Kennedy

Kennedy https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/528795/bmid_kennedy-65867015cc8e2.jpg 4 11 4

Vlci z Wall Street série

< 3. díl

Kennedy Dawson, mimořádně zdatný makléř z Wall Street, se vypracoval do čela „vlčí“ smečky díky schopnosti činit ve správnou chvíli správná rozhodnutí. V něčem se ale rozhodně přepočítal – když s kamarády uzavřel dohodu, že nedopustí, aby se mu jejich asistentka Kate dostala pod kůži. Jakkoli je chytrá, šikovná a nádherná, mít s ní pletky nepřichází v úvahu. Kate Henleyová nemá tak riskantní práci jako bankéři, ale přece jen o riskování něco ví. Nesmí totiž podlehnout nebezpečné přitažlivosti k nesmírně sexy šéfovi, do něhož se kdysi zamilovala, jenže Kennedy nejevil známky toho, že by se jí citová investice mohla vyplatit. Když se jí začne dvořit jeho bratr, Kate připadá, že už ji nic lepšího potkat nemůže. Jack je šaramantní, bohatý, velmi pozorný a staršímu bráchovi jako by z oka vypadl. Kennedyho to přiměje k zamyšlení. Jenže pokud má získat Kateino srdce, musí uzavřít smlouvu na celý život A přesvědčit ji, že tentokrát stojí za to riskovat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Huge Deal

Ciarra
dnes 3 z 5

Upřímně, čekala jsem něco jiného, ale i to se ve světě knihomola stává

Budu se snažit být objektivní: napřed mě štval svým chováním jen Kennedy, pak zase Kate a chvíli oba dohromady, když se z nich stali tak trochu zabedněnci... (eh, to asi moc objektivní není, co? )

Konec mi příliš nesednul (žádné obavy, samozřejmě happyend jak se patří ).

Suma sumárum: nebýt Kateiných a Kennedyho společných přátel, rozhodně by příběh nekončil slůvkem "ano"

sarhii
včera 4 z 5

(SPOILER) Krásné zakončení série. Přečetla jsem za jeden večer.
Strhávám jednu hvězdu za to že on tak náhle prohlédl a že ona byla ke konci tak paličatá. Miluje ho roky a když ho může mít, tak ho najednou nechce? No to bylo trochu divné ale budiš. Navíc nějaké scény mi pro dokreslení příběhu chyběly ale to si člověk hold domyslí....najednou střih a o tři týdny později a nový asistent....nebo rozchod s Jackem. Za mě to, co má vliv na příběh, by mělo být taky zahrnuty a ne že je jen zmíněno, že se to vlastně stalo. Co už. Ale jinak doporučuji. Pohodová a čtivá série.

Sančez
24.04.2024 5 z 5

Perfektní oddychovka kápla mi do nálady. Všechny tři díly jsou krásné pohlazení po duši.

monika0181
20.04.2024 5 z 5

Kennedy se mi líbil.
Všechny "vlky" mám ráda. Je to pěkně čtivá série.
Pro mě oddechovka na nyní chladné dny. Knihu jsem přečetla za odpoledne.

Lauren Layne
americká