Setba minulosti přehled

Setba minulosti https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12098/bmid_setba-minulosti-27J-12098.jpg 4 396 396

Květy z půdy série

Pentalogie: Květy z půdy, Lístky ve větru, Vykoupení ohněm, Setba minulosti, Zahrada stínů Ve čtvrtém díle rodinné ságy se vracíme do vzkříšeného Foxworth Hallu. Po zničujícím požáru, který tak dramaticky ukončil jednu životní etapu hlavních hrdinů, ho dal znovu postavit mladý Bart, univerzální dědic obrovského foxworthovského majetku, který, jak se zdá, zdědil i povahové vlastnosti praděda Malcolma, kdysi nelítostného a krutého vládce nad osudy všech příslušníků rodiny.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Seeds of Yesterday , 1984

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Setba minulosti. Přihlašte se a napište ho.

Nofar197
02.03.2023 odpad!

Naprosto zbytečný svazek umele prodluzovane pentalogie. Po Lístcích ve větru měla tato série skončit. A z popisu incestniho vztahu Chrise a Cathy se mi dělalo zle.

koki.veru
21.12.2022 5 z 5

Po hodně dlouhé době jsem narazila na tuto sérii a zjistila, že mi chybí dočíst dva díly. Tak jsem se tedy pustila do tohoto a tak jsem se opět ponořila do příběhu, že jsem si musela pustit všechny zfilmované díly. Tato série mě hodně bavila.

Kniholenka9
03.11.2020 3 z 5

Tento díl byl lepší než Vykoupení ohněm, ale přeci jen mi tam něco chybělo. A ten konec? Potřebovala bych si o této knize (sérii) s někým promluvit.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Setba minulosti v seznamech

v Právě čtených1x