Gól mého života

Gól mého života https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/533177/bmid_gol-meho-zivota-65df822720183.jpg 5 6 1

Hot Jocks série

< 3. díl

Tohle tajemství nikdy nesmí vyjít najevo! Teddy King vyniká v mnoha věcech. Hraje hokej – ano. Skóruje na ledě i mimo něj – rozhodně ano. Je až absurdně přitažlivý – to si tedy pište. Znám se s ním už roky. Než se z něj stal muž, z kterého si každá žena chce urvat kousek, byl mým spolužákem z vysoké, velmi zapáleným nejen do studia. Tajemství si však vždycky najdou cestu na světlo a o naší dávné společné noci (kterou jsme si rozhodně neměli natáčet na video) se brzy dozví široká veřejnost. Pokud tomu společně nezabráníme. Pokud máte rádi sexy a sebevědomé muže, kteří se umí ohánět hokejkami (na ledě i mimo něj), a chytré a silné ženy, které vědí, jak mužům zkrotit přebujelá ega, tahle série je přímo pro vás!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Trying to Score

Majuš333
včera 5 z 5

'Nervozita a vzrušení jsou v podstatě jedna a tatáž emoce. Z obou se vám rozbuší srdce a rozklepe tělo.'

Oddychovečka ako má byť, len veľmi krátka :(
Teším sa na Bailey :)

"Tak jo, byla tu jedna holka, co strašně letěla na hokejisty. Poznal jsem se s ní chvíli potom, co jsem nastoupil k Ledovým jestřábům. Vzal jsem ji k sobě domů, kde se mi pokusila vykouřit."
Zamračím se. "Pokusila se ti vykouřit?"
"Jo. Pokusila," zopakuje. "A tím myslím to, že si, no, vzala mýho ptáka do pusy a jen ho tam pár minut držela. Ani se nepohnula. Prostě ho jenom měla v puse. A po chvíli ke mně zvedla oči a zeptala se: 'Udělal ses?' Netušil jsem, co mám sakra dělat, tak jsem jenom řekl: 'Jo, dík.'"

Kendall Ryan
americká, 1981
2015  74%Elegantní hřích
2015  75%Všechno, nebo nic
2015  77%Turbulence touhy
2023  70%Jediná šance
2024  75%Až do konce

Kniha Gól mého života je v