobrý, romantika jak blázen. Taková slaďoučká, ale co už, vždyť je to romance. Tak nějak mi chybělo to okolo. Sice se tam objevovali lidi z minulých dílů, ale tak nějak neosobně. I když za mě je stále nejlepší druhý díl, tak v každém se mi líbilo prostředí a lidi a tady vlastně z toho nebylo skoro nic.

27.03.2024 4 z 5

Hector Hector Marcy Jell

Oproti předchozím jsem trošku zklamaná. Najednou se tak nějak všechno hrozně rychle vyřešili. Ale jako celkově dobré. Bavila mě rodina, babča a celá ta soudržnost.

06.02.2024 4 z 5

Vánoce na skotském hradě Vánoce na skotském hradě Donna Ashcroft

Hezká oddychovka. Myslela jsem, že to bude takové sladké čtení na Vánoce a ono to bylo i k zamyšlení. Dobře se mi to četlo.

26.12.2023 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Smutné i poučné, vtipné a romantické. To vše v jednom. Stejná nemoc, bolestná ztráta, to je něco, co máme společné. Za 5* to stálo.

25.12.2023 5 z 5

Hrabě pro Elizu Hrabě pro Elizu Sabrina Jeffries

Tak tohle už bylo na co jsem u této autorky zvyklá. Mělo to spád a vtip a nebylo to tak rozvláčné jak ten předchozí.

22.12.2023 5 z 5

Skrotený vikomt Skrotený vikomt Valerie Bowman

Tohle ke vlastně začátek dobrodružství lokajů. Právě v prvním díle se baví o tom, za jakých okolností se Clayton seznámil s Theo. Mě tahle série fakt bavila.

20.12.2023 5 z 5

Zmluva snov Zmluva snov Lauren Asher

To se mi snad líbilo ještě víc než předchozí díl.

19.12.2023 5 z 5

Láska z jiného života Láska z jiného života C. J. Connolly

Tohle se líbilo moc. Od začátku do konce jsem byla napnutá, jak si s tím autorka poradí. Taky jsem četla do půl třetí do rána :)
Nemohla jsem se odtrhnout. Jako fakt jsem překvapená, že mě to tak bavilo, protože to není téma, které bych vyhledávala.

16.12.2023 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

Je to sladké, krásně romantické a mě to prostě bavilo. Co se mi líbilo byla sestra Ani.

15.12.2023 5 z 5

Nejhlubší touhy Nejhlubší touhy Sharon Page

To nejlepší na konec. Konečně normální ženská. Docela dobrá detektivka.

13.12.2023 4 z 5

Hlouběji v neřesti Hlouběji v neřesti Sharon Page

(SPOILER) Cary a jeho příběh a zápletka to všechno bylo fajn. Jen nemůžu přijít na chuť těm ženským. V předchozím díle a teď. Sophie byla snad ještě horší. To její, chci to vědět a řekni mi to a já tě zachráním. A sama přitom neřekla nic. Bože, ta mi tak lezla na nervy. Měla jsem za to, že kurtizány a milenky se nevyptávají a poskytují rozkoš a pohodu a klid, který muži doma nemají. ( matka, manželka) Nebýt toho, tak by mě to bavilo mnohem víc. Mám ještě třetí díl a fakt se bojím. ;)

12.12.2023 3 z 5

Hluboko ve vášni Hluboko ve vášni Sharon Page

(SPOILER) Líbila se mi zápletka, to mě hnalo číst dál. Tento typ erotiky není můj šálek a vlastně mě tentokrát zdržoval od odhalení padoucha a jeho motivu. Předvídatelné a jednoduché? Ano, ale to mi ani nevadilo. Vévoda, jeho rodina a jejich minulost to byl dobrý námět. Helena ač její pohotové odpovědi byly vtipné mi k srdci nepřirostla. Tak nějak mě nebavilo to její tlačení na pilu, jak se říká. Chci to vědět a řekni mi to apod.přitom sama nebyla upřímná. Naivní a furt se pletla kde neměla.

12.12.2023 3 z 5

Ochrana tygra Ochrana tygra Anna Lowe

To zas byla pěkná relaxace. Tahle série mě baví. Jen mě zklamalo, že nebyla žádná ukázka z nového dílu. Holt budu muset počkat :)) Bonusové kapitoly jsou fajn.

10.12.2023 5 z 5

Tak blízko Tak blízko Sylvia Day

Zoufale jsem se prokousávala víc jak polovinou knihy. Každý manipuluje každým. Až mi z toho šla hlava kolem. Když už se to zdálo zajímavější a jasnější, tak bum a je konec. Teď zoufale potřebuju další díl, protože chci vědět co bude dál.

09.12.2023 3 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

No tak tohle bylo na mě trochu moc. Mila tak naivní a tak sluníčková a oproti ní Ďábel. Chápu co tím autorka zamýšlela, dcera opak svých rodičů. Bohužel musím přiznat, že kdyby šlo jen o romantickou linku bez toho všeho okolo, tak bych dala sotva 2*. Za mě je prostě jednička nejlepší.

07.12.2023 4 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Mám ráda tuhle autorku a ani tentokrát mě nezklamala.

05.12.2023 5 z 5