havrmoni havrmoni komentáře u knih

Projekt šéf Projekt šéf Vi Keeland

Tak tohle bylo.. jo to bylo. Tohle se fakt povedlo, za mě naprostá paráda. Oba dva, jak Evie tak Merrick byli velmi sympatičtí. Oba si nesli na zádech nějakou tu zátěž a museli se s tím poprat. Moc dobře se mi to četlo. Je to jedna z těch knih, kdy na konci uděláte ách, ne epilog i když ten byl taky fajn, ale konec. Konec, kterým se vrátíte na začátek.

10.10.2023 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Mám ráda sérii Počkám na tebe. Pak jsem dlouho od této autorky nic nečetla a teď bum, zas taková krásně napsaná kniha. Citlivé téma, které je hezky popsané. Hrdinové se v tom zbytečně nepatlají, dokáží dělat kroky v před i když jen malé a pro někoho nepodstatné. Při projevu o důležitých lidech v našem životě jsem zaslzela. Je to hodně pravdivé. Takže pokud přemýšlíte jestli číst tuto knihu a nejste si jistí, páč vám je už daleko více, tak jako mě, neváhejte, stojí to za to.

29.09.2023 5 z 5

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

(SPOILER) Tentokrát trochu zklamání. Podobnost s britskou královskou rodinou čistě náhodná?? No to je něco co jde úplně mimo mě. Chloe se ve třiceti chová nevyzrále hlavně v situacích, které v podstatě prověřují vztahy . Ano, ten hon na ,,čarodějnice' byl na nervy, ale i tak mohla stát při Tylorovi. On byl tak sladký a zamilovaný, že mi ho fakt bylo líto. Omluvy a přijetí zpět do rodiny, no nemusel by být vždy happy end na všech frontách. Ono je to i těžko uvěřitelné. Rozhodně, ale na tuto autorku nezanevřu, i když toto nebyl až tak úplně můj šálek.

28.09.2023 3 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

(SPOILER) Sladká romantickoerotická oddechovka. Zpočátku to vypadalo celkem fajn pak se to zvrtlo na sex, spoustu myšlenek Dillon a zase sex. Když opustili ostrov, tak zas něco trochu o jejich životě, ale nic do hloubky. Takže jak už jsem se zmínila, je to opravdu hodně oddechové, což někdy vůbec nevadí.

25.09.2023

Experiment s láskou Experiment s láskou Christina Lauren

(SPOILER) Rovnice lásky byla bezva, bavilo mě jí číst. Tohle nezávislé pokračování mě moc nezaujalo. Fizzy jsem nějak nepřišla na chuť a celou dobu jsem měla pocit, že o pět let mladší Connor je vyzrálejší než ona. Možná to bylo i tou délkou, že se mi to strašně táhlo, nemělo to ten správný spád. A ačkoliv mi byl Connor hodně sympatický a fakt takový ten správňácký hrdina romancí, tady to na víc jak 3* pro mě nebylo. Kdyby jsme sledovali to co diváci a na konci wow, to bylo jasný jak to mezi nimi jiskřilo, možná by to bylo jiný. Takhle si začali už před tím a celé to natáčení bylo o ničem. Nezáživné a zbytečné. Ale to je můj názor a jiným čtenářům se to může jevit jinak. Takže se dejte do čtení a posuďte sami.

23.09.2023 3 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

No co k tomu říci. Krásně a citlivě napsané. Ostatně jako vždy. I když tohle je trošku depresivní a smutné. No i tom je život.

21.09.2023 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Parádní romanticko erotický příběh. Pohodový děj krásně plynul. Docela se těším na další díl.

19.09.2023 5 z 5

S láskou, Chloe S láskou, Chloe Alessandra Torre

Není to tak hezké jako jiné, ale i tak mě čtení bavilo.

18.09.2023 4 z 5

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

První díl byl úžasný a tohle mu šlape na paty. Nebýt ve dvojce to zblbnutí hl. hrdinky, tak jsou celkem srovnatelné všechny díly.

17.09.2023 5 z 5

Princezna a hráč Princezna a hráč Ilsa Madden-Mills

To bylo. naprosto úžasné čtení. Snad ještě lepší než předchozí díl.

15.09.2023 5 z 5

Záludná sázka Záludná sázka Eloisa James

Taková milá, hezká a nenáročná romance. Už se těším na další díl.

14.09.2023 4 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Johanna Lindsey

Další hezký příběh. Drew by občas zasloužil trochu praštit, ale bavilo mě to.

10.09.2023 5 z 5

Zamilovaný darebák Zamilovaný darebák Johanna Lindsey

Opět hezký příběh. I po druhém přečtení se mi líbil.

08.09.2023

Tajomný dar Tajomný dar Johanna Lindsey

To byla hezká odbočka do minulosti Maloryovců a která byla přínosem pro současnost.

07.09.2023 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Tady mě to bavilo mnohem více. Hrdinka mi oproti té z předchozího dílu byla sympatická.

04.09.2023 5 z 5

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Po druhém přečtení nechápu, že jsem dala plný počet. Asi jsem příliš podlehla Maloryovcům a Tonymu zvlášť. Roslyn mě bavila než začala být tak umanutá a to bylo cca po první třetině, pak už mě jenom neskutečné štvala. Nicméně, se slovy bože to je kráva, jsem dočetla a i když bych dnes dala o jednu * méně, nebyl příběh jako takový vůbec špatný.

03.09.2023

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Pěkný příběh a začátek hezké série. Čtu ji podruhé asi za 5.let a pořád se mi líbí. I když na můj vkus bych Nicholase potrápila o trochu déle. Tak snadno by mu to neprošlo.

01.09.2023 5 z 5

Rubikon černých dívek Rubikon černých dívek Bogdan Szczygiel

Četla jsem jako snad 18ctiletá a dodnes si to pamatuji. Tenkrát mi z toho nebylo dobře a dnes bohužel také ne, protože se to stále děje.

23.08.2023 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Johanna Lindsey

Sice oproti předchozím dílům trochu pokulhává, ale i tak to bylo hezké čtení za 5*. Strýčky bych většinu příběhu s chudí praštila lopatou, ale to hl. hrdinové asi taky.

21.08.2023 5 z 5

Miluj mě navždy Miluj mě navždy Johanna Lindsey

Ještě hezčí než ten předchozí. Vracím se k této autorce po letech a nelituju. Znovu hltám její příběhy, které mě baví a které mám ráda.

20.08.2023 5 z 5