Tajomný dar

Tajomný dar https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/147573/bmid_tajomny-dar-IgN-147573.jpg 4 62 12

Malory Family série

V rodinnom sídle Maloryovcov žije tretí markíz z Haverstonu – Jason Malory. Keď sa pred tridsiatimi rokmi zaľúbil do slúžky Molly a mal s ňou syna Dereka, vtedy mu ani nenapadlo, že by sa s ňou mohol oženiť. Za manželku si zobral grófku Frances a jej zveril aj synovu výchovu. Čoskoro zistil, že to bolo zlé rozhodnutie. S grófkou sa rozviedol a s Molly celý život udržiaval ľúbostný vzťah – navonok ďalej vystupovala ako gazdiná na panstve a rodina netušila, aký príbeh sa odohráva v pozadí. V predvianočných dňoch sa ako každý rok všetci stretávajú na panstve. Na stolíku pred kozubom sa z ničoho nič objaví slávnostne zabalený dar. Je stredobodom pozornosti, vzrušenia, dohadov... Nikto netuší, že v pravý čas prichádza posolstvo predkov, ktoré im pomôže odhaliť minulosť. Ďalší diel zo série pôvabného, zmyselného sveta Maloryovcov.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Present , 1998

Ewe291
11.03.2024 2 z 5

Za mna najslabsie, no ako sa vravi "aj majster tesar sa raz utne" alebo tak nejak
Za mna prilis zmetocne a prilis mnoho informacii a vsetko sa mi to zlialo do jednej velkej kopy takze som sa stratila a ano Amy mi sla na nervy aj tu tak uberam

havrmoni
07.09.2023 5 z 5

To byla hezká odbočka do minulosti Maloryovců a která byla přínosem pro současnost.

nina3905
31.07.2023 5 z 5

V knihe sa stretneme už tradične s bratmi Malloryovcami a ich ženami. Príbeh je dotvorený idylkou blížiacich sa Vianoc, počas ktorých všetci budú spoločne riešiť rodinné tajomstvo. Perfektné doplnenie série a dopovedanie príbehu.

Ála1968
27.04.2023 4 z 5

Bylo to krásné , přestože tam nebyla žádná pořádná zápletka,ale zase konečně víme jak to doopravdy bylo s jejich babičkou.Jsem ráda, že jsem starší generace a nedělá mi problém slovenština.Nevím proč některé knihy nevydali i v češtině

avalonek
08.08.2021 5 z 5

Já jsem si to strašně moc užila.Moc děkuji jedné paní,co byla tak hodná a díky ní si užívám knih od Johannky které už nejsou k sehnání..Nádherné čtení a zase krásné shledání rodiny Maloryu..Nádhera

dudunka
13.10.2018 5 z 5

Další pěkná kniha od Johannky ☺

nani_nka
26.03.2018 4 z 5

Trochu som sa bála, či sa mi táto knižka bude páčiť z toho dôvodu, že hlavní hrdinovia už majú čo to za sebou a patria k staršej generácii. Avšak šiesta časť tejto série je dosť tenučká a skôr než na vzťah medzi Jasonom a Molly je zameraná na celú rodinu Maloryovcov a poodhalenie rodinného tajomstva.

keiko33
29.05.2017 4 z 5

Pekne doplnenie serie, teraz uz davalo vela veci zmysel.

Mh200877
07.09.2014

Pre mňa najslabšia kniha zo série Malory. Príliš krátka a slabý príbeh. V podstate ma ničím nezaujala. Čakala som niečo iné, keďže sa jedná o príbeh hlavy rodiny Jasona Maloryho. Nechám si ju len preto, lebo chcem mať kompletnú sériu.

miruska1
22.08.2013 5 z 5

Tak konečne viem ako to vlastne je s ciganskou babičkou Maloryovcov. Veľmi pekny pribeh.

belia7
31.03.2013 4 z 5

Mal by to byť šiesty diel Maloryovskej série,aj keď naši vydavatelia na to kašlú. Knižka je pútavo napísaná, je fain dozvedieť sa niečo o minulosti všetkých Maloryovcov, aj keď kniha je veľmi krátka ( v originále o 100 strán dlhšia). V podstate tu chýba nejaká väčšia zápletka - akosi rýchlo sa dali dokopy, aj sa rýchlo uzmierili, na to nie som u Lindseyovej zvyknutá, ale asi to je tým prekladom.

suzan
23.03.2013 5 z 5

Práve som dočítala a musím konštatovať, nesklamala. Ale to je u tejto autorky a v tejto sérii zvlášť úplne super. Každému doporučujem.