havrmoni havrmoni komentáře u knih

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

No tohle je úplně něco jiného než předchozí díl. Tohle totiž bylo hezky čtivé. Stále se něco dělo a Izzy jsem měla mnohem radši než Lenu.

23.07.2023 4 z 5

Veci, ktoré tajíme pred svetom Veci, ktoré tajíme pred svetom Lucy Score

Sice trochu moc roztažené do 500 stran, ale nádherné. Opět autorka nezklamala. Těším se na Luciana a Sloan, doufám, že to nebude dlouho trvat.

18.07.2023 5 z 5

Co už nikdy nepřebolí Co už nikdy nepřebolí Lucy Score

Líbilo se mi to ještě více než Na Vlásku. Ačkoliv se občas bojím, že si příběh tolik neužiju jako v češtině, vždy jsem nakonec spokojená. A to platí i tady. Tahle autorka je přesně můj šálek. Není tu nic co by mi vadilo. Příběh mě vcucnul hned na začátku a vyplyvnul až na konci. Už se těším na další, který mám už připravený.

12.07.2023 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Taky moc hezky napsané. O světě show businessu nemám žádné iluze a vím, že pro peníze jsou schopni lidi udělat hodně hnusný věci, ale tady mi to už přišlo moc přitažený za vlasy. A taky nemusím tyhlety výlevy na veřejnosti plus dav se rozestoupí a oni si padnou do náruče apod. Já vím romantika a tak, ale já tohle fakt jako nee. Jinak jsem spokojená a budu se těšit na další díl, tak někdy za rok :)

07.07.2023 4 z 5

Vše, čím jsme se stali Vše, čím jsme se stali Alice Kellen

Za mě po prvním díle trochu zklamání. To hledání sama sebe bylo za mě nekonečný. Abych řekla pravdu, s Leah jsem někdy chtěla tak strašně zatřást až to bolelo. Prostě jsem jí moc v tomto díle nepobírala. Takže o pár desítek stran méně a bavilo by mě to víc. Ale to je jen můj dojem.

03.07.2023 3 z 5

Italské léto Italské léto Jennifer Probst

Už kniha Tajné milostné dopisy O.M byla jiná než jsem u této autorky zvyklá a i když se mi líbila, jít do skoro stejného tématu se mi moc nechtělo. Ale udělala bych chybu. Byla taky moc pěkně napsaná. Postavy moc hezky popsané a i když jsem spíše ve věku Frances, tak jsem zjistila, že mám hodně ze Sophie. Teda ne, že bych se nenašla ve všech třech :)) Mám mamku, dceru a už i vnučku, takže něco o mezigeneračních vztazích vím, ale u nás se na rozdíl o těchto postav hodně mluví a bydlíme spolu dokonce i s tchýní :)) Takže i možná proto mě to nadchlo a bavilo a čtení tohoto příběhu jsem si užila stejně, tak jako ostatní knihy této autorky.

16.06.2023 5 z 5

Doktor Láska Doktor Láska Leisa Rayven

Trošku zbytečné natahování ze strany Joanny. Chvílemi jsem měla chuť s ní zaklepat ať už se k něčemu rozhodne a pohne se to dál. Ale o to více jsem ocenila, že celé to bylo z Tobyho pohledu. Takže za mě opět hezká romantická oddechovka.

16.06.2023 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Krásná romantická četba. Městečko Blue Belle mi připomnělo seriál Doktorka Dixie, který mám moc ráda. A jelikož se mi více libí příběhy z malých městeček a vesnic než z velkoměst i právě kvůli té soudržnosti, tak tohle bylo čtení přesně pro mě. Tuhle autorku jsem si přidala k oblíbeným, líbí se mi její knihy a doufám, že jich bude čím dál víc.

10.06.2023 5 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Velmi milé, pohodové a taaák romantické čtení. Tohle se mi fakt moc líbilo. Tyhle malý městečka mám moc ráda a postavy mi byly sympatické.Takže za mě krásné relaxační čtení.

09.06.2023 5 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Předchozí díl byl o trochu lepší, ale tohle bylo taky pěkné čtení. A dlouhé tak akorát.

07.06.2023 5 z 5

Podmanivý Podmanivý Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Tak já vlastně ani nevím co napsat. Nijak zvlášť mě kniha neoslovila. Jako minulost hl.postav to je fakt nálož, ale ten zbytek no nějak nevím. Drsný zabiják- mafián, který změkne kvůli ženě , zamiluje se a happy end je tu. Fakt je, že jsem i přeskakovala a chtěla vědět co bude dál spíš ne romantiku jsem to brala jako krimi o mafiánech bez kladných postav. Jako kdo má tohle rád, příjde si na své, ale na mě to bylo trochu moc ujetý.

06.06.2023 3 z 5

Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Tajné milostné dopisy Olivie Morettiové Jennifer Probst

(SPOILER) Je to jiné než ostatní knihy, ale nádherné. Musím přiznat, že jsem břečela jak želva u posledních pár kapitol. Nikdy ve mě nebylo tolik smutku při čtení jako tady u této knihy. A ano mělo to tak zřejmě být, ale stejně mi bylo té ztracené lásky nesmírně líto.

05.06.2023 5 z 5

Dědic na obzoru Dědic na obzoru Suzanne Enoch

Nebylo to na co jsem zvyklá. Hlavní dějovou linku netvořila romantika a erotika a vůbec to vše kolem co k tomu patří, ale jak se dostat se lží a vztah k dětem. No jo, bylo to spíše o dětech. Nebylo to špatné s musím přiznat, že mě to i chvílemi bavilo. Jen mi přišlo, že je to zbytečně dlouhé. Až moc. Vévoda - dědeček mě nakonec potěšil, že měl na Emmeline stejný názor jako já.

04.06.2023 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Taková sladká oddechovka. Lena se mi celou dobu jevila jako taková naivka byť možná nebyla, ale na mě tak působila. Krajina i postavy byly fajn jen to bylo takové .... nevím jak to pojmenovat. Například práce au pair, jakoby tam jela na dovolenou a občas s něčím pomohla. Možná i jiná forma vyprávění nebo střídání s pohledem Ryana by mě bavila více. Neříkám, že se to nedá číst, splňuje to vše co od tohoto žánru čekáte, ale po té co jsem před tímto četla Shen a Kennedy je to pro mě málo.

03.06.2023 3 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Předtímhle jsem četla od Shen Sparow a proto mě tohle přišlo slabší. Podoba tam je, ale .... Tady tyhle postavy a že jich tam je, nejsou ve své podstatě zlý přijde mi, že je to krunýř, póza. Autorka rozehrála osudy šesti kamarádů, ale jsem zvědavá jak to bude dál. Povahy a pocity zatím nejdou do takové hloubky jak jsem u této autorky zvyklá. Tak se necháme překvapit. I když, oblíbence už mám a jsem na jeho příběh moc zvědavá.

01.06.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Tak to zas byla jízda. Knihy této autorky jsou tak čtivé a postavy zajímavé, že jinak než 5*se nedá dát. Troy opravdu není chlap, kterého bych chtěla mít doma a sice vím, že mezi láskou a nenávistí je tenká hranice, ale i já mám své hranice. A jeho ,,povolání" a minulost tu mou o mnoho km překračuje. Mám slabost pro darebáky, ale .....
Jinak jak už jsem psala, tato autorka vás umí chytnout od první do poslední stránky. Takže číst její knihy stojí za to.

30.05.2023 5 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Líbilo se mi to. Postavy i příběh. Taková správná oddechovka od všedních dní. Mám ráda knihy této autorky.

29.05.2023 5 z 5

Sleduj mě Sleduj mě Stacey Kennedy

Doufám, že i když se uzavřely tyhle díly o čtyřech kamarádech, budou třeba další nebo jiné od této autorky. Celá série se mi líbila právě pro nekomplikovanost a délku, tak akorát pro relax. Správná dávka romantiky a erotiky byla taky fajn.

28.05.2023 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Stacey Kennedy

Líbí se mi to čím dál víc. Jednoduché, romantické, erorické a dlouhé akorát. Přesně kniha na dokonalý relax.

28.05.2023 5 z 5

Osamělé srdce Osamělé srdce Mona Kasten

No to si dělá srandu. Kde je další díl. To bude doba než se dozvím co dál. Tohle mě totiž moc bavilo. Postavy a vůbec vše co se odehrává teď a tušení minulosti, je to hezky napsané.

23.05.2023 5 z 5