Vykoupení přehled

Vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/130290/bmid_vykoupeni-tcu-130290.jpg 4 891 891

Andělé / Padlí anjeli série

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže - žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé... a andělský prach. Kdo přinese největší oběť? A komu se zlomí srdce?... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , Knižní klub

Rapture , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vykoupení. Přihlašte se a napište ho.

Artep071
28.11.2023 3 z 5

Jaj ,, tak epický závěr to tedy pro mne rozhodně nebyl ..jsem docela zklamaná ... čekala jsem alespoň v závěru víc emocí ...bohužel

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

posledná časť tetralogie Padli anjeli nas sprevádza hľadaním pádu hľadaním predmetov Luce si spomína viac a viac. hoci koniec nebol zrovna podľa mojich predstáv ale to už je na každom ako sa mu to zapáči.
každopádne celá táto tetralogia je veľmi nápaditá, zaujímavá a mne sa veľmi páči všetko to cestovanie nachádzanie ako všetko do seba postupne zapadá :)

Anett24
06.07.2023 5 z 5

Celá série naprosto super. Nemohla jsem se od knih odtrhnout. Ale jak už tu zmiňuje spousta lidí ten konec prostě hrůza.
Samozřejmě by se dalo říct, že skončili spolu a vše dobře dopadlo. Ale nevím jak vy ostatní ale já když jsem dočetla knihu a oni najednou ztratili všechny vzpomínky, všechny přátele a všechno co prožili zapomněli, tak mi to najednou přišlo jako ztráta času číst ty všechny knihy předtím.... když si vlastně nic nepamatují a prakticky se to pro ně vůbec nestalo

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vykoupení v seznamech

v Právě čtených21x