Garfinela Garfinela komentáře u knih

Bude to dobrý rok Bude to dobrý rok Lucy Diamond (p)

Velmi příjemná nenáročná kniha, happy end nevadí, protože se očekává

06.12.2017 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Vynikající jako vždy. Napínavé, úchylné, zběsilé, nepředvídatelné. Moc jsem si to užila

29.11.2017 5 z 5

Bože, první vráska! Bože, první vráska! Agnés Abécassis

Není snad ani co komentovat, já od románků pro ženy nic moc nečekám, ale tohle není ani nic moc. Je zvláštní, kolik knih se dá napsat o ničem

21.11.2017 odpad!

Srdcový kluk Srdcový kluk Robin F. Gainey

Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedočetla. Očekávala jsem humorný příběh vyprávěný psem, dočkala jsem se ubohé červené knihovny vyprávěné psem. A to červené knihovny toho nejhoršího druhu...

21.11.2017 odpad!

Golem z Hollywoodu Golem z Hollywoodu Jonathan Kellerman

Málem jsem nedočetla a na konci jsem zjistila, že by to nevadilo. Co to mělo být?

15.11.2017 1 z 5

Vítejte v Autistánu Vítejte v Autistánu Josef Schovanec

Ze začátku jsem byla lehce rozpačitá, očekávala jsem něco jiného, ale pak jsem se smířila s podivnou formou a vychutnala si některé odlišnosti, zajímavé postřehy či názory.

31.10.2017 3 z 5

Mladá můžeš být jen dvakrát Mladá můžeš být jen dvakrát Adena Halpern

Zase tak moc mě to neoslnilo. Celkem milé, na ukrácení chvíle proč ne? ale zase tak hlubokomyslné to nebylo a vtipné taky moc ne.

19.10.2017 3 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Velké zklamání. Krásný překlad, psáno moc hezkým jazykem, nicméně obsah pro mě naprosto nijaký. Rozhodně jsem si byla jistá, že blázen je Jonghje a ne já. A celkově si myslím, že u této duševní choroby je jedno, na jakém místě na světě člověka postihne. Do blázince by šla nejspíš všude.

26.09.2017 2 z 5

Sexy vrásky a velké lásky Sexy vrásky a velké lásky India Knight

Ani mě příliš nezaujala, občas jsem se sice zasmála, ale je to trochu odnikud nikam. Ale odehrává se v Londýně, tak mi to alespoň umožnilo splnit čtenářskou výzvu - kniha odehrávající se na ostrově :o)

07.08.2017 1 z 5

Mars a Venuše si spolu začínají Mars a Venuše si spolu začínají John Gray

Že jsou muži z Marsu a ženy z Venuše je tak profláklé motto, že jsem nikdy neměla touhu to číst. Nicméně nakonec jsem se uvolila a byla jsem velmi příjemně překvapená a opravdu mi ta knížka otevřela oči. A já myslela, že chlapi jsou idioti. Tak teď už si to nemyslím.... Fakt doporučuji

27.07.2017 5 z 5

Nataša Nataša Táňa Keleová-Vasilková

Tato kniha mě vůbec neoslovila. Možná žiju v trochu jiném světě. Každopádně se mi hodila do čtenářské výzvy.

27.07.2017 1 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha možná čtivá, ale to je tak asi všechno. Už skoro ani nevím o čem byla.

19.07.2017 2 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Jako vždy velmi dobré

19.07.2017 5 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Velmi zajímavá kniha a velmi zajímavé reakce na ní. Už jenom jaké pocity a reakce vyvolává v ostatních lidech. A to jak si z ní každý odnáší něco naprosto jiného. Už tím mě oslovila. Samozřejmě není to návod, jak se rakoviny zbavit, protože zbavit se strachu není až tak jednoduché a v případě onemocnění téměř nemožné.

19.07.2017 5 z 5

Laskonky Laskonky Barbara Nesvadbová

Moc mě to neoslovilo. Stále stejné nářky, jak chlapi nestojí za nic a jaké jsou ženy úžasné. Rozhodně nedoporučuji

24.04.2017 odpad!

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Jedna z nejlepších knížek, co jsem kdy četla. Velmi, velmi vtipné a při tom dojemné a zajímavé. Opravdu smekám před autorem.

04.01.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nic moc jsem nečekala, takže jsem byla příjemně překvapená. Nevadí, že člověk tuší, kdo je vrah i tak je to napínavé.

04.01.2017 3 z 5

Boty Ricarda Jesuse Boty Ricarda Jesuse Patrick Chauvel

Naprosto vynikající kniha. Skvěle se čte a je velmi vtipná. Zároveň se člověk něco dozví a rozhodně reportáže působí objektivně

29.11.2016 5 z 5

Naprosto vynikající kniha. Neskutečně jiná než všechny ostatní, zábavná, bizarní, úžasná

12.07.2016 5 z 5