_eliss_ _eliss_ komentáře u knih

Hry o život Hry o život Suzanne Collins

Miluju Hunger Games!!! originální kniha, která nenechá nikoho klidného. Musela jsem si ji přečíst několikrát!!

06.09.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Autorka skvěle vtáhla všechny do prvního dílu a chvilkama jsem nemohla přestat hltat stránku po stránce.

26.08.2014

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Pro mě rozhodně nejlepší knížka, kterou jsem doposud přečetla:)

10.10.2014 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Vetšinou jsou první díly víceknižních ság lepší, než druhé díly, ale tady tomu tak není. Vražedná pomsta byla fakt něco!!

Divergence Divergence Veronica Roth

přesně takovéhle knížky přímo hltam a film byl téměř stejně skvělý jako kniha

06.09.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Prostě nejlepší, bez debat.

06.09.2014 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Úžasný!! bála jsem se, že jak je kniha dlouhá, začne mě časem nudit, ale celou knihu jsem hltala jako nic!

Druhý dech a Ďábel strážný Druhý dech a Ďábel strážný Philippe Pozzo di Borgo

Kniha mě moc nezaujala, příběh byl skvělý, ale takovéhle zpracování knihy mě moc nepoutá.

07.09.2014 2 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Škoda, že jsem první viděla film, jinak byla kniha moc pěkná.

06.09.2014 3 z 5

Dlouhý pochod Dlouhý pochod Richard Bachman (p)

Ze začátku jsem si myslela, že kniha bude trochu nudná, jelikož se nemohlo dít nic jiného, než že postavy musely jít dál a dál... ale opak je pravdou.

Rezistence Rezistence Veronica Roth

přečetla jsem celé za jeden den!! sice byl první díl lepší, ale rozhodně to stálo za přečtení.

06.09.2014 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

John Green opět nezklamal. Sice je to slabší než Hvězdy nám nepřály, ale knížka se mi moc líbila.

17.09.2014 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Každý by si tuhle knihu měl někdy přečíst.. nejzajímavější je, že je příběh skutečně pravdivý.

06.09.2014 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

moje srdcovka!

06.09.2014 5 z 5

mimo závěrečný díl byl tento můj nejoblíbenější!! člověk od toho nemohl odtrhnout oči a furt chtěl číst dál a dál, prostě se podívá 'po chvilce' na hodiny a zjistí, že jsou 3 hodiny ráno.

06.09.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Pro mě asi nejméně oblíbený díl ze ságy o Harrym Potterovi, ale i tak, je to prostě Harry! Potter!

26.08.2014 4 z 5