EvikU. EvikU. komentáře u knih

Nevěsta Nevěsta Julie Garwood

SKOTSKO ❤ , někdy se tam musím podívat. Většinou všechny knihy o skotech mě velmi pobavila. Jsou tam velice humorné scény a tahle kniha není vyjímkou, moc povedená.

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Příjemné pohodové čtení pro chvilku klidu. Některé momenty úsměvné. Kniha rozhodně neurazí.

Pokušení Pokušení Jo Beverley

Jednou za čas jednu takovouhle knihu zařadím, ale upřímně jsou všechny na jedno brdo.

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Naprosto úžasná kniha. Ano i když máme plány...člověk míní a život a láska mění. Dopadlo to dobře a to mám ráda. V životě to tak ale mnohdy nebývá. Příjemné čtení.

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Krásná kniha jako vždy. Nechybí láska, humor, kamarádství, problémy ve škole.

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Hezká romantická kniha. Obdivovala jsem jak se Samantha postavila své matce. Věděla, že její máma se nechová dobře a dokázala ji to říct. To chtělo spoustu odvahy, protože máma je máma.

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Napínavý a čtivý. Detektivky sedí této autorce líp než romantické příběhy. I když i ty se hezky čtou. Tento příběh to jen dokazuje, je super.

Mezi láskou a smrtí Mezi láskou a smrtí Meg Cabot

To je snad poprvý, že nevím co napsat. Hlavně nevím zda se mi líbila nebo ne. Dává to smysl? Asi spíše líbila, ale nebude to kniha z mých oblíbených.

Rozum a vášeň Rozum a vášeň Sabrina Jeffries

Taková miloučká oddychovka. Četla jsem až tento díl, nevěděla jsem, že to navazuje a je už v pořadí 6. Ani mi to nevadilo.

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Byla to síla a byla to síla. Jo dočetla jsem ji, ale bylo to fakt něco.

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Hezké uzavření celé série. Odpočinkový a moc fajn. Přečtěte si. ☺

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Dopadlo to přímo skvěle. Jo jo a jo.

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Trochu mě bavil a trochu ne. Místama už hodně zdlouhavý. Ale dočetla jsem.

Muka Muka Lauren Kate

Chápu Luce, že se tak chová. Je to čtivý. Jsem moc zvědavá jak to bude dál. Hezká představa, že letíš nad zemí se svým milovaným andělem. ☺

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Také mě kniha moc nebavila. Dočetla jsem ji, protože dám šanci většinou každé knize, ale nic ve mě nezanechala.

06.04.2017 2 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Na začátku to na mě bylo moc fantasy, ale postupně jsem se do toho začetla a musím říct, že rozhodně není nudná.

Jen si troufni Jen si troufni Katie McGarry

Mě se tahle kniha moc líbila. Okolnosti žití ji donutili dát si masku zlé holky. Jo super námět a super napsaný.

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Je to fantasy a je to milé, zajímavé. Mě by takovýhle nápad nenapadl, že by šlo někoho navštívit ve snu. Fakt skvělý a čte se samo. Doporučuji!

Zahrada stínů Zahrada stínů Virginia Cleo Andrews

Tento díl to docela pěkně uzavřel. Dalo se už trochu pochopit chování babičky. Ne však úplně. Asi bych se vždy postavila za děti než za blázna psychopata zlýho manžela...ale těžko soudit, když to člověka nepotká. Opravdu silné emoce.

06.04.2017

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Znovu velké emoce. Nevím zda bych se já dokázala vrátit na místo zla a nejhorších nočních můr. Moc jsem také neschvalovala tu patologickou lásku mezi Cathy a jejím bratrem. I když ty okolnosti popsané se dají pochopit. Prostě jim navždycky zkazila matka život. Silný příběh.