havrmoni havrmoni komentáře u knih

Šílená posedlost Šílená posedlost Danielle Lori

No to byla jízda. Trochu šílený, ale taky se to dobře četlo. Jakože fakt dobře.

04.11.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Ačkoli mafiánské prostředí není zrovna něco co vyhledávám, tak tohle mě zaujalo. A po přečtení musím přiznat, že to bylo fakt parádní čtení. Vůbec jsem nečekala, že to bude tak romantické a neskutečně nabité erotickým jiskřením.

04.11.2023 5 z 5

Okouzlení Okouzlení Helen Hardt

To je opravdu nekonečný seriál. Natahování zápletky a nabalování dalších nejasností a tajemství. Oni si pospojují a řeknou vše vždy až na konci a taky se objeví další ,,něco" a šlus, pokračování příště. Jako hvězdy jen za téma. Kdyby to dala do jedné, dvou knih s tou hlavní linkou a lovestory všech sourozenců jako vedlejší omáčku, aby to nebylo tak drsný , možná by to bylo lepší.

03.11.2023 3 z 5

Oddanost Oddanost Helen Hardt

Tak konečně se to hnulo, ale zas další tajemství na obzoru. A vypadá to na dlouhou sérii tajemství. To fakt nemusím.

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Je to lepší, protože se snad už k něčemu dostáváme. Zbytečně zdlouhavé. Erotické scény přeskakuji což málokdy dělám, ale číču a průnik už fakt nechci nikdy číst,slyšet a vůbec... brr. Knih jak jsem včera zjistila je 28. O každém tři, to je 12 o bratrech a sestře a zbytek nastupující generace. A jestli jsem dobře pochopila anotaci, tak pořád je to o ochraně rodiny,tajemství apod. Prostě, za mě dobré téma, ale totálně zabité tím vším kolem a roztahané, jak telenovely, které fakt nesnáším. Takže spíše ze zvědavosti se probiju těmi dily co mám a pak uvidím.

Touha Touha Helen Hardt

Nijak zvlášť mě to neohromilo, ale zajímá mě Talon a co bylo,bude dál.

02.11.2023 3 z 5

Zmije Zmije J. R. Ward (p)

Další pěkný díl a určitě další neméně zajímavý před námi. Konečně se v tomto díle vše a všichni pospojovali.

01.11.2023 5 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

To je naprosto příšerný tyhle otevřený konce. Normálně bych to zakázala. Další díl bůh ví kdy a zrovna takový hezky rozjetý díl. Ach jo.

28.10.2023 5 z 5

Třinácté znamení Třinácté znamení Elizabeth Briggs

Docela jsem překvapena, jak mě to bavilo. Občas jsem sice kroutila hlavou nad hrdinkou, které odešel mozek pokaždé v přítomnosti Kadena, ale co už. Takový detail mi nijak nebránil ve čtení docela zajímavého příběhu. Příběhu s otevřeným koncem, což mě vždy nutí k vytí zrovna jak ti vlci v knize. Mám štěstí, že mám oba díly. Jenže jsou čtyři.

27.10.2023 5 z 5

Okouzlení medvěda Okouzlení medvěda Anna Lowe

Tohle bylo ještě akčnější a oba hrdinové moc sympatičtí. Bohužel to stále nejde tak do hloubky, jak bych si přála.

26.10.2023 4 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Opět nenáročná fantasy oddychovka. Zápletka akčnější, ale hrdinka z předchozího dílu byla lepší. Tahle byla taková, jako pomalá, naivni, nevím jak to vyjádřit. Docela mě to baví, jen se to více méně soustředí na osudovou lásku pak trochu na osudové kameny a minulost hrdinů a vše kolem nich je pouze okrajové.

25.10.2023 3 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

Taková krátká oddechovka se světa fantasy. Nebylo to špatné.

25.10.2023 3 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Jako vždy nádhera.

23.10.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Je to kratší, ale hezké. Pohodové, oddychové a velmi láskyplné. A ty epilogy , to je přesně to , co mě zajímá u každé knihy. Co bylo dál. Ne za týden, rok, ale za pár let. Tady v této sérii se krásně uzavírají osudy a my víme ..... Na konci každé knihy od této autorky bývám taková spokojená a ráda se k jejím příběhům vracím. Je mi v nich dobře. A o tom to je.

22.10.2023 5 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Docela mě to bavilo číst i když Lucy byla taková no já nevím, zvláštní? Tak nějak jsem si s ní nevěděla rady. Ale jako jó, taková nenáročná oddechovka.

20.10.2023 3 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

(SPOILER) Je to opět velmi povedená kniha s historickým pozadím a událostmi té doby. To se mi fakt líbí. Oproti prvnímu dílu, kde mi byla hrdinka velmi sympatická, mi ve druhém a v tomto díle hrdinky přišly moc úzce zaměřené a radikálnější než si sami myslely. Navíc Hattie mi občas připomínala naivniho snílka. Ta část ve Skotsku se mi moc líbila, Hattie se tam něčemu přiučila, ale stejně jsem stále měla pocit, že se snaží Luciana změnit k obrazu svému. To potom a odloučení, aby si něco dokázala, no nevím. Nějak mě přišlo, že ona pořád něco očekává od něj. A co on? Chápu potřebu svobody žen, ale zrovna Lucian byl ochotný ke kompromisu a pomoci jí v její snaze něco změnit a pomáhat ostatním apod.
Moje názory a pocity ohledně Hattie nemění nic na tom, že tato série je úžasná a skvěle napsaná. A já se těším na další díl.

19.10.2023 5 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Takové jednoduché a oddychové.

16.10.2023 3 z 5

Lucas Lucas Marcy Jell

Tohle už bylo lepší a jak se ukázalo, oproti prvnímu dílů, jsou opravdu drsní. Na hrdinku si musíte zvyknout, ale jen chvilku pak už je v pohodě. Líbí se mi ty bonusové kapitoly. A navnadila mě ukázka z dalšího dílu. Takové odpočinkové čtení.

13.10.2023 4 z 5

Marco Marco Marcy Jell

Erotika trochu romantika, teda jak pro koho a mafie. No kolem té to jen tak chodilo, takový náznaky a ,,akce" zlých hochů nějaká ta mrtvola se mihla. Vše jen okrajově. Bratři byli celkem zajímavý naopak Brook vůbec. Tentokrát je to opravdu relaxační pohádka pro ženy. Naopak bonusová kapitola byla fakt vtipná a vydala za celou knihu. Těch pár stránek má u mě za 5*

13.10.2023 3 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

Nebylo to špatný, taková pohodovka. A snad poprvé jsem četla knihu,kde byla žena úspěšnější a bohatší než muž a najala si ona jeho a ne naopak. Bohužel mi hrozně vadily ty její myšlenkové pochody, někdy byla jak kolovrátek neustále dokola to samé. A to skoro až do konce. Nebýt Hudson takový jaký byl, tak by každého jiného od sebe opravdu odehnala. Jinak to, ale vůbec nebylo špatné čtení.

12.10.2023 3 z 5